Prosinec 2009

Přáníčko

31. prosince 2009 v 11:33 Blog and me
jared

ahoooj zlatíčka tak tu máme zase silvestr tak tady máte něaký přání tak si ho pěkně užijte a moc se neopíjte určo sem ještě něco přidám tak se těšte na matroš zatím papa Vaše Verů:)


hláška britney

30. prosince 2009 v 22:09 Britney-Spears

mám ráda vaření zkouším to a ráda uklízím. Když sleduji televizi dívám se na programy které se zabývají předěláváním domu

2Pac ft. Elton John-Ghetto Gospel

30. prosince 2009 v 13:05 Song-box

tu písničku prostě miluju


Evanescence: Hrátky osudu

29. prosince 2009 v 21:26 Evanescence
ahooojky přináším vám sem další starší článeček z popcornu tentokrát o evanescence takže proty kteří ho nemají je tu

Od vydání debutového fallen uběhlo už několik let ale už za pár dnů v říjnu se dočkáš nové desky. Za tu dobu se ale hodně věcí změnilo

Nečekaný odchod

V říjnu 2003 Ben Moody nečekaně uprostřed evropského turné opustil evanescence. Důvod? Údajně rozdílné názory na tvorbu skupiny. Amy tenkrát prozradila : dospěli jsme do bodu že kdybychom nic nezměnily druhou desku bychom nenahráli. I Ben trousil zvláštní poznámky na adresu skupiny ale ani on konkrétně neprozradil nic. Jeho post zaplnil Terry Balsamo z Cold a Amy z něj byla nadšená : Je to cool týpek s kterým jsme se hned skamarádily. Je to neuvěřitelný muzikant a skvělý textař mám ho moc ráda. Skoro to vypadá jako by byl Terry členem skupiny odjakživa tak lehce do ní zapadl. :)

Lahůdka pro fanoušky

V roce 2004 vydala skupina aspoň DVD/CD komplikaci Anywhere but Home na DVD je záznam z paříského koncertu a řada kulisních zajímavostí na Cd vyšly skladby Missing která nebyla nikde jinde publikovaná a Toughetless což byl cover od Korn. Evanescence jeli vté době v jednom kuse šnůruna měsíc si dali pauzu a potom už začala práce na nové desce.

Mravenčí práce

Příprava desky trvala dlouho: Dělali jsme na ní pomalu. Fallen bylo dobrý CD ale nechtěly jsme udělat stejný album chtěli jsme zase něaký originál. Práce navíc zkomplikovalo dohadování s manažerem Dennisem Riderem s kterým skupina spolupracovala od roku 2002. Jejich spory došly až k soudu. Amy ho obvinila že zneužíval jejich kreditní kartu aby utrácel za dárky pro milenky jí samotné dělal nemravné návrhy nevěnoval se jejich kariéře a ktomu zastupoval nejen Evanescence ale i bývalého člena skupiny Bena Moodyho což je střet zájmů! S novým manažerem Andym Luriem se situace uklidnila a mohlo se pokračovat v přípravách jenže...znovu zasáhl osud: Nahrávat tuto desku byl opravdu silný zážitek říká Amy Terry měl loni v říjnu mozkovou mrtvici a ještě se stále zotavuje a já prošla ošklivým rozchodem. Ale všechno co nás potkalo ji nakonec obohatilo. Dali jsme si sní načas a měli jsme tak prostor pro vyjádření širší skály emocí nejen bolesti a smutku ale taky zloby a dokonce i štěstí. Na The Open Door jak se novinka která vychází v říjnu jmenuje tak najdeš písničky které jsou o sebepoznání touze pochybnostech sebeúctě ale i usilování sebevědomí. Skladba Lithium je o necitlivosti All that I´m Living For je o životě kapely ve Weight Of the World se snaží Amy nahlížet na kapelu očima fanoušků.

Další rána

Už to vypadalo že si Evanescence můžou oddechnout. Deska je připravená k vydání (původně měla vyjít až na jaře ale vydavatelství mělo připomínky k singlu Call Me When you´re Sober který už od srpna poletuje éterem) a turné které po něm bezprostředně následuje je naplánované jenomže je to jinak! Právě šňůru nerozdýchal basista William Boyd a rozhodl se ze skupiny odejít protože chce být s rodinou. Amy ktomu řekla: Turné je namáhavý obětujeme mu život takže to chápeme. Willa máme moc rádi a přejeme mu štěstí ve všem co bude dělat my budeme pokračovat v naších plánech i když ho budem postrádat! a fanouškům vzkázala: Mám vás ráda nebojte se o skupinu nic se v našem rozvrhu nemění teď se těšíme až vyrazíme na koncerty!


Zdrojík: Zářínový popcorn 2006


rozhovor plus scany z časáku Joy s Robertem:)

28. prosince 2009 v 23:36 Robert-scany-videa
ahooojky přináším vám sem scany plus rozhovor z časáku Joy o Robertovi:)

název článku: Robert: Jsem šíleně nesmělý

Díky filmu stmívání jste se stal v Americe přes noc opravdovou hvězdou. Jak jste ktéto roli přišel?

Robert: Bylo to čistě náhodou měl jsem opravdu velké štěstí. Má americká agentka mě dlouho lákala z Londýna do Los Angels s odůvodněním že už jsem tam rok nebyl. Původně se mi tam moc nechtělo, ale nakonec jsem tam tedy letěl a šel na pohovory kvůli rolím v několika filmech. Twilight byl jedním znich a já jsem si nikdy nemyslel že bych právě tuhle roli mohl dostat. A už vůbec ne že ten film bude tak obrovským projektem! V podstatě pro mě herectví už ztratilo svůj půvab, momentálně se chci více soustředit na hudbu.

Ve Twilight se jedná o obsesivní lásku. Už jste něco takového sám prožil?

Robert: Ano zažil. Byl jsem léta posedlý jednou dívkou, ale nikdy jsem jí to ani slovíčkem, ani jinak nenaznačil, protože jsem šíleně nesmělý. Myslím, že to je nejlepší způsob lásky (smích) Tak se nemůže prakticky nic pokazit. Když jsem jí o své lásce kní po letech řekl, byla naprosto šokovaná, protože si ničeho nevšimla. Ale kvůli ní jsem se dostal k herectví. Takže to nakonec byla štastná láska.

Můžete to prosím vysvětlit podrobněji?

Robert: Samozřejmě, ta dívka byla členem dramatického klubu. Já jsem se tam tedy také přihlásil, ale jen kvůli ní, abych jí byl na blízku. Bylo mi 15 nebo 16 a pracoval jsem za kulisami, protože jsem původně neměl v úmyslu zkusit to jako herec. Když se pak obsazoval muzikál Guys and Dolls nesmírně mě lákala pěvecká role, a to i přesto, že jsem ještě nikdy na veřejnosti nezaspíval ani ton. Bohužel jsem tu roli nedostal, a tak jsem hrál kubánského tanečníka (smích). V příští hře mi dali hlavní roli, ale zase jen kvůli tomu, že jsem měl správnou výšku. Agent seděl v publiku a uzavřel se mnou smlouvu. Můj první film byl Vanity Fair (Jarmark marnosti) se skvělou herečkou Reese Witherspoon. Později jsem hrál Cedrida v Harrym Potterovi a Ohnivém poháru.

Momentálně se o vás hovoří jako o novém sexuálním symbolu to je dost lichotivé né?

Robert : Spíše bizarní chtěl bych přítelkyni a neměl jsem ani jednu schůzku! Teď jsem sexuálním symbolem pro šestnáctnileté holky, ale ani to mi není nic platné! (smích)

Co musí mít žena aby se vám líbila?

Robert: Nedávám přednost žádnému určitému typu. V podstatě se mi líbí lidé, kteří jsou trochu střelení. Nemám rád moc usedlé holky kteří všechno vědí a všechno znají. Mnohem raději mám rád zábavu a smích. Teď když nad tím přemýšlím, tak by moje přítelkyně měla mít určitě velký smysl pro hůmor.

Věříte v duševní spříznění?

Robert : Po pravdě doufám že něco takového existuje. Měl bych ale strach že bych se setkal se svou velkou láskou dokud jsem ještě tak mladý. Pravděpodobně bych dělal všechno špatně a nakonec ji i ztratil.

Z jaké pocházíte rodiny?

Robert : Můj otec je původem z Yorkshiru a v sedmdesátých letech se přestěhoval do Londýna. Vystřídal všechna možná zaměstnání, ale většinou byl taxikářem. Má matka pracovala jako bookerka v modelingové agentůře. Vždycky velmi dbala nato, abychom se s mou sestrou správně artikulovali. Mí rodiče byli názoru, že se pak k člověku druzí lépe chovají. Díky matce jsem si také vyzkoušel i modeling, ale to nebylo nic pro mě. Moc mě to nebavilo procházet se po molu.

Jak vypadá váš úplně normální den?

Robert : V Los Angels čtu scénáře a prakticky celý den čekám na to, až zazvoní telefon (smích) Žiju velmi nudný nebo spíš normální život. A nemám ani žádné koníčky.

Nemáte v Anglii skupinu?

Robert: To už je pár let zpátky, ale stále ještě rád zpívám. Jednou jsem vystupoval v pár klubech v Los Angels . Někdo mě nafilmoval a už jsem byl na internetu. To mi tu zábavu bohužel pokazilo. Teď musím počkat, až se to kolem mě zase uklidní. Pak se opět postavím k mikrofonu a uvidíme, jak to dopadne. Miluji stará blues, například od Johna Leeho Hokera, a jsem posedlý Van Morrisonem.

K soundtracku Twilight jste přespěl vaší písní. Jak k tomu vlastně došlo?

Robert: s Kamarádem které jsme sami napsali, nahrát na CD. To nevyšlo ale režiser byl tak nadšený písní Never Think že jsme jí ve studiu natočily na soundtrack.

Prozradíte nám něakou vaší vášeň?

Robert : Při práci se zcela ponořím do své role, Nic jiného mě vtu chvíli nezajímá. Herectví je můj život.


Good Charlotte Misery

28. prosince 2009 v 17:27 Good-Charlotte


kdo má rád good charlotte tak sem dávám pro něj jednu písničku nevím jak vám ale mě se tahle dost líbí:)