Únor 2010Pěkná kusovečka s Eminemem:)

21. února 2010 v 12:52 Eminem-kusovky
to autíčko se mi líbí:)
30 Seconds To Mars - Search And Destroy

20. února 2010 v 16:03 30-seconds-to-mars

zaujala mě dneska další skladba od 30stm z jejich nového alba a tak jí sem dávám na poslech at se líbí:) mě se tedy líbí moc:)


ááááá máme další rozhovor s Jaredem z Hai magazínu

19. února 2010 v 22:30 Jared-scany-a-videa
30 Seconds to mars- Silnější

Ve velmi zajímavém chatu s Ryo z Hai magazínu Jared připustil že on je hrdý na Album This Is War album které nazval silnější.

Kdo ví ne Jared Leto? Tento chlap obdivuje mnoho lidí skrze svá díla. Když hrál ve filmech Fight Club Girl Interrupted a Panic Room jeho úžasné výkony sklízí chválu. Když je s 30 Seconds to mars svůj energetický výkon a neuvěřitelný line dráha se mnoho lidí chtěla stát jeho fanoušky. Když se otočil do kamer jeho práce úspěch že lidi koukali. Ohromení a překvapení s myšlenkou v hlavě.


Aby bylo možné možné vydat album This Is War což je 30 Seconds to mars jejich třetí album časopis hai měl příležitost s Jaredem mluvit prostředím mezinárodního telefonu.

H: Ahoj Jarede. Jak se máš?
J: Velmi dobře. Jsem teď v Los Angeles. Během čekání na přidělený telefon dokončena. Díky bohu že jste poslední

H: Hahaha. Dobře pojďme mluvit o 30 seconds to mars. Je tu latinský jazyk který si vždy zobrazí ve vašem CD Provehito Altum. Co to znamená?
J: Hmm je to takové skutečné motto pro nás. Zahájení dále do hluboké. To je do značné míry smyslů. Doufáme že heslo nás může napadnout postoupit kupředu i když jsme něco co nelze předvídat v budoucnu.

H: Zajímavé motto ale co znamenalo v předchozím albu Prohevito?
J: To je vlastně zpověď za tohle album je v mottu pravopisná chyba takže správné je Provehito ne Prohevito

H: Dobře zpět do alba. Vy jste hodně v průlomu stímto albem. Včetně jeho převzetí jste chtěli aby se lidi zapojily a hodně se jich zapojilo. V některých zemích jsou uvolněná alba s různými kryty. Povíš nám něco trochu o tom?
J: Ano. Chtěli jsme mít opravdu perfektní atmosféru. Chtěli jsme aby toto album bylo silnější a my jsme chtěli pozvat své fanoušky aby přispěly na toto album svou energií. A stalo se to skutečností. Nahráli jsme jejich názory na záznamy. A výsledek je maximální! Pokud jste se dostali na obal alba místo tygra tak je to požehnání. Pozvali jsme 2000 lidí aby mohli být na našem předním krytu. Ale my jsme pořád včetně toho tygra uvnitř. Udělaly jsme to v duchu této nahrávky

H: Chystáš se znovu tedko udělat další album? a pozval bys fanoušky aby se připojily k nahrávání znovu?
J: Hahaha jednoznačně ne! udělaly jsme to předtím. A cítily jsme krásný pocit energie. Pro další album budeme hledat jiný trik. Vždy bude souviset s naší náladou.
Ps: překládala jsem to pomocí google a snažila se být přesná pokud něco není přesné tak se omlouvám a scany k tomu dodám už zítra:)