Září 2010

bohužel mi stále blbne blog:(

23. září 2010 v 11:35 Blog and me
ahoooj zlatíčka,

tak jsem vám sem přidala další dva článečky tak snad vám alespoň tím udělám radost víc tam dát nemůžu dokud to nepůjde:( jsem ted ve škole a tady je sranda taková že na některých pc vám to půjde a na některých ne stejně jako u mě doma bohužel stím ale nic nezmůžu musíme doufat že se to nějak vyřeší i když bych ty lidi co to takto kurví už nakopela doprdele pač je to fakt o ničem no nic za minutu mi zvoní na přestávku tak se sváma loučím a doufám že se snad brzy vrátím pa aše Verů:)

jared

nenjnovější promo fotka tarji

23. září 2010 v 11:17 Nightwish
Tarja
Tu bundičku jí závidím tyjo je boží:)

na blogu možná nebudu delší dobu... ale už mě to sere

20. září 2010 v 16:54 Blog and me
čauky lidi tak se vám hlásím opět chci vám jenom oznámit že na blogu možná nebudu delší dobu fakt už nechápu co se děje ted jsem v pc kavárně a všechno jde ale jinde třeba ne např u mě doma nebo i ve škole ale už se mi po vás docela stýská tak doufám že pauza nebude trvat dlouho pač mě to už sere:( jsem jinak ráda že si mě nemažete mám vás ráda hlavně jedno sb co mi sem pravidelně chodí a ono to ví:) tak papa
jared


Omluva...

13. září 2010 v 13:52 Blog and me
ahoooj zlata moc se vám omlouvám že v poslední době toho moc na blogu nepřibylo ale není to moje vina zřejmě je ted u nás asi nějaký blbý signál nebo co ale nedovedu si vysvětlit čím to je prostě když si vjedu na blog.cz stránka je úplně na křivo a fotky mi sem vůbec nejdou dávat a zajímavé je že   je to jenom na blogu dneska jsem se náhodou jsem dostala pač jsem ted ve škole ale nevím jaké překvapení zase na mě blog nachystá doma jo? takže se nezlobte že tu ted nic není a opravdu nevím jak dlouho tohle bude trvat protože  nevím co se děje ale je zajímavé že tady to ted najednou jde no nic loučím se sváma zatím a snad se vám brzy vrátím mám vás ráda a nemažte si mě prosím pa Vaše Veru.
jared










3 vtípečky

8. září 2010 v 19:24 vtipy

 Tati, chci zkusit ten sex, co mám dělat?
- To je jednoduché synku. Vezmeš si z mé garáže to největší auto, oblékneš si nejlepší oblek, vezmeš děvče do nejluxusnější restaurace
ve městě. Večer pak objednáš kočár s koňským spřežením a vezmeš ji na okruh okolo jezera, cestou koupíš největší kytici květů, jakou budou prodávat. Nakonec objednáš v hotelu presidentské apartmá a tam už se Ti podvolí. To je celé.
- Ale tati! Kde jsou romantické procházky, letmé dotyky, čtení poezie za měsíčního svitu, nadbíhání ...
- Ale chlapče, to si vymysleli linuxáci, aby mohli souložit zadarmo.


jednom ostrově zaváděli program kontroly porodnosti, ale nedařilo se jim přesvědčit ženy, aby braly hormonální antikoncepci. Proto se rozhodli naučit domorodé muže nosit kondomy. Jednomu z domorodců, který měl za osm let osm dětí, vysvětlili, že pokud bude používat kondom, naprosto bezpečně se vyhne početí dalšího potomka. Měsíc na to přišla jeho žena na kontrolu a byla zase těhotná. Zavolali si tedy onoho muže a ptají se ho, proč nepoužíval kondom, a on odpovídá: Ale já jsem ho používal. Jenže po šesti dnech už se mi chtělo tak moc čůrat, že jsem mu odřízl konec.

Běží zajíc lesem a najednou spadne do jámy. Řekne si:
"Klidně počkám on mě někdo vytáhne."
Za chvíli spadne do jámy liška a říká si:
"jíst mám co, tak klidně počkám, až mě někdo vytáhne."
Za další chvíli spadne do díry vlk:
"Jíst mám co, pomilovat mám co, tak klidně počkám, až mě někdo vytáhne."
Nakonec spadne do díry medvěd:
"Jíst mám co, pomilovat mám co a ještě někdo dostane přes hubu!"

poznávačka:D

8. září 2010 v 19:20 Bleskovky
Lindsay
Která slavná celebrita se zkrývá na tomto obrázku? hádejte beru maximáně 4 lidi a do pátku na vás čekají diplomky i za bleskovku:)



ouu boží animka:)

8. září 2010 v 12:55 Jared-grafika
zdroj: dead-rock.blog.cz