Listopad 2010

Režisérovi došla trpělivost s Lindsay Lohan: Prostě končíš!

30. listopadu 2010 v 16:52 Lindsay-Lohan
Má padáka! Ačkoliv dosud režisér Matthew Wilder držel nad krachující herečkou a skandalistkou Lindsey Lohan (24) ochrannou ruku, už i jemu došla trpělivost. Alkoholička a občas i feťačka si v připraveném filmu Inferno zřejmě nezahraje. On prostě už nechtěl čekat, až si odsedí vězení, projde odvykačkou, protialkoholickým kurzem…

Celý pracovní název filmu je Inferno: A Linda Lovelace Story (Peklo: Příběh Lindy Lovelace). Lindsey v něm měla hrát pornohvězdu 70. let Lindu Boreman.

Režisér uvedl, že se spolu s producenty snímku dohodl na přeobsazení hlavní role. Do dalších podrobností ale nechtěl zacházet, protože "…nehodlá začít pomlouvat". Dnes by měl zveřejnit, kdo se v hlavní roli objeví místo Lohan.

Není to přitom tak dlouho, co byl Wilder odhodlaný držet se Lohan za každou cenu. "Nic neměníme, nepřeobsazujeme, a to za žádných okolností," řekl v červenci. V říjnu už ovšem připustil, že je ze situace rozčarovaný, ovšem stále vyjadřoval naději, že se začne natáčet, jakmile v lednu Lohan dokončí soudem nařízenou odvykací kůru, kterou dostala za opakované řízení vozu v opilosti a držení drog.

V říjnu se také herčka ztrapnila svým dalším zkratem - pokusila se utéct z kliniky, protože abstinovala po coca cole Lindsay Lohan - Pokusila se utéct z léčebny!
Lindsay


dokonalá:D

29. listopadu 2010 v 20:41 Jared-kusovky
jared


vtípečky:D:D

29. listopadu 2010 v 20:37
Policie přišla se zlevněním testů na alkohol. Spočívá v tom, že se řidič vyzve, aby správně vyslovil jméno sopky Eyjafjallajökull. Množství podezření z opilosti raketově narostlo.

Bratislavě stojí turisti pod Michalskou věží, když najednou přiletí rogalo, narazí do věže a zřítí se dolů.
Za chvíli na to přiletí druhé rogalo a situace se opakuje.
Turisté se zděšeně ptají na chodníku sedícího žebráka, co to má znamenat.
Ten jim suše odpoví: "Viete chudobna krajina, chudobni teroristi!"

Nedělní odpoledne, mladá rodina, najednou zvonek. Chlap jde otevřít, a za dveřma smrtka. Jak ji vidí, padne na kolena, slzy jako hrachy, a začne bědovat:
"Mě néé, mě přece nemůžeš chtít, vždyť já jsem ještě mladej, nic jsem si neužil, se ženou jsme teprve rok, mám rozestavěnej barák, auto na leasing, dítě na cestě, … mně přece nééééé!"
Smrtka na něj s despektem pohlídne, ušklíbne se a praví temným hlasem:
"UHNI SRABE, JDU SI PRO KŘEČKA!!!"

Pink je těhotná článek: těhotenské chutě a změny nálad

29. listopadu 2010 v 19:44 Pink
P!nk nedávno dělala rozhovor s Billym Bushem a tak s ním otevřeně mluvila o těhotenských chutích a hormonálních změnách nálad.
Zpěvačka, která právě začíná druhý trimestr přiznává, že ze všeho nejvíc ujíždí na kyselých potravinách.
"Vždycky jsem měla opravdu, ale opravdu blízký vztah ke všem druhům potravin, takže jsem na tom dobře. Sour Patch Kids nebo Sour Skittles (něco jako kyselé rybičky), prostě kyselé cokoli. To svědčí samo za sebe."
Také se nebojí přiznat, že je v těchto dnech trošku citlivější.
"Ovládá mě vztek! Zrovna nedávno jsem se pohádala před obchodem Bed Bath and Beyond," odhaluje zpěvačka.
P!nk


různé vtípky:D

28. listopadu 2010 v 20:53

John pozval svoji matku na večeři. Během večeře si matka nemohla nevšimnout, že jeho spolubydlící Julie je velmi pěkná. Už dlouho měla podezření, že John s ní má vztah a teď byla ještě zvědavější. Při jídle proto sledovala jejich reakce, byla zvědavá, zda je mezi Johnem a jeho spolubydlící něco víc než jen pohledy. Jak...oby četl její myšlenky, John povídá: "Já vím, co si musíš myslet, ale mohu tě ujistit, že Julie a já jsme jen spolubydlící."
Asi o týden později přišla Julie za Johnem a povídá: "Od té doby, co tu byla tvoje matka na večeři, nemohu najít tu krásnou stříbrnou naběračku na omáčku. Nemyslíš, že ji sebrala?"
John povídá: "Sice o tom pochybuji, ale pro jistotu jí napíšu."
Tak si sedl a napsal: "Milá mami, já neříkám, že jsi sebrala naběračku na omáčku z mého domu a neříkám ani, že jsi ji nesebrala. Faktem však zůstává, že chybí od té doby, co jsi tu byla na večeři. S láskou John."
O pár dní později dostal John dopis od své matky a v něm stálo: "Drahý synu, já neříkám, že 'spíš' s Julií a neříkám ani, že 'nespíš' s Julií. Faktem však zůstává, že kdyby spala ve svojí vlastní posteli, tak by už dávno našla naběračku na omáčku. S láskou máma."


Ve škole mají deváťáci hodinu angličtiny s mladou učitelkou, krásnou holkou se vším všudy.
Do probíhající hodiny vstoupí inspektor. Nikde není volné místo, jenom v poslední lavici vedle Pepíka. Tak učitelka usadí inspektora tam, napíše na tabuli anglicky větu a chce, aby jí někdo přeložil.
V tom jí spadne křída na zem, ona se pro ni ohne a minisukně odhalí kalhotky.
Nikdo se nehlásí, jenom Pepa vzadu má ruku nahoře.
'No, je tady inspektor, musím Pepu bohužel vyvolat, když se nikdo jiný nehlásí, říká si učitelka.
'Tak, Pepo, co znamená česky věta napsaná na tabuli?'
Pepa se postaví a řiká: 'Ja bych jí vošukal, já bych jí taaaaak vošukal!!!!!!!'
Učitelka zrudne, trapas před inspektorem, a praví: 'Cože? Jak se opovazuješ ...? Píšu ti pětku!'
Pepa si sedne, loktem dloubne do inspektora a říká: 'Když neumíš anglicky, tak příště neraď, debile!'

To jsem nevěděl, že sis koupil vodní lyže!" křičí na námořníka, který se žene po hladině jako blesk, známý rybář.
"Žádné vodní lyže, to jsem jen špatně harpunoval žraloka!"

Představ si, že se k nám vloupali zloději!" oznamuje manželovi po příchodu z práce žena.
"Nepovídej," diví se muž, "a co nám vzali?"
"Nic, akorát snědli ty chlebíčky, co jsem včera udělala k večeři - jak jsi je nechtěl jíst. Co myslíš, zavoláme policii, aby je vypátrali a potrestali?"
"No, jestli snědli ty tvoje chlebíčky, tak už jsou potrestaní dost!"

Zrcadla horor

28. listopadu 2010 v 20:44 Filmy-a-seriály

Ben Carson (Kiefer Sutherland) už zažil lepší dny. Před rokem byl tento lehkovážný policajt postaven mimo službu kvůli zastřelení kolegy. Tato nehoda ho stála nejen místo, ale vnesla mu do života alkohol a vztek. Žena i děti se mu odcizily a on skončil na rozváleném gauči u své sestry. Carson se ze všech sil snaží získat rodinu zpět a vezme proto práci nočního hlídače v bývalém obchodním domě. Ten, dříve symbol bohatství a úspěchu, nyní chátrá, zdevastovaný mohutným požárem, při kterém zemřelo mnoho nevinných lidí. Během obchůzek v obchodním domě si Carson začne všímat, že s velkými ozdobnými zrcadly na zdech není něco v pořádku. V ohromných blýskavých plochách se odráží obrazy vzbuzující hrůzu. Policista v nich vidí i sám sebe a stojí proti vlastním zlým démonům. Carsonova sestra Angela (Amy Smart) je přesvědčena, že bratrovy noční můry jsou "jen" následkem stresu a pocitu viny za nešťastné zabití. Zato jeho žena Amy, pragmatická policejní lékařská komisařka, je ke Carsonovým vidinám méně tolerantní. Jeho čím dá tím víc nevyzpytatelné chování je ještě více odcizuje a Amy se obává, že ohrožuje i jejich děti. Carson se na vlastní pěst pustí do vyšetřování a zjistí, že tajuplná síla využívá zrcadla jako vstupní bránu k tomu, aby terorizovala jeho i jeho rodinu. Pokud chce Carson zachránit ženu a děti před děsivou smrtí, musí nějakým způsobem přijít na pravdu ukrytou za zrcadly a přesvědčit Amy, aby mu pomohla zastavit největší zlo, s jakým se kdy setkali.   


trailer:
kdo ten film neviděl tak mu ho doporučuju je to slušnej horor na který jsem se včera dívala:)