Únor 2011Monrose: Hot Summer

28. února 2011 v 20:54 Song-box
není můj styl ale chápu že je někdo má rád takže něco na poslech od nich


Avril Lavigne: Nenechám si nic líbit tak sklapněte

28. února 2011 v 20:27 Avril-Lavigne

Bravo: Pořád vystupuješ tak neústupně. Je to způsob tvé sebeobrany?

Avril: Jsem silná osobnost. Jinak to totiž ani nejde- stále se musím vypořádávat s hromadou špíny a pořád očisťovat moje jméno. Musím bojovat za sebe a svou věc - jinak to za mě nikdo neudělá! Jsem hodně silná ale není vůbec pravda že jsem drsňačka. Jen si prostě nenechám nic líbit.

Bravo: Ničí tě když čteš nebo slyšíš různé pomluvy a špíny o tvé osobě?

Avril: (tiše) Občas jsem hodně smutná. Spousta věcí mě opravdu zraňuje. Hlavně když se na veřejnosti šíří věci které prostě nejsou pravda. Jako například obvinění že jsem ukradla songy. Pomlouvají mě a zpochybńují moje umění. To je neskutečná drzost! Jsem jedna z nejúspěšnějších zpěvaček prodala jsem 30 milionů desek. Proto jsem vždycky měla nepřátelé. Čím lepší budu tím horší to pro ně bude. Snažím se soustředit na pozitvní věci - ale není to lehký! Naopak - pořádně flustrující. Abych to řekla jasně: Vy co se mi snažíte ubližovat mě neznáte! A sakra neb yli jste přitom když jsem ten song psala! Prostě nevíte nic co se dělo takže držte hubu!

Bravo: Nebojíš se že by ti to mohlo zničit kariéru?

Avril: Ne! Protože vím že moji fanoušci při mě stojí a vědí že mám talent a všechny svoje songy píšu sama. Neposlouchaj co o mně říkají ostatní! Věřím jim že mě budou pořád podporovat. A proto je miluju!

Bravo: Jaký byl vlastně důvod delší přestávky před tvým posledním albem?

Avril: Netrpěla jsem žádným vyhořením nebo depresemi jak se spousta lidí domnivala. Prostě jsem se na rok a půl stáhla do ústraní abych se vdala napsala nové songy a prozhlédla se po filmovým světě abych prostě normálně žila! Pracuju nepřetržítě od svých šestnácti let a do teď jsem si žádnou delší přestávku nedopřála.

Bravo: Co je pravdy na tvých hereckých plátnech?

Avril: ( smích) To by bylo legrační co? Kino mě přitahuje. Nejraději bych si zahrála nějakou špatnou holku. Mým oblíbeným filmem je Narušení s Angelinou Jolie. Taková role by byla perfektní. Přitahuje mě temná stránka.

Bravo: Jak to myslíš?

Avril: Sama sebe považuju za hodně temnýho člověka. Jsem hrozně moc emocionální. Proto věřím že bych takovýhle role zvládla nejlíp. Možná si ale zahraju taky v nějaký komedii. Ale to až později

Co byc chtěla během příštích pěti let dokázat?

Avril: Ještě chci udělat pár cédéček. Moc nepočítám s tím že bych točila filmy - a tak bych hlavně chtěla uvéct svou vlastní módní značku značku! Jsem hodně tvůrčí mám milión nápadů miluju módu. Prostě si chci užívat života a předsevzala jsem si že nepřipustím aby mě všechen ten nátlak a špína šoubyznysu odrovnaly. Co chci zvládnoutto se taky podaří o tom jsem předsvědčena!

zdroj: Bravo 2007

a zas vtipy

27. února 2011 v 19:59
anicka se ptá tatínka tati mužu si hrat s tvim bimbasem a tatinek rika ano ale az prineses 1 druhej den anicka prinesla 1 a anicka rika tato prinesla sem jednicku tak muzu si hrat s tvim bimbasem a tata rekl az potom a rano se tatinek probudi a pta se anicky co si delala s mim bimbasem a anicka rika slikala oblikala slikala oblikala a pak na me pliv tak sem ho zatocila!!!!!!!!
Příde takhle jednou Pepíček za tatínkem a ptá se jestli by se s nim mohl vykoupat. Tatínek souhlasí. Večer se koupou a Pepíček se podívá pod vodu a ptá se: tati co to máš mezi nohama. Vláček. Druhý den se Pepíček zeptá maminky zda by se s ni mohl vykoupat. Tak že jo. Pepíček se podívá pod vodu a ptá se: mami co to máš mezi nohama? Tunel. Třetí den se Pepíček koupe s babičkou a ptá se co to má na hrudi. Babička odpoví: lampičky. Další den se Pepíček ptá zda by mohl spát s babičkou, tatínkem a maminkou. Všichni souhlasí. Když už jsou všichni v posteli tak se Pepíček podívá pod peřinu a říká: BABI ROZSVIŤ LAMPIČKY VLAK ZAJÍŽDÍ DO TUNELU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sedi parek venku na lavicce a vtom se ochladi. Petr se nesmele pta partnerky: "Mam strasne studene ruce, mohl bych si je trosku ohrat mezi tvymi stehny?" Partnerka mu odveti: "Ale samozrejme!" Po chvili ohrivani se pta partnerka: "Petre, nemas take studene usi..?"
Jenom tak si sedí mozková mrtvice na stromě . Jde kolem stará babička a mozková mrtvice na ní skočí a do hodiny babičku odváží sanitka. Za chvíli jde kolem dědeček a mozková mrtvice zase skočí a zase ho do hodiny odváží sanitka.Potom jde kolem stromu blondýnka a mozková mrtvice na ni skočí ale nic se nestalo! tak to mozková mrtvice zkusí zase a pořád nic !! Jde si tedy sednout na lavičku a smutní =( najednou se jí rozjasní a říká : Vždyť jsem přece mozková ! =D


Synonyma pro masturbaci :D

26. února 2011 v 20:14 vtipy
Synonyma pro slovo "masturbovat"
Dnes se podíváme, jak se tomu říká u pánů, (jak zjistíte, mají zřejmě v oblibě zvířátka):
1. Rozzuřit kobru
2. Nechat červa odříhnout
3. Přiškrtit kuře
4. Vysát draka
5. Bojovat s Tarzanem
6. Zmrskat delfína
7. Zatřást s jednookým chřestýšem

Nicméně, je také nutné vědět, jaká slova lze použít i ve vybrané společnosti:
1. Potřást si rukou s nezaměstnaným
2. Zavolat kapitána
3. Mít rande s Pamelou Anderson (či jinou populární herečkou nebo zpěvačkou)
4. Vzít Kojaka na procházku
5. Mít rande s paní dlaní a jejími pěti dcerami
6. Obtěžovat mlékaře
7. Zapříčinit, že Pedro trpí bulimií
8. Nechat kyklopa zápasit s pětihlavou stvůrou
9. Volit Demokraty (Republikány, nebo kteroukoli další politickou stranu)
10. Zápasit s jednookým monstrem

A také výrazy pro občerstvovací zařízení nevalné pověsti:
1. Mastit
2. Honit
3. Udělat holocaust na koberci
4. Vytepovat koberec
5. Vzít párek jako rukojmí
6. Vymalovat strop

A také tady mám něco pro milovníky sci-fi a Hvězdných válek:
1.Vzrůstající teplota primárního kanónu zapříčinila vyvržení dávky plazmy

Samozřejmě, že nesmí chybět jazykový koutek, vždyť přeci směřujeme do Evropy:
1. Self sex
2. Play with myself
3. Pamela Handerson
4. Move the joystick
5. Sich Spaß machen

Tím však zdaleka nekončím:
1. Oplodnit vzduch
2. Hledat kost tam, kde není
3. Sexuální samoobsluha
4. Podat si pomocnou ruku
5. Nějak podezřele dlouhé sprchování
6. Soulož ošklivého muže
7. Testovat vrhač jogurtu

A na závěr dvě hluboké filozofické pravdy:
1. Mít sex s tím, koho doopravdy milujete
2. Být opravdovým egoistou