Srpen 2011
Robert Pattinson: Zac by byl úžasný upír

18. srpna 2011 v 13:08 Robert-scany-videa

Od úspěšného filmu Stmívání je z tebe superstar. Počítal si s takovým megaúspěchem?

Ne! Jefakt bláznivé že lidi může takhle nadchnout upír. (Smích) Tady v L.A. už se pomalu ani neodvážím vyjít na ulici. Jestli se to ještě zhorší můžu se ale vždycky vrátit do Londýna (Smích)

Hrál jsi tady ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár. Daniel Rupert a Emma mají díky těmto filmů spoustu fanoušků ale také hodně povinností - nemáš z toho trochu strach?

Já hraju upíra a upíři jsou zlí a ne hodní. Nejsem žádný statečný nebo hodný kluk. V každém rozhovoru říkám že je to jenom role která se mnou nemá skoro nic společného. A to také se nezmění. Jsem takový jaký jsem.

Jak ses vyrovnával s kritikoíu na stránkách fanoušků když zjistili že právě ty budeš hrát Edwarda?

Já jsem to dost čekal a proto jsem měl také z té role na začátku strach. Zac Efron by byl taky určitě úžasný upír! (Smích)

Kdo tě nakonec přesvědčil?

Nikdo opravdu. Kristen mi přišla skvělá a proto jsem chtěl být pozván na čtenou zkoušku. Vlastně jsem si nemyslel že by mě mohli vzít. Ale když jsem potom stál ve studiu bylo všechno fakt cool- prostě skvělá atmosféra! Od této chvíle jsem do té party chtěl za každou cenu patřit. Kromě toho to byla po dlouhé době první role na kterou jsem měl vážně chuť.

V knížce jde o to jak je Edward úžasný a krásný - není to komické?

Je minulý rok když mě ještě skoro nikdo neznal jsem musel doslova bojovbat o to aby mi nějaká holka věnovala pozornost. Teď když mi Stephenie Meyer řekla že jsem krásný atraktivní a úžasný tak před nabídkami nemám kam utéct. Myslím že každý měl dostat trochu pochvaly od Stephenie Meyer ( Smích)

Jsi to ve skutečnosti ty kdo na konci filmu zpívá?

Ano je to můj hlas. Mimoto tam bude ještě jedna písnička kterou napsal můj kámoš. Ale právě teď si nejsem jistý ve kterém díle Stmívání ta písnička nakonec bude.

Hraješ taky na nějaký nástroj?

Jo na klavír. Ve Stmívání jsou dvě scény kde hraju: v restauraci a jednou na konci filmu. Vlastně než jsem se definitivně rozhodl pro herectví chtěl jsem jet do Francie a hrát na klavír v nějaké restauraci.

Chceš prorazit taky jako zpěvák nebo se budeš nadále koncetrovat jenom na svojí hereckou kariéru?

Teď se chci nejprve soustředit na herectví. Ve své hlavě jsem si vymaloval že následujících pět let budu mít spoustu práce dostanu skvělé role a nebudu mít čas ani na dovolenou. Kdyby to opravdu bylot ak jak jsem si vysnil bych bych hloupý kdybych tuhle možnost vsadil do hry.

Bydlíš teď v Los Angeles?

Ne ne ve skutečnosti. Mám tady zařízený který je pronajatý vždycky na měsíc a telefon platím předem. Je to jasné : kdykoliv si můžu sbalit svoje kufry a vrátit se zpátky do Anglie. Nějak tomu všemu ještě nemůžu pořádně uvěřit.

Jaký typ jsi v soukromí?

Jsem dost velký samotář a vůči cizím lidem jsem hodně uzavřený. Potřebuju vždycky dost času nato abych trochu roztál a ukázal svoje pocity.

Samotář? Máš snad problémy navázat kontakt?

Existuje jen velmi málo lidí kvůli kterým jsem ochoten obětovat svůj čas. Nesnáším telefonování a nemůžu si budovat vztah s člověkem který se mnou nechce trávit čas.

To zní trochu freaky ne?

Jo jsem hodně zvláštní týpek! Mám neskutečně starý auto které každé měsíc vypadá že se rozpadne ale já se pořád zdráhám koupit si nové. Už jsem v něm taky málem pětkrát přišel o život protože vážně není bezpečné vněm jezdit. Ale já chci prostě do poslední penny využít těch 2000 anglických liber které jsem za něj dal. Jsem totální skrblík (smích)

Chybí ti tvoje rodné město Londýn?

Jo fakt šílím z toho že tady v L.A. nemůže jít člověk nikam pěšky všude musíš jet autem. Ale nejvíc mi chybí můj pes. Při naší cestě do Říma jsme měli mezipřistání v Londýně a když jsme kroužily městem měl jsem na krajíčku.

Jak bys srovnal svoje fanoušky Harryho Pottera a Stmívání? jsou to ti samí nebo to mají hozené jinak?

Myslím že fanoušci Harryho Pottera mají rádi ty filmy a příběhy stejně jako jednotlivé charaktery. Ale herce samotné nevidí jako skutečné sexsymboly.. U Stmívání je to jiné. Nedávno jsem měl co dočinění se čtrnáctiletou holkou která se mě zeptala jestli mě může kousnout na moje intimní místa (Smích)

Dostáváš často podobné neslušné návrhy?

Vlastně to nejsou skutečné neslušné návrhy. Ten román je prostě hodně erotický a sexuální. Domnívám se že když jako teenager teprve objevuješ svoji sexualitu je jednoduší se zamilovat do fiktivní postavy jako je Edward než otevřít svoje srdce před klukem ze sousedství.

Zamiloval ses taky ve svém skutečném životě do špatné holky?

Neřekl bych že byla zrovna špatná. Jako člověk určitě ne ale možná byla špatná pro mě.

A jaká by měla být tvoje slečna dokonalá?

Hm to je těžké říct mám rád bláznivé holky které jso tajemné a mají svojí skrytou temnou stránku...


13 Tajemství hvězd filmu stmívání

15. srpna 2011 v 20:02 Kristen-Stewart

Chaos v lásce

V pozadí kulisy Stmívání se pořádně flirtovalo Robert Pattinson to údajně jenprve zkoušel na Nikki Reed ale potom se párkrát sešel s Kristen Stewart. Ta mu ale odolala. Proto Robert začal svoje štěstí opět zkoušet u Nikki ale ta byla naštvaná že se mezitím scházel s Kristen takže nepochodil ani u ní. Mrzuté že?


Tajná Láska
s televizním hercem Michaelem Angaranem proslavil se v seriálu 24 Ze strachu před reakcí fanoušků s e ti dva ukazují jen velmi zřídka spolu


Drogové opojení

Na schodech před svým bytem v Los Angels kouřila nedávno Kristen v naprostém klidu hašišovou dýmku a v podivném opojení tančila na ulici. Podezření Kristen tajně kouří marihuanu! Fotka ( nahoře) dokonce tento kiks dokumentuje. Kristen k tomu mlčí ale její super čistá image dostala první trhliny.


Oční fake

Producenti chtěli za každou cenu získat roli Belly právě Kristen a také ona byla natu roli celá žhavá. Problém ale byl že podle knižní předlohy je Bella hnědooká. Autorka knihny nechtěla při zfilmování nic měnit Kristen má ale zelené oči. Takže se uchýlili ke triku a během natáčení nosila Kristen hnědé kontaktní čočky!


Rob se Zapírá!

Když se Robert seznamuje s novými lidmi říká jen nerad pravdu o svém povolání a o své bohaté rodině. Místo toho pořádně mlží. Rob mi řekl že je chudý divadelní herec z Afriky tvrdila nedávno jedna jeho expřítelkyně v americkém bulvárním plátku.


Sok v lásce

Tak to je dost hustý! Robert se prý už několik měsíců stýká s herečkou Camillou Belle už byli několikrát vyfocení pohromadě. Pikantní na tom je že Camilla která hrála např v jednom videu Jonas Brothers je přítelkyně Joe Jonase. Od chvíle kdy tyhle drby letí světem se Rob a Joe totálně znepřátelili.


Strach z létání!

Jsem hrozně bojácný přiznává Robert! Největší strach má z temnoty proto spí nejčastěji při rozsvíceném světle. Kromě toho se obává řízení auta stejný strach má i když sám sedí v taxíku. Robert: Nejhorší jsou dlouhé lety letadlem. To často sedím na svém místě klepu se a modlím se aby ta cesta byla co nejdřív za mnou!

Ještě nedávno se Kristen schovávala ve školní lavici jedné střední školy. Během svých školních let byla samotářka a rozhodně nebyla hvězdou školy- stejně jako její filmová postava Bella. Jsem prostě samotářka a nechci se každému zalíbit. Je pro mě hodně těžké se otevřít cizím lidem!


Fobie z fanoušků

Poprask kolem jeho osoby není citlivému Robertovi zrovna příjemný. Necítí se totiž bezpečně. Dokonce už kvůli panice zrušil některé podpisové akce. Podle mě je šílené když fanynky chtějí abych je kousnul! Kvůli svojí fóbii z fanoušků už Robert rozmýšlel jestli by neměl odříct natáčení druhého dílu a jestli už nebude točit jenom nezávislé filmy


Špinavý poplach

Sprchování mytí vlasů holení tohle všechno Robert nesnáší. Neklade vůbec důraz na svůj vzhled a často se celé dny nemyje. V koupelně dělám jen to co je nejdůležitější často mi stačí jenom deo! Také Kristen sází na snadnou údržbu a potřebuje ráno jen pět minut na čištění zubů Kristen: Nejradši jsem přirozená!


Ve Stmívání prožívá Robert opojení z krve v soukromí má z krve fóbii. Už při malé rance propadám panice! Dokonce i náplast mi musí nalepovat někdo jiný! A přitom si jeho rodiče původně přáli aby jejich syn studoval medicínu. Robert Jen přes mrtvolu! Nemůžu prostě krev vidět.


Operace prsou

Podstoupila snad Kristen kvůli krásnějším prsům zákrok plastického chirurga? Takové drby právě teď kolují americkými médii. Její komentář: NE! jsem celkově spokojená se svým tělema nikdy bych do sebe nenechala jen tak řezat!


Robert versus Zac

Těžký souboj! Čtvrtý díl mega trháku Piráti z Karibiku bojoval Robert a teen megastar Zac Efron o tu samou roli. Oba chtěli za každou cenu hrát mladšího bratra kapitána Jacka Sparrowa. Roli nakonec přiklepli Zacovi který za tuto roli dostane plat deset miliónů dolarů!

Zdroj starší popcorn
hvězdné hlášky

9. srpna 2011 v 16:23 vtipy

Po jednom týdnu v džungli se ukázalo že lidé jsou prostě jenom zvířata Lorielle London


Ve stmívání vyvolává Robert Pattinson v člověku takový pocit dráždivého soucitu že máme okamžitě nutkavou touhu mu daraovat vlastní krev Pete Wentz


Dřív jsem byl hodně samotářský a měl jsem problémy se svým okolím. Někdy jsem se cítil jako mimozenšťan Robert Pattinson


Moje přítelkyně Doreen je jediný člověk na světě který mi smí říct co nesmím Sido


My holky používáme make-up a nosíme trendy oblečení jen proto abychom se líbily ostatním holkám. Kluci nás totiž chtějí vidět stejně nahé!

Zdroj Popcorn