Březen 2012
Tak tady je dokonalá:)

18. března 2012 v 20:16 Maarja-Kivi

Tak tady to Maarje sekne i ta blond není špatná ale tmavá je lepšíEminem: Na nejlepší věci lidi přicházej na záchodě

8. března 2012 v 15:34 Eminem-fotky
Mám problémy s důvěrou. Ať už jde o ženy, kamarády, prostě kohokoliv. Vždycky uvažuju nad tím, jaký jsou jejich skutečný pohnutky," přiznává v exkluzivním rozhovoru Eminem. Pro Rolling Stone se rozpovídal i o tom, kdy napsal první rým, jak dělá se svými dětmi úkoly i jestli by rád našel nový vztah.
Je deštivé podzimní odpoledne, Eminem sedí ve své přecpané kanceláři v nahrávacím studiu na okraji Detroitu, kterému říká "můj druhý domov". Vypadá to v něm jako na hřišti pro dospělé... Stroje na popcorn, komiksy Punisher, velké obrazy Biggieho a 2Paca zdobí jednu stěnu, zatímco o druhou se opírá plaketa oslavující Eminemův status jako Umělce desetiletí - 32 miliónů prodaných alb během posledních deseti let, čímž převálcoval i Beatles... Přinášíme vám překlad exkluzivního rozhovoru, který proslulý rapper udělal s magazínem Rolling Stone.Pojďme se bavit o rapu. Pamatuješ si svůj první rým?
Sakra, myslim, že jo. Byl jsem u svojí pratety Edny v St. Joseph, Missouri. Mohlo mi bejt tak 12, možná 13, a napsal jsem rým, kterej zněl přesně jako LL Cool J. Něco jako, " ... da da da da, 'cause before you canblink/ I'll have a hundred million rhymes and like a ship you will sink!" (smích)
To není špatné!
Byl jsem na to hrdej. A tenkrát jsem si vůbec nemyslel, že to zní jako LL. Byl jsem to prostě já (smích). Je to zvláštní, hele. Tyhle určitý mezníky v životě, který prostě nezapomínáš. Pamatuju si, jak jsem tam tenkrát přecházel sem a tam po svým pokoji a kuchyni, stejně jako to dělám dneska. Dokonce si pamatuju na jakej druh papíru jsem to napsal. Byl malej, jakoby z poznámkovýho bloku, a béžovej. A na něm byl text napsanej modrou propiskou.
I teď stále píšeš na papír - žádný notebook, žádná BlackBerry ...
Viděl jsem hodně rapperů, který si píšou svý nápady do BlackBerry, ale u mě by to tak nešlo. Musel bych pořád projížděj a rolovat, a pořád a pořád, však víš. Když to mám na papíře, vidim to všechno najednou.
Pořád píšeš na záchodě?
Někdy. Myslim, že lidi přicházej na nejlepší věci na záchodě. Co jinýho tam taky dělat, když ne přemejšlet?
Jak dáváš dohromady verše?
Už jako děcko jsem chtěl, aby se většina slov rýmovala. Třeba jsem viděl slova jako "transcendalistic tendencies." Napsal jsem si to na kousek papíru jako - trans-cend-a-lis-tic ten-den-cies - a pod to řádek schodnej s kažkou slabikou: and bend all mystic sentence trees. I když to nedávalo žádnej smysl, tak jsem si to takhle dokola zkoušel a trénoval. Do dnešního dne furt chci, abych měl ve větě co nejvíc možných rýmů.
Můžeš mi ukázat ještě nějaký příklad? Možná napsat pár řádků o tomhle interview?
O tomhle interview? Kolik máš u sebe peněz? (smích) Můžu dát něco rychle dohromady!
Nemyslím, že si tě můžu dovolit
Ne, pravděpodobně ne (smích). Popřemejšlim o tom.
(Při našem setkání druhý den, Eminem otevřel svůj sešit na téměř poslední stránce. "Napsal jsem to hned jak si odešel," řekl. "Jenom taková blbost." Zeptal jsem se ho, jestli to může přečíst a on odpověděl, že by to radši zarapoval. Bylo to takhle:
This dude doin' this interview wants me to spin a few
Lyrics while I tie my fuckin' tennis shoes in the nude
A romantic interlude in a livin' room
In an inner tube with a dude with a bit of lube
Fuck that, I'm sniffin' glue, sippin' gin and juice
And a little bit of paint thinner with my dinner too
You better pay me for my bars like your rent is due
Now hurry up and finish, dude, before I finish you

Každý řádek se rýmoval se slovem "interview" - některé dvakrát, jiné dokonce třikrát. Zeptal jsem se ho, jak dlouho mu to trvalo. "Asi dvě minuty," odpověděl.
Jak myslíš, že si získal svou lásku ke slovům? Čteš hodně?
Jediná knížka, kterou kdy přečet od začátku do konce byla autobiografie LL Cool Je I Make My Own Rules(1998). Knížky mě nikdy moc nebraly. Moje prateta Edna mi někdy četla, jako třeba The Little Engine That Could (pohádka pro děti o vláčku se slabým motorem). A taky jsem hodně čet komiksy. Ale normální knížky? Ne. Myslim, že prostě jenom poslouchám, jsem jako houba. Matematika mi nejde. Společenský vědy mi nejdou. Ale vždycky jsem byl dobrej v angličtině a vždycky jsem měl hodně rozsáhlou slovní zásobu. I teď - možná nevim, co nějaký slovo znamená, ale když tě uslyšim ho říct a zní to zajímavě, tak si ho najdu ve slovníku.
Jak teď vypadá typický den Marshalla Matherse?
Vstávám nějak mezi 7:30 a 8:00 a cvičím. Nějakej čas jsem pracoval s trenérem boxu, ale teď už jenom běhám, jezdim na kole a mlátim do boxovacího pytle. Pak si dám snídani - vafle bez tuku se sirupem bez cukru a Red Bull - a potom už se snažim dostat co nejdřív do studia. Chci si rychle odbejt celodenní porci práce, abych byl brzo doma a viděl se s dětma.
A večer?
Hodně se dívám na televizi. The First 48 - to je užasnej pořad. South Park. Tosh.0 je fakt vtipnej.Intervention, Celebrity Rehab - ty jsou hodně dobrý, protože chápu, čim procházej. A sport - NFL Channel aSportsCenter u nás doma běžej neustále. Nejradši mám americkej fotbal - nejlepší týmy jsou Lions aCowboys. S kámošema taky hrajeme fantasy fotbal. Teď jsme na třetím místě z osmi nebo devíti týmů. To není špatný.
S kým se nejčastěji scházíš?
Mám pár blízkých přátel. Kluci z D12. Royce Da 5'9''. 50 Cent je jednim z mých dobrých kámošů - v baráku máme extra ložnici kde přespává, když je ve městě. Ale většinou se jenom přijdou povalovat tady po studiu. Prostě pracuju pět dní v tejdnu, a pak o víkendech, a tolik večerů v tejdnu kolik stihnu, jsem s dětma.
Ve tvém songu "Going Through Changes" mluvíš o tom, že žiješ "jako samotář". Cítíš se někdy odloučený od světa?
No, tenhle song je o mojí závislosti a tom, jak jsem tenkrát přemejšlel. Teď už se tak necejtim. Chodim ven a dělám různý věci - ale je to těžký. Musíš sebou mít doprovod. Je to hrozný. Když jsem neměl novou desku čtyři nebo pět let, často jsem jezdil za svojí pratetou Ednou, než zemřela. Věděl jsem, že se to blíží - bylo jí skoro 90 - a chtěl s ní trávit co nejvíc času. Tim, že jsem zrovna neměl venku žádný album, jsem mohl zastavit na benzínce, nebo se jít někam podívat a nikdo mě nepoznal. Byl to vlastně docela dobrej pocit. Možná to zní divně, když se svojí hudbou vždycky snažim upoutat pozornost ostatních, ale sám pozornost nevyhledávám. Když nejsem Eminem, jsem jenom Marshall - je to těžký.
A co tvůj milostný život? Chodíš na rande?
Ani ne. Co se týče třeba večeří v restauraci a kina - to prostě nemůžu. Chodit na veřejnost je šílený. Samozřejmě, že bych někdy chtěl být zase ve vztahu. Kdo nechce? Ale v mý situaci je těžký potkávat nový lidi.
Tím myslíš to, že jsi slavný?
Ne, tim myslim, že jsem gay (smích). Dělám si srandu.
Zajímalo by mě, kolik z tvých problémů mají na svědomí tvoje matka a exmanželka. Myslíš, že je pro tebe těžké věřit ženám?
Mám problémy s důvěrou. Ať už jde o ženy, kamarády, prostě kohokoliv. Vždycky uvažuju nad tím, jaký jsou jejich skutečný pohnutky. Mám malej okruh přátel a většinu z nich znám už celou věčnost. A teď mi to tak vyhovuje. Posledních pár let pro mě nebylo jednoduchých. Mám pocit, že teprve teď nacházim pevnou půdu pod nohama. Takže se chci ujistit, že to co mám teď, je zabezpečený, než půjdu a udělám něco jinýho. Ještě nějakej čas potřebuju zapracovat sám na sobě.
Snažil se tě někdy kontaktovat tvůj otec?
Ne. No... slyšel jsem, že tu byl jeden případ. Měl album mých fotek jako mimina a chtěl mi to dát. Byl u nás asi do mých 6 měsíců, takže hádám, že měl z tý doby i fotky. Ale já ani nevěděl, jak můj táta vypadá dokud mi máma neukázala jeho fotky, a to mi bylo nějakých 18 nebo 19. Pamatuju si, že jsem jako malej byl u tety a strejdy. Maloval jsem si před televizí, když táta zavolal. Zeptal jsem se, "To byl můj táta?" Ale teta hnedka změnila téma. Táta musel vědět, že tam jsem. Ale nikdy mi nikdo neřek víc, než, "Brucie, pozdravuje tě táta."
Bylo to pro tebe těžké?
Nevím, jestli to bylo těžký tenkrát. Ale jak sám stárneš, tak si uvědomuješ, "Do hajzlu, tohle bych svým dětem nikdy neudělal." Začneš se cejtit ukřivděně a hořknout. V tuhle chvíli... Hele podívej, jsem dospělej chlap. Nebudu tady sedět a stěžovat si. Ale rozhodně je to podělaná situace.
A teď máš děti. Co pro tebe znamená být dobrý otec?
Prostě bejt s nima. Nepřicházet o okamžiky. Pokud se děje něco důležitýho, nezáleží na tom co, jsem tam. Když můžu, pomáhám jim s úkolama. A v ročníkách, ve kterých jsou moje starší děti, už je to dost těžký. (smích) Se školou jsem skončil v 15. Už teď jsou daleko chytřejší než já.
Proč myslíš, že jsi nikdy neodešel z Detroitu?
Asi to má hodně společnýho s tim, že jsem se jako dítě pořád stěhoval, nikdy jsem neměl stálej domov. Moje děti tady jsou spokojený - chci, aby měly to, co já neměl. A taky je to nostalgie. Bejt pár mil od místa, kde jsem vyrost. Jsem tu zvyklej na lidi, na to jak přemejšlej. Taky mám rád svoje zvyky. Znám jednu cestu do centra. Pořád se ztrácim, když někam jedu a tak.
Podařil se ti comeback. Kam míříš z téhle pozice?
Kdyby ses mě zeptal před deseti lety, pravděpodobně bych ti řek, že přestanu rapovat ve 30. Ale teď si myslim, že u toho zůstanu, dokud to bude jiskřit. Ale mám obavy z toho, co budu dělat, až nastane čas na něco jinýho. Protože to bude těžký. Co umim jinýho? Hip-hop je to jediný, v čem jsem byl kdy dobrej. Co bych měl dělat?
Víc herectví? Nebo se vrátit do školy?
No, dodělal jsem si svoje GED (pozn. red. General Educational Development - testy, kterými se zakončuje obecné středoškolské vzdělání v Americe). Nevim, jestli se to počítá, ale jsem na to hrdej.
Nikdy jsem neměl plán. Když jsem byl mladší, chtěl jsem jenom rapovat. Neměl jsem žádnej plán B, kdybych se neprosadil. Teď, když jsem rapper, tak taky nevím. Chtěl bych se zaměřit na znovu sestavení našeho labelu. Možná taky udělat nějakou produkci. Kromě tohohle, nejsem si jistej.
Přemýšlíš o stárnutí? Ve tvé skladbě Withnout Me, ve které jsi nazval Mobyho buzerantem a řekl mu, ať tě vykouří - jsi mu taky řekl, že je "příliš starý" a "běž pryč, je konec." V té době mu bylo 36. Tobě bude za chvilku 38.
Přijde mi hrozně dávno, kdy jsem tohle napsal. Cejtím, že jsem od tý doby trochu dospěl. Vždycky ve mně bude nějaká část, která je nevyspělá, ale řekl bych, že to je jenom můj zvrácenej smysl pro humor.
Song Not Afraid má v sobě pozitivní poselství pro lidi, kteří se snaží překonat nějaké překážky. Přijímá se ti teď lépe fakt, že si tě někteří lidé berou jako vzor?
Za cokoliv mě lidi berou je fajn. Někdo ke mně může vzhlížet, jiný mě můžou považovat za postrach. Ale jsem vděčnej za každej dopis do fanoušků, a za každou osobu, která říká, že jsem jí pomohl.
Nevím, chlape. Mám pocit, že jsem až moc dlouho nic nedělal. Prakticky jsem nehnul prstem čtyři nebo pět let, tak jsem byl línej - je čas vrátit se k tomu, co miluju. Cítím, že mám v nádrži ještě dost benzínu. Prostě chci lidem vynahradit to, že jsem je zklamal.


Marya Roxx opět na Blond

7. března 2012 v 12:31 Maarja-Kivi


Tak ta dostala je Marya Roxx alias Maarja Kivi bývalá členka kapely Vanilla Ninja je na opět na blond podle mě jí to docela sluší ale lépe vypadala s těmi tmavými co myslíte?


takto vypadala stěmi tmavými