Květen 2012


další můj diplomek s Tarjou :)

31. května 2012 v 18:08 Moje-diplomy

Je nádherný moc děkuji :)hláška Kelly

30. května 2012 v 20:34 Kelly-Clarkson

Kelly Clarkson
Být známá není žádný med. Mám už plné zuby toho že se mnou zacházejí jak s loutkou.Tak trošku výkec...

24. května 2012 v 18:50 Blog and me
Ahoj Lidi,

Tak jak se vám všem daří? :) ještě měsíc škola a máme tu prázdniny že? Těšíte se? já rozhodně protože je dost možné že pro mě tyto prázdniny budou bohužel poslední:( dneska jsme ve škole psali velkej test z matiky a ten jsem bohužel nezvládla takže je dost možné že když se nepodaří dát opravky tak stím fláknu a půjdu asi do práce protože tohle už fakt nemá cenu věčný nervy.Pardon že se sem takto veřejně svěřuju jo ale mám toho až nad hlavu a potřebovla jsem se trošku svěřit.. No a co plánujete dělat o víkendu? u nás jsou lázeňské slavnosti a budou tu různý aktrakce a všechno možný takže ho stravím asi tam :) jo jinak pro všechny SB v červnu bude další hodnocení SB at víte jak jste kdo pokročil :) tak jo zatím se mějte a když bude chuť něco mi sem písněte budu ráda Vaše Veru :)Christina dělala Santa Clause

19. května 2012 v 13:23 Christina-Aguilera

Christina Aguilera se rozhodla zpříjemnit Vánoce dětetm své bývalé sokyně Britney Spears a vydala se začátkem prosince na nákupy do luxusního losangeleského butiku s dětským oblečením Petit Tresor. Chci pro děti něco úžasného do chladného počasí požádala Chris majitelku obchodu. Po půlhodinovém váhání nakonec zakoupila dva modré kašmírové svetříky za téměř 300 dolarů a na radu samotné Britney ještě dvě dětské židličky ve tvaru medvídků za téměř dvě stovky. Snad Britney brzy pochopí že Xtina je pro ni lepší kamarádkou než třeba Paris Hilton.

zdroj: Starší Music&Mobile

Star love s Kristen Stewart

19. května 2012 v 13:06 Kristen-Stewart

Bylo mi 15 když mi naši oznámili že jedeme na prázdniny k moři i s babičkou. Myslela jsem že to budou ty nejotravnější prázdniny jaké jsem kdy zažila. A taky že to tak zprvu vypadalo. Naši jezdili pořád na výlety a babička mě měla pod dohledem. A to doslova. Kamkoliv jsem se hnula měla jsem babičku v zádech a tak jsem se na pláži raději s nikým nebavila četla si a nevnímala okolí. Jednou mě z mého hloubání nad nesmrtelností chrousta vytrhl křikl mé babičky. Už jsem si myslela že snad dostala infarkt ale naštěstí se nic takového nekonalo. Totiž... babička se šla vykoupat do moře tam jí chytla křeč a kdo ji vysvobodil a vytáhl z vody? Ten nejkrásnější kluk na světě byl opálený a ty jeho oči! Byly blankytě modré skoro stejně jako nebe nad námi. Zasnila jsem se ale zpátky do reality mě dostal jeho hlas. Ptal se mě jestli mu nepomůžu babičku odvést na lehátko. Zamumlala jsem že jo a společnými silami jsme babi odvedli. Pak mi navrhl at jdu do vody. Babi byla zaměstnaná svojí bolavou nohou a tak mě nechala jít. Ve vodě jsme celou dobu blbli a domluvily se na večer že se sejdeme. A skutečně večer jsme spolu měli rande a potom jsme spolu prorandili i celý zbytek naší dovolené. V den odjezdu jsme si vyměnili e-maily a dodnes si občas napíšeme. Byla to sice platonická láska ale já jsem díky tomu našla kámoše na celý život. A to je pro mě mnohem důležitější :-)

zdroj Starší Bravo Girl

Co takhle pohyb hvězdo?

13. května 2012 v 20:10 vtipy
Jízda na skejtu surfing nebo joggin to je parádní letní zábava slavých celebrit z Hollywoodu! Skvěle se při sportu odreagují a navíc si pořád udržují super postavičky!


Justin Timberlake

Nejednoho golfistu do kapsy strčí Justin do kapsy dobře mířenou jamkou. Má totiž bystré oko přesnou ruku a skvělý odpal. Ale vždycky to takhle super nebylo prý ze začátku létaly často drny i hole!


Zac Elfron

Joo tak to je bezva pohodička! No Stress! Pěkně na silnici za městem si připadá Zac jako pán celého vesmíru a všeho kolem! Svoje prkno nosí s sebou skoro pořád. Je to pro něj ten nejlepší dopravní prostředek když jsou zácpy. Navíc je to super zábava na letní odpolko!

Fergie

Fergie má neustále potíže s váhou. Chvíli hubne chvíli tloustne. Proto začala každé ráno běhat a ktomu pije 3 litry vody denně. Že jí to ale sekne při běhání co?

Reese Witherspoon

Reese má super odpal rychlé nohy a výborný úsudek. Taky na baseballovém hřišti tráví dost času! Trénuje totiž družstvo Lvíčat na zápasy!


Miley Cyrus

Miley provozuje nejradši ze všech sportů jogging. A co může být lepšího než si krásně zaběhat před spaním? Snad zastávka kterou vždycky dělá u oblíbené hospůdky kde pracuje její kámoška:)

photo of lindsay lohan surfing pictures photos

Lindsay Lohan

Do Lin bys to zřejmě neřekla ale je to výborná surfařka! Často je u moře a trénuje různé tríčky. Dokonce se zůčastnila závodu v surfingu kde se ale bohužel neumístila moc dobře! Je to aled dříč a nikdy se nevzdává proto bude příště soutěžit znovu!

Zdroj: Starší Bravo Girl

4 vtipy :)

12. května 2012 v 18:32 vtipy
Tři spermie si povídají: - ze mne bude krásný chlapeček ! - no a co, a ze mne zas bude krasné děvčátko ! - co to melete !!! vždyť plaveme krkem dolů ...

Stojí dědeček na trhu a vyvolává: "Kupte si pánové houby pro manželky!" Jde kolem mykolog a zděsí se: "Proboha, vždyť jsou všechny jedovaté." - "No a? Vždyť říkám - pro manželky!"

Syn indiána sa ptá svéjho otce: -proč se můj bratr jmenuje Zelený strom? Protože byl počat pod zeleným stromem. -a proč se moje sestra jmenuje Měsíční svit? Protože byla počata za měsíčního svitu. a už se přestaň ptát Prasklá gumo!

Co je to prd ? - Prd je nezdařený pokus přírody naučit prdel zpívat.