Září 2012


P!nk si chce založit vinařství

29. září 2012 v 18:42 Pink

Rebelka P!nk se chce začít profesionálně věnovat produkci nejlepších kalifornských vín. Ovšem nechce se stát jen celebritou, která propůjčí sklepům svou tvář a nebude mít o procesu výroby vína ani ponětí. Začala tak navštěvovat kurzy vinohradnictví a hodlá si pořídit vlastní vinohrady a sklepy.

"Pink je velkou fanynkou kvalitního vína a začala navštěvovat kurzy, aby se pak mohla prokazovat jako expertka, až si bude pořizovat vlastní vinohrad," uvedla zpěvaččina kamarádka.

Vlastním jménem Aleica Moore oslavila 8. září třiatřicáté narozeniny. Kristova léta prý zapila nejlepšími kalifornskými víny.

"Víno je mou posedlostí. Navštěvuji vinařskou školu online, studuji teď rozdílné vinařské regiony a odrůdy révy vinné," svěřila Pink magazínu People.

Ashley jako bruneta

28. září 2012 v 18:36 Ashley-Tisdale

nevím nemusím jí ale podle mě jí prostě tahle hnědá sekla více :)Kdo pozná kdo jsou tyto Star-Kids?

22. září 2012 v 20:25 Bleskovky

Dvě sladké super sladké myšky se proslavily už ve věku pouhého roku v jednom americkém seriálu. Kdo jsou?


Tohle je malý stydlivý chlapec a teď je slavnej kdo je to?Tahle krásná holčička se stala už v 17 popovou královnou a její hity dobyly svět. Pak ale nastál ústup ze slávy a objevovala se hlavně na bulvárních stránkách kdo je to?


Tenhle sladký klučina dnes nyní dělá bubeníka v jedné kapele po které stále šílí miliony fanynek kdo je to?


Už jako jedenáctiletá věděla tahle holka jak má působit na scéně. Ale divoká a rebelská začla být až v 15 letech dnes je zní skvělá zpěvačka kdo je to?

Asi si říkáte proč jsem sem tyto fotečky dala že? Z jednoho prostého důvodu už tu dlouho nebyla soutěž a tímto jí vyhlašuji :) uhodněte které celebrity jsou na fotkách jako malé a když uhodnete řekněte si rovnou co si přejete na diplom jako za odměnu :) Doufám že se zapojíte.

Good Charlotte "The River"

21. září 2012 v 18:48 Good-Charlotte
mám jí moc ráda :)


Tarja v červeném:)

20. září 2012 v 11:00 Nightwish

Tady jí to hrozně sluší :) červená barva se kní podle mě hodí nemyslíte? Jinak jsem si v pondělí koupila její nové dvd je úžasné nejvíc mě dostala písnička Still Of The Night v poslední době jsem si jí prostě zamilovala :)
Kelly Rowland - Down For Whatever

15. září 2012 v 23:07 Song-box

Občas si jí poslechnu tahle písnička se mi třeba líbí ty nové má hezkénějak se na mě vše sype snad bude líp...

15. září 2012 v 0:38 Blog and me
Ahoj Lidi,

tak jak se vám pořád daří? Začala škola tak asi nic moc co? No mě přijaly na tu nástavbu což je dvouletý maturitní obor takže se tu maturitu budu snažit dát:). Jinak třída je suprová nejblíž je mi tam jedna osůbka která má ráda úplně stejný žánr hudby jako já a horory takže paráda dnes jsem i dostala i první jedničku z němčiny což mi udělalo radost protože nejdřív zněj prolítnete a pak dostanete po delší době jedničku? Tak to potěší:) Přesto mám pocit že se na mě vše v poslední době sype.Nejdřív ta škola a teď? Zrovna včéra mi dala košem jedna zmých nejlepších kamarádek která mě prý považovala za svou sestru no kdyby to tak bylo rozhodně by mi nevyčítala dárek který jsem tak před třemi roky koupila její holčičce začala mít kecy že je nevhodný že mám myslet než něco koupím atd... a když jsem se ozvala? že záleží spíše natom že je ten dárek od srdce a ne jestli je to pro roční dítě nebo rok a půl a že jsem zklamaná jejím chováním? Jednoduše mi řekla že jsem trapná už stím a hodila si mě do ignorantů a tak skončilo nakonec naše přátelství. A dost to bolí ale víte co mě nejvíce natom naštvalo? a hlavně proč mě to bolí? Protože mi tohle že jsem trapná atd.. nedokáže prostě říct do očí hlavně že přes facebook má velkou hubu.... ale co můžu dělat ale někdy mám vážně pocit že už nemůžu vše se na mě sype:( Omlouvám se svěřuju se vám tu důvěrně ale mám vás jako sb ráda myslím že už jsme se i přes ty blogy mohli vzájemně poznat a tak se vám mohu i svěřit. Ale jedna věc mě přeci jen těší že tu nejlepší kamarádku jsem neztratila protože ta je tu pro mě oporou kdykoliv to potřebuji a zato jí jsem vděčná. No tak takové jsou u mě novinky no. Nic moc co? A co u vás? Jo co se týče blogu možná budu předělávat dezz až nato bude čas nebo bude prostě nějaký nový ale to vše asi až časem teď se snažím přidávat pár článků hlavně o P!nk jak jste si jistě všimly patří mezi mé oblíbené zpěvačky a jinak je toho tady docela málo co od září omlouvám se ale kvůli škole moc nestíhám ale slibuju že to nějak napravím.... :)

Tak se zatím mějte krásně a pokud vás tento článek zaujal tak prosím mi tu zanechte nějaký komentář jak budete chtít tak dobrou zdraví vás Vaše Veru...