Listopad 2012

jéé takže je to pravda je maminkou :)

29. listopadu 2012 v 17:27 Nightwish

pááni takový překvapení teda tahle zpráva mě fakt dostala doufám že jí časem ukáže víc a že je jí podobná :) dávám sem sní první foto :)

Tyjo Tarja se stala matkou !

29. listopadu 2012 v 17:18 Nightwish
no tohle tak tohle jsem právě objevila na této stránce a o vůbec jsem o tom netušila :
http://www.tarjafanclub.com/

Takže naši milí a drazí, nyní Vám již můžeme potvrdit, že Tarja se skutečně na konci léta stala bilogickou matkou holčičky, kterou má s jejím manželem Marcelem.
Faktem je, že těhotenství bylo od samého počátku naprosto detailně naplánované. Na mnoha fotografiích z léta si mohli pozorní fanoušci povšimnout, že Tarja má bříško a ti pozornější i toho, že má plnější postavu a obzvláště poprsí. Jsme rádi, že jste si s námi zapátrali a nyní můžee Tarje, Marcelovi a jejich malé popřát vše nejlepší!
tak jestli je tohle vážně pravda tak jí moc Gratuluji ale nevím co myslíte vy je to vážně pravda? Dítě bych jí moc přála zaslouží si to. a jestli jo tak jsem zvědavá na její dcerušku :)
Jared Leto opět točí

22. listopadu 2012 v 10:39 Jared-scany-a-videa
Jared Leto se vrací k herectví. Po tříleté pauze, během které se věnoval koncertování se svou hudební skupinou 30 Seconds to Mars, se Leto opět zaobírá filmem. Zapojí se do nově vznikajícího projektu s názvem The Dallas Buyer's Club. Režisérského křesla se chopí Kanaďan Jean-Marc Vallée, tvůrce úspěšných snímků Dar od Boha či Královna Victorie. V chystaném dramatu se v hlavní roli navíc objeví Matthew McConaughey (Bez kalhot) a tvář komiksové Elektry Jennifer Garner(Daredevil, Juno, Alias).
Děj filmu se inspiruje skutečným příběhem Rona Woodroofa, texaského elektrikáře, kterému byl diagnostikován AIDS. Lékaři mu dávali 6 měsíců života, ale Woodroof se nevzdal. Pronikl na černý trh s neschválenými léky, aby prodloužil život sobě a dalším nakaženým virem HIV. Snímek je výzvou pro Matthewa McConaugheyho, představitele Rona Woodroofa. Herec kvůli roli shodil 6 kilogramů své tělesné váhy a hodlá pokračovat, dokud neshodí asi 15 kilo! Jak sám uvedl ve videu, které si můžete pustit na konci článku, docílil toho především pitím dietního čaje. Ještě hubeněji však vypadá na fotkách v galerii, kam pro jistotu přidáváme pro porovnání i fotky ze striptérského filmu Magic Mike, kde byl ještě McConaughey kus chlapa. Natáčet se začne příští týden v New Orleans.
zdroj: http://fandimefilmu.cz
Mimochodem by mě zajímalo jak se vám líbí Jared jako žena ? :D mě tím docela šokoval takže jsem na ten film zvědavá :D


Avril Lavigne- Alice

15. listopadu 2012 v 17:11 Avril-Lavigne

Tu písničku mám moc ráda proto jí sem dávám :)


Velká omluva za nepřítomnost na blogu...

3. listopadu 2012 v 13:32
Ahoooj zlata,

Tak co jakpak se vám pořád daří zatu dobu co jsem se tu neukázala bylo toho hodně že? Pro někoho ještě prázdniny podzimní ( ten kdo teda ještě studuje) pro někoho ne a navíc byl Halloween že byli jste za něco ? :) Já ano ale nejdříve ta omluva :) Chtěla jsem se vám moc omluvit že jsem tu nebyla skoro celý měsíc a objevilo se tu za něj jen nějakých deset blbých článků ale nezvládala jsem to :( teď chodím na nástavbu a tam není týden co bychom psali písemku takže je to fakt těžký:( ano a opět sama nezvládám matematiku protože jsme dostali nejpřísnější učitelku na škole- máme jí jako třídní ale to je strašně hodná je lidská a má pochopení ale co se týče matiky tak jí prostě neumí vysvětlit protože kdyby uměla tak by jí celá třída chápala ale to je pro většinu znás problém... Ale můžu říct že jsem tentokrát narazila na dobrý kolektiv a fakt jsem za tuhle třídu ráda protože jsem si konečně v ní dokázala najít i pár přátel :) No jinak co se mého zdravotního stavu týče tak už jsem naštěstí v poho ale protože jsem si vtom březnu prodělala tu extrakci tak ted šlo o to jak tam dostat nové zoubky ale zjistilo se že kdyby mě neposlaly na další zákrok tak že bych vypadala bohužel hrozně ( protože jsem k mé smůle měla bohužel předkus) Takže mi nezbývalo než to podstoupit kde mě otevřeli dáseň a obrousily trochu kost. Jako zvládla jsem to v pohodě to jo ale ten doktor je taky pěkně pitomej mi dal injekci sice ale ani nepočkal než to pořádně zapůsobí ještě že to není můj doktor :D Teď mám stehy momentálně ale v pondělí už můžu jít do školy a jsem v poho díky bohu nemám žádné bolesti nic. Takže super no takže tímto bych se vám chtěla za všechno omluvit a slibuju že se v budoucnu budu snažit více obíhat a začnu přidávat zas nějaký příspěvky tak snad se vám budou líbit:) Jo a zkrz ten Halloween ten byl nejvíc dokonalej s mýma dvěma kámošema jsme vyrazily do Prahy jako mumie a lebkoun :D já byla mumie a můj nej kámoš lebkou taky :D no a můžu vám říct že o zábavu bylo teda postaráno :D protože jsme jeli až z Teplic dotoho jsme vám museli v ústí čekat ve vláčku a my byli středem pozornosti :D no nic tady máte alespon pro ukázku foto dvou mumii at víte jak jsme vypadali :D Tak jo loučím se svámi a slibuju že sem ještě dneska něco přidám :)


Tak tohle jsem já s mým nejlepším kamarádem a naše cesta do prahy :)