Prosinec 2012


Tarja tvrdí že budou dělat s Marcelem jistě nějaký chyby jako rodiče

21. prosince 2012 v 22:58 Nightwish

Podle zpěvačky Tarji Turunen, 35, je vždy hezké se vrátit do Finska a rodného Kitee, ale tentokrát je nálada zvláštní. Naomi Eerika Alexia Cabuli Turunen je kolem čtyř měsíců stará a poprvé od narození ve Finsku. V domovině otce Marcela Cabuliho, 43, v Argentině je zvykem dávat dětem jen jedno nebo maximálně dvě jména, ale Naomi má tři jména, dvě příjmení a přezdívku Namu.
- Díky bohu, že dítě je dívka, neměli jsme vymyšlená žádná chlapecká jména, směje se Tarja.
Tarja a Marcelo jsou spolu 12 let, téměř deset let manželé. Marcelo má dvě děti, chlapce ve věku 17 a 19 let. Myšlenka o rozšíření rodiny přišla předminulý rok.
- Všimla jsem si zřetelné změny mých pocitů. Začala jsem děti vidět všude.
V rané fázi těhotenství Tarja strávila dlouhou dobu na turné k rockovému albu. Na konci už byla v pátém měsíci.
Novinky se do Finska donesly začátkem prosince, když Tarja na facebooku sdílela fotku s dítětem.
- Fanoušci byli jednoznačně šokováni.


Začátek z inkubátoru

Tarjina matka zemřela ve věku 53 let na rakovinu, ale denně je v mysli rodiny.
- Matka je často v mé mysli a musela jsem prolít spoustu slz, když si vzpomenu, jak šťastní jsou ti, jejichž prarodiče jsou stále v rodině na pomoc a podporu. Je to strašná trhlina, když tu matka není.
Namu se narodila měsíc předem, vážila 2,2 kilo. První dny nabírala sílu v inkubátoru, a rodina byla v nemocnici o trochu déle než je obvyklé. Neočekávaný začátek trochu polekal, ale teď si Tarja myslí, že načasování bylo dobré.
- Měsíce strávené doma byl skvěle uklidňující čas, měli jsme docela klid. Nejdůležitější je, že je holčička zdravá.
Tarja nikdy nepomýšlela na to, že by přestala pracovat a zůstala doma s dítětem.
- Pokud bych měla opustit svou kariéru, stal by se ze mě hrozný člověk. Hudba mě drží při životě, bez ní nemohu být šťastná. Kdybych měla trpět, tak trpí i rodina.
Tarja bude svou dceru učit, co je to být Finem. Přírodou, mořem a jazykem bude obeznámená. Marcelo je v pohodě, bydlel by tady rád, i když Tarju těší pestrost velkoměsta.
Tarja říká, že je silná matka a v rodičovství tvrdší než Marcelo.
- Jinak máme stejný žebříček hodnot. Dítě může být dítětem, skotačit a dovádět pokud zná své hranice. Dítě má být vyslechnuto a má nárok na svůj názor.
Tarja není zasvěcená v žádných dětských nebo vzdělávacích knížkách. Nevěří tomu, že pravda je mezi deskami knih.
- Jistě děláme rodičovské chyby, ale máme to v hlavě vpořádku a najdeme si vlastní způsob, jak být rodiči. Naštěstí se uvolňuji a jsem celou dobu jistější. Cítím se bezpečně, když Marcelo říká, že jsem pro své dítě nejlepší máma.


zdroj: http://www.tarjafansite.com/


Tarja o své mamince

17. prosince 2012 v 20:59 Nightwish

Čerstvé mateřství přineslo Tarje vzpomínky na matku. Matka Tarji Turunen zemřela v roce 2003 na rakovinu prsu.

Při vzpomínkách na maminku se mi vybavovalo její utrpení, nyní ovšem mou mysl protkaly příjemnější vzpomínky. Vycházeli jsme spolu tak dobře, byla to pro mne velká ztráta.Moje maminka mě vychovala striktně, ale dobře pro život. Sama jsem úzkostlivá matka.

zdroj: http://www.tarjafanclub.com/


Tarja mluví o svém těhotenství a své malé dcerce

9. prosince 2012 v 19:29 Nightwish

Byla jsem těhotná v prosinci minulého roku, během měsíčního vánočního turné ve Finsku. Prvních 5 měsíců jsem strávila přípravou na turné a jeho uskutečněním.
Plné jméno mé dcery je Naomi Eerika Alexia Cabuli Turunen, je to finská i argentinská občanka, ale finský pas musela mít jako první! Učíme ji finsky i španělsky. Tarja řekla, že teď na ni mluví jen finsky. Bude mít legrační přízvuk. Marcelo mluví španělsky a na turné s lidmi mluvíme angllicky, dodala Tarja.
Dodejme, že malá Naomi má momentálně 4 měsíce a Tarja během těhotenství přibrala necelých 12 kg. Ovšem, kromě zvětšeného poprsí, to není vůbec znát:-)

zdroj: http://www.tarjafansite.com/

Duncan o svém prvním milování

9. prosince 2012 v 19:08 Duncan-James

S prvním milováním jsem docela otálel. Vymlouval jsem se že chci se sexem počkat až na tu pravou ale spíš jsem se toho bál. Jenže týden před mými osmnáctinami se to na jedný párty stalo. Měco jsem sice před tím musel vypít na kuráž ale i tak to bylo krásný prohlásil.

Tarja prohlásila: Stala jsem se mámou tajně

7. prosince 2012 v 20:57 Nightwish

Zpěvačka Tarja Turunen (35) přivedla před 4 měsíci na svět dceru Naomi, aniž by si toho někdo všiml.
V připravovaném rozhovoru říká: objevovaly se spekulace před tím, než jsem otěhotněla. Když k tomu pak ale došlo, nikdo si ničeho nevšiml, ani mí fanoušci, neměla jsem velké břicho.
Později jí ale bříško narostlo: když jsem byla v osmém měsíci, měla jsem už velké břicho. Přibrala jsem necelých 12 kilo.
Kariéra a dítě: skloubit mateřství a kariéru není vždy snadné, ale můj manžel je zároveň i mým manažerem a tak stojí vždy po mém boku. Holčička tak má u sebe vždy mámu nebo tátu.

Zdroj : http://www.tarjafansite.com/

Britney Spears se zamilovala do One Direction!

7. prosince 2012 v 20:37 Britney-Spears

Katy Perry není jediná "starší" zpěvačka, kterou okouzlili mladíci z boybandu One Direction. Britney Spears nadchli mládenci natolik, že s nimi chce točit duet. Tedy spíš sextet.
One Direction vystupovali jako hosté 8. epizody X-Factoru a jejich show pochopitelně sledovala i Britney Spears, která sedí za pěkný patnáctimilionový honorář v porotě televizní soutěže. Jak to dopadlo? Přeskočila jiskra!
"Jsou hodni zbožňování! Málem jsem z nich omdlela, tak moc se mi líbí," nechala se slyšet "přísná porotkyně" Britney. A když byla tázána na případnou spolupráci s 1D, odvětila jen: "Proč ne?"
Britney sice nerozdávala úžasné "purpurové" polibky jako Katy Perry, nicméně mít takovouhle fanynku a přímluvkyni určitě není k zahození.

zdroj : http://www.t-music.cz/


tak tady byla Tarja zřejmě už těhotná :)

4. prosince 2012 v 20:37 Nightwish
Tak jsem dneska objevila jednu fotečku na které je Tarja těhotná podle mě tu má bříško a nenápadně se za něj drží tu i tak zveřejňuji :)

Jared nemá obočí kvůli roli

4. prosince 2012 v 20:34 Jared-scany-a-videa
Jared Leto na udílení nezávislých filmových cen vNew Yorkuodstraněné obočí maskovalbrýlemis výrazným rámem. Se svým novým vzhledem se ale pochlubil už předtím na Twitteru, kde ukázal také fotky během depilace.
"Dámy, cítím bolest s vámi. Dnes jsem se dozvěděl, že krása bolí," napsal herec a lídr kapely 30 Seconds to Mars na mikroblogovací síti.
Herec ve filmu The Dallas Buyers Club hraje transvestitu, který je HIV pozitivní. Kromě obočí si nechal depilovat také podpaží a hruď.
"Pro tuto novou roli jsem si depiloval nohy. Ale nastal čas dostat se do role. Trhat, trhat, trhat. Natáčíme tento týden," napsal herec na Twitteru.
Jeho herecký kolega Matthew McConaughey si také prošel drastickouproměnou. Hraje muže trpícího AIDS a kvůli roli výrazně zhubl.

Zdroj: http://revue.idnes.cz/


Jako obdivuji ho fakt co on všechno dokáže pro roli udělat je úžasný

Avril o svém pátem albu

4. prosince 2012 v 20:20 Avril-Lavigne
Brzy vyjde tvoje páté album. Co od tebe můžeme čekat?
Avril: Bude odlišné od mých předchozích alb. Je to pořád pop-rockové album, ale jsou tam témata o kterých jsem nikdy předtím nezpívala, včetně závislostí, sexu, odmítnutí a dokonce duchovnost.
S kým jsi na pátém albu spolupracovala?
Avril: Pracovala jsem s mým snoubencem Chadem a kytaristou Davidem Hodgesem. Říkáme si "trojka". Také jsem pracovala s The Runners na některých více radiových písních... pravděpodobně to budou singly.
Tvoje poslední album Goodbye Lullaby nebylo tak komerčně úspěšné jako tvé první tři alba. Byla jsi zklamaná?
Avril: Ne, vůbec mě to nezajímalo. Miluju to album. Hodně pro mě znamená, Přesto, je vtipem, že Goodbye Lullaby nemělo žádný velký hit, album, na kterém jsem velmi tvrdě pracovala zatímco Rihanna má hity z alba produkovaného za dva měsíce.
Počkej, takže co si myslíš o umělcích jako je Rihanna?
Avril: Myslím, že na konci jsme odlišní umělci. Dávám si na čas s mými alby. Spolupracuju na všech mých písních. Jsem zapojena do produkce. Rihanna je někdo, kdo neustále přichází s novou hudbou, ale nemá na tom žádný kreativní podíl. Píše si vůbec svoje písničky? Něco vám o mě řeknu. Od začátku mé kariéry jsem si řekla, že nikdy nebudu panenkou mé nahrávací společmosti jako spoustu ženských umělkyň v průmyslu.
Požádala tě tvoje nahrávací společnost abys něco změnila, aby bylo jisté, že tvoje hudba bude více oslovovat veřejnost?
Avril: To je hlavní důvod proč jsem přešla k Epic Records. LA Reid mě nechá dělat si svoje věci. Zatím nové album miluje. Nenechám společnost říkat mi co mám dělat, nepřijdu na Grammy ve vejci aby si lidé koupili mou desku. To nejsem já. Co se týče Lady Gaga, opravdu jsem ji mívala ráda. Dokonce jsem šla minulý rok na 'The Monster Ball'. Nicméně, potkala jsem ji před dvěma týdny v Paříži, kde byla na tour. Divné bylo, že jsme byly ve stejném hotelu a já ji potkala když jsem čekala na výtah. Myslela jsem si, že bude milé říci ahoj. Prostě mě ignorovala a chovala se jako bych tam nebyla. Ale nenechám se rozhodit takovými blbostmi.
Jak se podle tebe změnil hudební průmysl od té doby co jsi přišla na scénu?
Avril: Sakra, je to stejný, kámo. Každý chce abys měl velký prsa a velkej zadek. Říkám jim, ne, neprodám svoje prsa. Možná prostě ztloustnu jako Christina Aguilera, to je pořádně naštve. (směje se)
Takže, kdy můžeme očekávat nový singl?
Avril: V listopadu vydávám v Japonsku singl 'How You Remind'. Je to cover od Nickelback. První singl vydám v lednu nebo v únoru. Jsem nadšená!
Zdroj: http://avrillavigne.blog.cz/
Na jednom blogu jsem objevila nejnovější rozhovor tak ho sem přidávám akorát se mi nelíbí ta žlutá barva na pozadí co se mi sem bohužel zkopčila ale nikde jinde jsem ho nenašla tak snad to nebude vadit :)

Tarja s malou

3. prosince 2012 v 9:07 Nightwish

Takže je to skutečně pravda- ano teď už tomu věřím že Tarja porodila miminko nechtělo se mi tomu zezačátku věřit a to ztoho důvodu že nikde nebyli vidět fotky s bříškem ale právě jsem objevila další foto kde už je s kočárkem a se svou malou a tak jí sem dávám :) . Upřímně chápu jí že to tajila protože tak nikomu není příjemné když se mu hrabe v soukromí ale moc jí to přeju a jsem zvědavá co z malé bude až nám trochu vyroste :))


oblíbená jídla hvězd!

1. prosince 2012 v 13:29 vtipy

Nina Dobrev- Palačinky

Co nejradši snídá hvězda seriálu The Vampire Diares herečka Nina Dobrev? Palačinky s borůvkami! Mamka dělá nejlepší palačinky na světě. Nejradši mám s pořádným kopcem šlehačky navrh rozplývá se.


Jedward

Dvojčata John a Edward z Irska nejvíc ujíždějí na koláčích a muffinech. Když jsme na turné tak musíme mít vždycky v zásobě několik koláčů. Nejenže nám šíleně chutnají ale navíc nám dodávají spoustu energie kterou při koncertech potřebujeme!


Eminem

Eminem je pořádný chlap který se rád a často zakousne do hamburgeru. Miluju hovězí. Takže pořádný hambáč s tatarkou a hranolky je přesně to co moje tělo potřebuje říká Em.


Rihanna

R'n'B princezna nedá dopustit na indickou kuchyni. Zbožňuju kombinaci ostrého a sladkého jídla. Kuřecí kari patří mezi moje nejoblíbenější jídla říká RiRi.


Zac Efron

Zac je pověstný tím že se v jeho jídelníčku neobjevuje nic tučného ani nezdravého takže se není čemu divit že jeho nejoblíbenějších jídlem je právě sushi. Když jsem sushi ochutnal poprvé bylo mi zněj docela šoufl ale časem jsem si na něj zvykl a teď je to moje nejoblíbenější jídlo k večeři.


Ben Cristovao

Ben prozradil: Mám chipsy rád jím je asi u 70% filmů které vidím! V Anglii ( kde mám část rodiny) si dávám nejraději Bacon příchuť. Na Senza párty jsem ochutnal nové Senza Cheddar. Říkal jsem si pár si ze slušnosti dám ale jsou fakt zabijácké snědl jsem celý sáček najednou :D


Hilary Duff

Jsem posedlá italskou kuchyní říká Hilary Duff. Miluju Pizzu a Lasangne a teď když mám víc časi zkouším pořád nějaký recepty říká Hilary. To její manžel hokejista Mike určitě ocení!


Emma Watson

Mojí njvětší slabostí je čokoláda říká herečka z čarodějnické ságy Harry Potter Emma Watson. Ať jdu kamkoli musím mít v kabelce vždycky nějakou čoko tyčinku. Bez ní nevytáhnu paty z domu.

ZDROJ: Starší Bravo