Únor 2013

Jared s Usherem

28. února 2013 v 19:52 Jared-kusovky

tohle je velmi povedená fotka :)Julia z Tatu slaví 28 narozky

20. února 2013 v 20:08 Tatu

Ano už je to tak tato slečna dnes už slaví své 28 narozeniny je to neuvěřitelné jak to letí a i když se hrozně vzhledově změnila pořád jí mám ráda protože to není o vzhledu ale o tom co má v hlase takže jí přeji vše nej nej a přidávám sem jednu skladbičku z dob tatu jo mimochodem jsem slyšela že by se měl konat další návrat tak uvidíme :)


Mám jí ráda takže volím tuhle píseň :)

Fall Out Boy se vrací!

19. února 2013 v 20:32 Pete-Wentz
Velký návrat Fall Out Boy přináší jednu radost za druhou, přestávka po čtyrech letech končí a kluci se vrací zpátky na pódia, 13. února 2013 vystoupili s novou písní "My Song know What You Did in the DarK (Light Em Up)" v pořadu Jimmy Kimmel Show - na záznam vystoupení se můžete podívat v celém článku. Nový singl předznamenává i novou desku s názvem "Save Rock and Roll", která měla původně vycházet 6. května 2013, ale proč tak dlouho čekat ? Album se rozhodli posunout na 15. dubna 2013.
Oficiální oznámení umístili společně s předobjednávkou alba na své webové stránky. Album si můžete objednat ve čtyřech různých verzích balíčků které zahrnují tričko, mikinu, vinyl, plakát, foto knihu aj. Předobjednávka alba "Save Rock and Roll"

Poslední album kapely "Folie à Deux" vyšlo v roce 2008, po vydání posledního singlu z alba "What a Catch, Donnie" se po kapele slehla zem. V roce 2011 se člen kapely Pete Wenz rozhodl nahrát sólovou desku "Soul Punk" o kterém se ale příliš dlouho nemluvilo a tak to zabalil o hned další rok se uzavřel zpátky do studia s celou kapelou. Oficiální vyjádření k návratu kapelu se dostává z kraje února roku 2013: "Když jsme byli děti, jediná věc která nás celé dny naplňovala byla hudba. Byl to důvod, proč jsme založili Fall Out Boy. Tohle není comeback, protože jsme se nikdy nerozpadli. Potřebovali jsme jen nějaký čas, abychom mohli dělat hudbu, která stojí za to. Budoucnost Fall Out Boy začíná právě teď, Save Rock and Roll."zdroj: http://hudebni.blog.cz

Tak to je jejich nová písnička jako dokonalá slyšela jsem jí jednou a dostala prostě


a to j jejich nové foto jako tuto kapelu já vysloveně miluju takže jsem zvědavá na jejich album a tato zpráva mě velmi potěšila :)


Tarja s Floor

13. února 2013 v 19:09 Nightwish

Holkám to tu moc sluší a moc se mi ta fotka líbí proto jí sem přidávám :)

Tarja na letišti

6. února 2013 v 19:02 Nightwish

Objevila jsem jednu pěknou fotku Tarji tak sem dávám :)


Hilary s dětma :)

6. února 2013 v 17:39 Hilary-Duff

to je její aktuální foto a podle mě moc jí to sluší i jako mamince :)

Tarja se chystá natáčet dvd ve Zlíně.

1. února 2013 v 23:27 Nightwish
Ahoj včéra jsem objevila úplně nový rozhovor s Tarjou a tak jsem se rozhodla ho sem pro vám vypsat tak tady je :

Tarja Turunen je fénomen. V České republice navíc natolik výrazný že trvalo jen pár dní než vyprodala zlínskou zastávku svého nejčerstvějšího koncertního projektu Beauty And The Beat v němž jí a bubeníka Mika Teranu doprovází Filharmonie Bohuslava Martinů. A tak pořadatelé přidaly další koncert. Ani na ten už lístky neseženete Tarja Turunen je takový fénomen že by se nebylo čemu divit kdyby v době kdy čtete tyto řádky byl vyprodán i třetí přidaný termín a koncert musel být přesunut do větších prostor. Jenže kam? Beauty And Beat totiž není jen tak nějaký koncert...

Spark: Koncept Beauty And The Beat už jsi jednou realizovala v září 2011 v Bulharsku a jak jsem tak koukal na záběry z něj z Youtube už mi bylo jasné proč je o tato vystoupení takový zájem...

Tarja: Byl to jedinečný zážitek který se nám natolik líbil že jsme si říkali že bychom ho rozhodně chtěli zopakovat víckrát. Hodně promotérů o to projevilo zájem a já už se nemůžu dočkat až se zase vrátím do České republiky protože mě u vás vždycky čeká vřelé přivítání. No a druhý důvod proč se tak těším je ten že se ve Zlíně chystáme natáčet DVD!

Spark: Pomineme-li účast Mike Terrany včem všem se show Beauty And The Beat liší od tvých běžných vystoupení?

Tarja: Mike do toho vnáší velkou změnu. A navíc vystupujeme s početným sborem díky kterému mohu do repertoáru zařadit i nějaké nové skladby ať už klasické nebo ty populární.

Spark: Mike je velký nadšenec do klasické nemá tendence do toho ostatním muzikantům kecat?

Tarja: Ne naopak přizpůsobuje se jím. Vždy stojí proti stonásobné přesile. (směje se) Nějaké skladby jsme pro něj museli maličko upravit třeba zkrátit nebo pozměnit tempo ale opravdu jen trošku věština znich zůstává ve své původní podobě. Mike je samozřejmě velice důsledný protože to je celé dost náročné zvlášť když nepoužívá žádné click tracky ani jiné pomocníky.

Spark: Turné aktivně čítá osm koncertů v pěti zemích není to málo?

Tarja: Ten seznam ještě není kompletní. V srpnu nebo v září mi výjde nové album a celkem těch koncertů bude kolem patnácti takže přibudou ještě nějaké v Evropě ale předvedeme Beauty And The Beat také v Jižní Americe.

Spark: DVD budete pořizovat v průběhu celéo turné nebo jen ve Zlině?

Tarja: Jen ve Zlíně protože už jsme tam hráli několikrát a navíc budeme tentokrát hrát v nových prostorách které se mi vážně líbí. V podstatě jedeme do dobře známého prostředí což je ideální příležitost pro natáčení.

Spark: V každé zemi vystupuješ s místními orchestry můžeš porovnat jak dokážou ovlivnit výslednou podobu koncertu?

Tarja: Ne moc ale přece jsme lidé každý hraje jinak. Dost také záleží na dirigentovi nakolik rozumí populární hudbě protože nehrajeme jen tu klasickou. Pracovat se sto lidmi je mnohem náročnější než když máš za sebou pětičlennou kapelu takže se občas objeví nějaký problém ale umíme je zvládat. Ale ano ty rozdíly mezi jednotlivými orchestry jsou. Když například vystupuju s Finským symfonickým orchestrem je to úplně jiné než když pak vystupuju třeba v Rusku protože Rusové se dotoho ohromně umí položit.

Spark: Jak reagují symfonici na tvoje publikum které si na tvá vystoupení přenáší návyky z metálových koncertů? Určitě nejsou zvyklí na to že by během vystoupení lidé křičeli nadšením nebo vytleskávali rytmus.

Tarja: To ne (směje se) Ale já to zbožňuju a doufám že to tak zůstane. Vzpomínám si na své první turné s klasickým repertoárem na které jsme vyrazili se spolužáky z univerzity do Jižní Ameriky a jak jsme byli nadšení z toho jak vřele je tu lidé vítali protože něco takového dřív nezažili. A tohle je můj cíl oslovit klasikou i mladé lidia předvést jím něco co dosud neslyšeli a nebo možná už nikdy neuslyší. Třeba se jim klasika začne líbit tak jak mně se začal líbit metal až když jsem začala zpívat v metalové kapele...

Spark: Chodí za tebou fanoušci často s takovými zkušenostmi?

Tarja: Ano chodí za mnou lidé co díky mně objevili metal ale i metalisté kteří propadli opeře. Už pár let například pořádám i tradiční vánoční koncerty které se odehrávají v kostelech nebo v divadlech a chodívají na ně metáloví fanoušci protože mě chtějí vidět v odlišném prostředí v jíné atmosféře. Chtějí mě vidět úplnou abych tak řekla protože mám ráda klasiku i metal a nechci si mezi těmi žánry vybírat protože to bych nebyla já.

Spark: Zmínila jsi že pracuješ na sólovém albu jak to sním aktuálně vypadá?

Tarja: Jde to dobře před pár dny jsem dokončila nahrávání nějakých vokálů a další mě čekají v únoru. Musíme nahrát ještě nějaký sbory a samozřejmě i party pro cello protože to nesmí chybět. Zbytek je ale z větší části hotov. Dooley mě každý den zásobuje novými orchestrálními aranžemi jsem tím úplně zaplavená a zároveň dojatá jakou ty skladby získají podobu. Je opravdu úžasný pocit když můžeš tvořit vlastní hudbu.

Spark: Vím že ses před pár týdny stala mámou jak tahle zkušenost podle tebe může ovlivnit novou hudbu? Přece jen s dítětem přicházejí úplně nové emoce...

Tarja: To ano ale víš začala jsem na tomhle albu pracovat skoro pře třemi lety kdy Naomi ještě nebyla součástí mého života a kdy jsem vlastně ještě ani na dítě nemyslela. Až asi tak před rokem možná před dvěma se ve mně začalo něco měnit a najednou to na mě začalo doléhat... (směje se) Ale je úžasná strašný andílek a ohromně nám to s Marcelem usnadňuje. Bývá snámi i ve studiu úplně bez problému. Až se mi tomu nechce věřit. Můžeme i sní dělat to co dosud takže je vlastně součástí našeho hudebního života.

Zdroj: Vlastní výpisek ze magazínu Spark


David Guetta - Where Them Girls At ft. Nicki Minaj, Flo Rida

1. února 2013 v 20:37 Song-box

Stará už ale povedená proto dávám na poslechAshley unikla nehodě

1. února 2013 v 18:06 Olsenky
Známá americká herečka a módní návrhářka Ashley Olsen (26) měla velké štěstí. V pondělí jen tak tak unikla havárii letadla, které mělo namířeno z Dallasu do Los Angeles.
Ve stroji, v němž seděla i Ashley, byl těsně poté, co se rozjel po runwayi, cítit zápach. Ten byl podle informací způsoben hořícími rozvody elektřiny. Dým se ihned začal šířit celým letadlem.
Všichni pasažéři museli být okamžitě evakuováni a byl pro ně zařízen nový let.
zdroj:http://www.super.cz
Můj názor:
sice už je to starší článek ale snad nevadí upřímně tohle nikomu nezávidím a je mi jí líto já sama mám strach z létání bohužel takže jsem ještě nikdy neletěla a zatím mě tam nikdo nedostane.