Březen 2013


Lindsay jako zrzka

16. března 2013 v 23:23 Lindsay-Lohan

docela jí tohle slušelo

Julie se svými dětmi

12. března 2013 v 20:20 Tatu

Tak jsem právě objevila fotku julči s jejími dětmi má je obě krásné teda dcera je celá ona bych řekla ale co ty šedé vlásky? jinak jsou krásní :)

30 Seconds To Mars se objeví na fesťáku v Hradci Králové!!

10. března 2013 v 20:08 30-seconds-to-mars
Up In The Air je jméno nejnovějšího singlu z připravovaného alba americké kapely Thirty Seconds To Mars - headlinera letošního Rock for People. A těžko si tahle parta mohla vymyslet lepší způsob, jak písničku představit: první výlisek CD přidali k více 550 kilogramům vědeckého a technického materiálu a tuně potravin, které v pátek 1. března vzlétly na palubě kosmické zásobovací lodi Dragon k Mezinárodní kosmické stanici ISS.
Kapela na Floridě sledovala start nosné rakety Falcon 9 z mysu Canaveral a chystá se navštívit velící centrálu v Houstonu, aby si na dálku popovídali 18. března z Tomem Mashburnem, jedním z astronautů na palubě ISS. Tato beseda, (nebo chcete-li Q&A) bude přenášena živě online, detaily budou dostupné zakrátko na www.thirtysecondstomars.com. Ten samý den bude píseň Up In The Air představena a následující den 19. března bude uvedena na trh. Singl, který bude vlastně pokřtěn ve vesmíru, avizuje čtvrtou studiovou desku skupiny, která vyjde ještě v letošním roce.
Jedna z nejzajímavějších a nejpopulárnějších kapel z rockově úrodné Kalifornie vznikla původně jako rodinný projekt bratří Letových v roce 1998. Jared Leto, frontman skupiny, zpívá a hraje na kytaru, prošel několika uměleckými školami a je také známý coby hollywoodský herec. Jeho starší bratr Shannon, bubeník kapely, se na filmovém plátně objevuje čas od času také a je také fotograf. Třetím členem "Marsů" je původem bosenský Chorvat Tomislav Miličević, kytarista, varhaník a houslista.
Mezi headlinery letošního RfP se tak řadí kapela, jež prodala již přes 3,5 milionů kusů alb, jejíž videa posbírala řadu ocenění (MTV Video Music Award, Fuse Award, Kerrang! Award) a kterým Youtube napočítalo již přes 300 milionů zhlédnutí. K více než pěti stovkám koncertů (namátkou z největších festivalů Lollapalooza v USA, Pinkpop v Holandsku, Download v UK, Rock am Ring v Německu či japonský Summer Sonic) přidá letos i Hradec Králové!
tak tohle je podle mě naprostá bomba ale já se tam s největší pravděpodobností nedostanu :( pač je to pro mě daleko...


Nightwish vyhrály Grammy :)

10. března 2013 v 19:54 Nightwish
Nejspíš to všichni očekávali, každopádněNIGHTWISH významně zabodovali na předávání hudebních cen Emma, které jsou finským ekvivalentem Grammy. Získali ocenění pro Kapelu roku a také pro Album roku, v kteréžto kategorii "Imaginaeru" konkurovali MOKOMA se "180 Astetta", STAM1NA s "Nocebo", TERVEET KÄDET s "Musta Hetki" a WINTERSUN s "Time". Cenu si za kapelu přišel převzít Marco Hietala, který se nezdál být ani příliš překvapen...

Zdroj: http://www.spark-rockmagazine.cz
Jo a dávám sem fotku ještě z dob anette ktomuto článku protože to že tu cenu vyhráli je zásluha pouze Anett a kapely protože ona snima ty písničky natočila já neříkám že to pro mě byla nejlepší členka kapely ale rozhodně byla lepší než je teď ta Floor

ouuuu tak to je nádherná fotka Jareda nemyslíte ? :D :P

10. března 2013 v 19:11 Jared-kusovky

Tak tady je zatraceně sexy nemyslíte ? :D

ježiši tak tohle je hustá Fotomontáž Billiho a Gearda :D

10. března 2013 v 18:40 Gerard-Way

Jako tohle mě fakt rozesmálo ale je to dobrý :D

Robert v Bílé

9. března 2013 v 19:15 Robert-kusovky

Podle mě mu to tady hrozně sluší :)

Avril Lavigne -STAY ( be the one)

9. března 2013 v 18:50 Avril-Lavigne
Ta se jí dost povedla :)
Pink - So What

3. března 2013 v 19:01 Pink

Tu písničku miluju proto jí sem dávám :)