Duben 2013

Pink se svou dcerkou fotečka

28. dubna 2013 v 19:24 Pink

moc jím to sluší a malou má úžasnou nemyslíte? jí mám hodně ráda a též mám kní obdiv

Avril Lavigne-I Can Do Better

20. dubna 2013 v 18:21 Avril-Lavigne

ta se jí podle mě dost povedla co myslíte?

Jared Leto z 30 Seconds To Mars dostal brutální dárek. Fanoušek mu poslal své ucho!

19. dubna 2013 v 18:53 30-seconds-to-mars
30 Seconds To Mars mají jednoho hodně bláznivého fanouška. Pravda, díky působivému dárku už si jejich hudbu naplno nevychutná...
Znáte to - máte někoho rádi, fandíte mu, tak mu pošlete nějaký ten hezký dárek - kytku, bundu, parádní triko nebo podprsenku, hrneček, zvířátko plyšové a občas i živé. To jeden fanoušek populárního herce a zpěváka30 Seconds To Mars Jareda Leto vymyslel opravdu hodně originální a nečekanou zásilku. "V životě jsem nedostal tak pozoruhodný dárek. Ani kluci z kapely," řekl Jared v rozhovoru pro britskou stanici XFM. "Byl to nejzvláštnější projev přízně, se kterým jsem se kdy setkal," pokračoval.

Bylo to hodně divné. Celé úcho!

Nebudeme vás napínat, stejně to už víte z titulku... "Jednou si někdo prostě uříznul ucho a poslal mi ho. Bylo to hodně divné. Celé ucho!" Zpěvák u něj našel i vzkaz, na kterém bylo jednoduše napsáno: Posloucháš?Co s takovýmhle dárkem udělal? Nebyl by to Jared Leto, aby nezažertoval: "Propíchnul jsem ho a nosil jako náhrdelník," odpověděl na otázku. Byla by to asi zajímavá podívaná, kdyby touhle svéráznou bižuterií doplnil svůj nedávný vzhled, kdy kvůli filmové roli Jared Leto drasticky zhubnul a nechal si vyholit obočí i ostatní ochlupení.
Připomeňme, že už 20. května vychází nové album 30 Seconds To Mars s názvem LOVE LUST FAITH + DREAMS a bude to 20. května. Čeká vás tu 12 nových skladeb a jednu už určitě znáte... Líbí se vám Up In The Air? Hlasujte v naší anketě!
A co určitě nesmíte prošvihnout - v létě Jared Leto a spol. vystoupí na Rock for People! A vemte jed na to, že to bude stát za to! Stejně jako zhruba před třemi lety, kdy 30 Seconds To Mars odehráli úžasný koncert v Praze.

můj názor tak podle mě tohle je dost brutální dárek docela by mě zajímalo co je natom pravdyAvril Lavigne - My Happy Ending

14. dubna 2013 v 18:33 Avril-Lavigne


jedna z mých oblíbených :)