Květen 2013

Lindsay Lohan: V léčebně pořádně kyne

24. května 2013 v 19:17 Lindsay-Lohan
Herečka Lindsay Lohan (26) v kalifornském Centru Betty Fordové pro léčbu závislostí nesmí užívat léky na svou neurovývojovou poruchu. Na hyperkinetickou poruchu ADHD brala psychostimulant Adderall, který jí teď lékaři působící v sanatoriu odebrali. Už po pár dnech se ale Lindsay kvůli přejídání zakulatila.

"Lindsay byla extrémně emocionální celý poslední týden a hledá útěchu v jídle. Lindsay nemůže přestat jíst a přibrala už dvě a půl kila, protože se přejídá. Dříve cvičila, ale teď nemá dost energie, protože už nesmí užívat Adderall, což je psychostimulant, který obsahuje amfetamin," píše magazín Radar Online.
Adderall užívají mnozí lidé právě kvůli hubnutí, lék pomáhá udržovat štíhlou postavu bez touhy přejídat se. A podle všeho to byl i případ Lindsay. U Adderallu se snadno vypěstuje psychická závislost.

Osoby trpící ADHD nemají schopnost udržovat pozornost, jsou impulzivní a hyperaktivní.
můj názor nevěřím že se z toho už někdy dostane i když kdoví někdy to dokáže zázraky ale ona už má problémy víc než 5 let :( co si myslíte vy?

Tarji malá nejspíš s tatínkem

20. května 2013 v 23:24 Nightwish

konečně jí ukázali jak pořádně vypadá viďte tohle je aktuální fotka malé dcerky Tarji a myslím že i jejího manžela je nádherná :) ale je dobře že jí neukazují moc často alespon jí chrání soukromí :)


Krásná fotka Avril

13. května 2013 v 20:53 Avril-Lavigne

sice starší už ale podle mě jí to tu hrozně sekne :)

fotka Christiny z klipu Feel This Moment

13. května 2013 v 20:45 Christina-Aguilera

Co jinak říkáte na klip? já tu písničku miluju ona má prostě dokonalý hlas paní zpěvačka prostě

Lindsay utekla z léčebny a znovu jí čeká vězení!

12. května 2013 v 19:26 Lindsay-Lohan
Kontroverzní herečka Lindsay Lohan (26) si zadělala na další problémy. Ve čtvrtek měla totiž nastoupit do léčebny, kde měla zahájit devadesátidenní odvykací program, který jí nařídil soud. Rebelka do kalifornského sanatoria dorazila, ale během několika minut se otočila na podpatku a odletěla zpět do New Yorku.Když Lindsay utekla z léčebny, v níž jí soud povolil vykonat svůj trest, udělala obrovskou chybu. Takové rozhodnutí má vážné důsledky, a pokud se nedomluví s právníky a státním žalobcem, ten pak půjde následující ráno a vydá na ni zatykač," uvedl deník Radar Online.
"Všem řekla, že léčení nepotřebuje a odešla. Všichni byli jako opaření," uvedl zdroj, který byl události přítomen.
je mi jí vážně líto měla a teď je zní více méně troska :(