Červen 2013


Jared jako blondýna

30. června 2013 v 18:17 Jared-kusovky

vím že to je jeho nová role ale vtomhle vypadá fakt děsně jako chlap je krásnej ale jako žena by se mě fakt nelíbil :D

Britney: Květnový rozhovor pro SHAPE magazín

30. června 2013 v 12:48 Britney-Spears
Na začátku tohoto týdne odhalil magazín SHAPE titulní stránku červnového vydání s Britney. Toto číslo je již ale v Americe v prodeji a máme k dispozici i scany. V rozhovoru Britney mluvila o její postavě, cvičení, 8. studiové desce a hlavně o účinkování v Las Vegas, které již na podzim začne.
Dělá vlastní rozhodnutí, protože to je její výsadou:
" Od dětství, když jsem byla ještě malá holka, aktivně jsem se o sebe starala. Je to součástí toho, kdo jsem. Takže, když jsem byla trochu silnější, a nebo jsem nedodržela svůj vlastní standard, byla to osobní výzva, dostat se zpět do formy - Né proto, že by to chtěl někdo jiný. Nejlepší na běžícím páse, abych dosáhla tohoto božího zadku. Mlj oblíbený způsob, jak udržet zadek ve formě, je takový, že dělám protažení dozadu a elipsu (viz fotky ze scanů). Je zaměřen přímo na ty svaly, které jsou často přehlíženy. Ano to je moje tajemství: Dělejte všecko pozpátku "
O jejím nadcházejícím pobytu v Las Vegas:
Podívejte se na Britney Spears a je jasné, že nikdy nebyla v lepší kondici.
" Cvičím opravdu velmi tvrdě na mé nadcházející show v Las Vegas. " hovoří zpěvačka o jejím dvouletém angažmá v Las Vegas v Planet Hollywood, které by mělo již brzy vypuknout
" Představení nebudou jednoduchá, bude to párty od začátku až do konce, a abych toho dosáhla, musím být v té nejlepší kondici a jít na plný plyn "
" Jsem nadšená, protože show bude postavěna na nejnovější umělecké technologii a bude opravdu špičková. Ale velká část, proč jsem do toho šla, jsou moji chlapci. Když nebudou semnou v Nevadě, naskočím na letadlo a mohu být s nima za 45 minut. "
Na 8. studiovém albu, též známý jako Blackout 2,0 bude?
" Natočila jsem sing Ooh La La, pro letní komedii Šmoulové 2 a v současné době jsem zavřena v nahrávacím studiu, kde pracuji na 8. studiovém albu. Datum vydání zatím není naplánováno, ale album bude více hip hopové než popové. "
Byla jsi skvělá na focení v bikinách. Jaký je tvůj trénink v posledním čase?
" Dělám 90 minut jogy 2x týdně a mám také spoustu kardio sezení. "
Tvůj preferovaný způsob, jak navýšit frekvenci?
" Když jsem sama, tak ráda běhám. Ale mám radši, když semnou cvičí i Tony. Je to fajn aktivita. Byla jsem také vůdkyní v basketballovém týmu a ráda si zahraji pár basketbalových zápasů. "
Jak dlouho cvičíš jogu?
" Začala jsem cca před 7 lety. Hned po porodu Seana. Trávila jsem asi 2 roky s moji instruktorkou Elizabeth. Miluji to, že mohu dělat spousty bláznivých poloh. některé nejsem schopná zvládnout ani po takové době a štve mě to. Ale joga je duchovní věc a dělá mi to dobře "
Prý jsi přestala jíst cukry. Je to pravda?
" Je to lež. Nemůžu přestat úplně. Miluji zejména čokoládu. Mám nízkou hladinu cukru v krci, takže opravdu potřebuji často jíst, ale jím méně kvůli Vegas. "
Jsi samozřejmě velmi starostlivá matka:
" Ano jsem. Vstávám s nimi každé ráno a připravuji jim obědy a beru je do školy. Oni jsou oba dva sportovci, takže odpoledne trávíme hraním her. "
Takže počkej: Princezna popu je matkou fotbalistů?
" Ano, je to šílené já vím, ale nikdy jsem nebyla štastnejší "Visions of Atlantis Pharaoh's Repentance

25. června 2013 v 23:58 Song-box

v poslední době je začínám poslouchat objevila jsem teprve tu kapelu nedávno a mrzí mě to protože muziku mají fakt skvělou je to přesně můj šálek kávy tahle písnička se mi od nich hrozně líbí proto dávám pro všechny na poslech zkoušela jsem to poslouchat i stěmi ostatními co nazpívaly písničky (vím že snad měly v kapele více zpěvaček po ní) ale s touhle se mi to líbí nejvíc je škoda že ta Nicole už si snima nebude moct zazpívat měla nádherný hlas :(

nová fotečka Jareda a Shannona

25. června 2013 v 23:54 30-seconds-to-mars

ta fotka se povedla hrozně se mi tu líbí Shannon

Britney s dětmi

25. června 2013 v 23:48 Britney-Spears

tahle fotka se mi líbí má krásné děti neříkám že jí mám nějak extra ráda ale obdivuju jí že se dokázala z nejhoršího dostat a teď je opět dobrá

tak tady mi příjdou jak mafiáni vtěch brýlích :D

7. června 2013 v 19:22 30-seconds-to-mars

tahle fotka se mi děsně líbí :)) tak jí sem zveřejňuji :) co jinak říkáte na jejich nové album líbí? já ho teda neslyšela celý ale už teď hodně miluju písničku city of angels jinak jsem zkusila soutěž snima o vstupenky tak se uvidí zda bude štěstí na fesťák :)

Sandra a Keanu

5. června 2013 v 20:31 Sandra-Bullock

jsou nejlepší oni dva prostě miluju snima fotky proto tahle fotka

slavní a významy jejich tetování

2. června 2013 v 18:39 Piercing-a-tetování

Amanda Seyfreid

Amanda má poněkud vulgární tetování má tu totiž vytetováno slovo pochva. Už od dětství má totiž přezdívku Minge což v angličtině přesně tohle znamená.


Miley Cyrus


Tohle tetování je jedno z nejnovějších a patří zpěvačce a herečce Miley Cyrus toto má umístěné nad loktem na pravé ruce a tvrdí že jednoduché symboly dokáží vytvořit nádherné přátelství takže tento symbol pravděpodobně znamená přátelství.Lady GagaToto tetování si Lady Gaga nechala vytetovat v únoru 2010 LITTLE MONSTERS které věnovala svým fanouškům má ho na horní paži a chtěla tím říct že jsou revolucí chtěla jím také oplatit to že si oni nechávají tetovat různé věci které se týkají právě jí.


Eminem


Toto tetování vyobrazuje portrét Eminemovy dcery Hailie Jade s růžemi kolem sebe. Růže zde mají symbolizovat Eminemovu nekonečnou lásku ke své dceři. Pod tímto portrétem je napsáno "Bonnie & Clyde", což je název písně z alba The Slim Shady LP. Právě tento song věnoval Eminem své dceři Hailie a má připomínat jeho obtížný vztah k ní. Toto tetování bylo později doplněno o obrázek starého auta pod nápisem "Bonnie & Clyde". Před tímto tetováním zde měl vytetováno své umělecké jméno - "Eminem", které je překryto aktuálním obrázkem - zřetelné jen na některých fotkách.


Beyoncé


Beyonce nosí místo snubního prstýnku na prsteníčku kérku: Na prsteníčku která symbolizuje fakt že se narodila 4. září její milý 4. prosince a svatbu měli také 4. dubna.


Jessica Alba


Sexy herečka si nechala nad zadek vytetovat motiv mašle. Mnoho fanoušků si ho sice nevychutná, partner v ložnici rozhodně ano. A co se vlastně Jessica snaží tetováním vzkázat svým milencům? Mašle jako motiv se používá především jako znamení, že se člověk nenechá svázat. Podle všeho tak příliš dominantní zájemci nebudou mít u herečky zrovna na růžích ustláno.Lauri

Dynasty je úzká skupina přátel ze skupin The Rasmus, Killer a Kwan. Dohromady 10 lidí má toto tetování...Pauli a Lauri jsou dva z nich.

tento článek jsem se rozhodla udělat sama aby tu také byli občas nějaký ty zajímavosti i o jiných hvězdách proto když budete kopírovat tak jedině se zdrojem děkuju.


will.i.am - Scream & Shout ft. Britney Spears

1. června 2013 v 18:16 Britney-Spears

tu fakt můžu mám jí ráda proto jí sem dávám určitě všichni znáte co vy jaký máte na tuhle písničku názor?