Srpen 2013


Ohlašuju konec pauzy! Jsem zpět :)

28. srpna 2013 v 12:36 Blog and me
ahoooooj lidi!

Tak hlásím návrat :) Těch 14 dní bylo opravdu perných a opravky co se týče matematiky nebyli fakt jednoduché ale ani jazyk nebyl lehký :( v jednu chvíli jsem si myslela dnes ráno že to podělám ale naštěstí jsem to dala sice jen tak tak a oba předměty na 4 ale jsem štastná protože mi už jen chybí poslední rok a je to za mnou teď se budu modlit abych dala maturitu :) jinak co se týče zdravotních problémů zkrz zuby je to v poho ale bolí zub je to tím že jsem ale nedávno prošla trháním nervu a než se to uzdraví to bude chvilku trvat. No jinak co vás tu čeká? články nejspíš asi až od zítřka protože dnes mám svůj plán ale určitě sem brzy dám ten rozhovor s Floor a i jiné články tak jo lidi zatím se mějte fajn a ti co ještě studujete nebo v případně jdete někam na novou školu př: střední výška tak vám přeji hodně štěstí a ať se daří :)

Tak zatím pá vaše Verů

vyhlašuji pauzu do od 12.8 do 28.8.2013

12. srpna 2013 v 23:27 Blog and me
ahoj lidi,

jak se vám daří? u mě to celkem jde ale jsem nervozní protože mě v nejbližší době čekají opravné zkoušky z Mat a Něm a radost z toho fakticky nemám protože jsem propadla jen kvůli písemkám které jsem nezvládla doslova o pár bodů ale co nadělám takový už je holt život ale protože já nejsem zvyklá se jen tak vzdávat rychle rozhodla jsem se jít na opravky tím pádem se musím učit a potřebuju nato dostatek času navíc mě čeká lítání po doktorech kvůli zubům proto vyhlašuji na blogu krátkou pauzu! Ale nebojte až bude po všem tak se sem vratím ti zvás kteří sem chodí krátce a nevědí třeba jak vypadám tak pro zveřejňuji svoji aktuální fotku:


tak tohle jsem já až se vrátím tak sem plánuji zveřejnit pro vás rozhovor s Floor Jansen které v nejbližší době dodělám a další věcičky :) tak se mějte krásně a uživejte zbytku prázdnin :)

Kristen v modré

7. srpna 2013 v 20:45 Kristen-Stewart

má podle mě skvělý šaty ne že bych jí nějak milovala to ne ale některé filmy sní špatné nejsou a ty šaty se mi líbí hlavně kvůli barvě :)

Malá Naomi se svými hračkami :)

2. srpna 2013 v 19:30 Nightwish

Juj tady je vážně sladká nemyslíte ? z té bude krásná slečna až vyroste :)

fotka Avril z 25 dubna

2. srpna 2013 v 18:47 Avril-Lavigne

Avril seč mi tu dost líbí a podle mě jí to sluší jen mě překvapila na její vkus je to docela decentní oblečení :)


Eminem o sobě říká:

1. srpna 2013 v 23:52 Eminem-kusovky

Spousta lidí si o mně myslí že jsem arogantní a nafoukanej týpek. Ale je to jenom moje obranná maska. Když mám dost vlastních starostí a nechci, aby mě lidi otravovali se svými problémy, nasadím tenhle face a oni se mi pak klidí z cesty. Já si pak můžu v klidu vyřešit svoje problémy a hodit se zase do klidu.