Říjen 2013

zas ten nějaký výkec :)

28. října 2013 v 23:12 Blog and me
Ahooj Lidi,

tak jak se vám pořád daří? Já bych se vám opět chtěla velice omluvit zato že tu nepřibývá opět moc materiálu ani některé slibované slibuju že to napravím ale momentálně není moc času díky tomu že jsem v posledním ročníku maturitním mám co dělat abych stačila vypracovávat okruhy do školy dotoho jsou starosti ohledně maturitního plesu ještě pořád běhám každou chvilku k zubařce protože to ještě není úplně dořešený takže si fakt užiju :) tento víkend jsem si opravdu ale užila v plné parádě konal se další Halloween a tak jsem poprosila kamarádku zda by mě neudělala nějakou pěknou masku a fotky jsou fakt luxusní dávám sem pár foteček na ukázku tak ať se líbí a snad vás nevystraším mou masku bych pojmenovala Dead Sugar Doll protože přesně podle toho byla čerpána inspirace akorát že se provedli trošinku menší úpravy. No tak se mějte zatím krásně a snad sem zase brzy něco přibyde nevím kdy a co ale určitě tu něco bude zatím Pa Vaše Veru

a tady jsou slibované fotky z Halloweenu tak snad mě tu poznáte jsem tu s přáteli :)Jo a ještě mimochodem dodám že můj kostým byl vyhodnocen jako jeden z nejlepších a vyhrála jsem vstupenky na koncert ale lidi chudáci ti už to měli někteří na ulici horší :D


Marco o Floor

18. října 2013 v 10:44 Nightwish

Jak se zdá z nedávného rozhovoru, který Marco poskytl pro finský Soundi, kapela své rozhodnutí o přijetí obou nových členů udělala již mnohem dříve. Takto přijetí Floor a Troye okomentoval Marco:
Lidé nám samozřejmě po Anettiným odchodu zasílali své demo nahrávky, i když jsme o ně nežádali. Pár z nich jsme si poslechli, čistě ze zvědavosti, ale z toho, co jsme slyšeli, jsme nadšení rozhodně vůbec nebyli.
Pro Floor jsme se definitivně rozhodli na jaře, když jsme se potkali u Tuomase doma. Pro všechny bylo naprosto zřejmé, že nemá cenu snažit se spravit něco, co ani není rozbité.
Na druhou stranu jsme ani neměli pocit, že bychom se měli s rozhodnutím unáhlovat. Možná jsme z celé té věci měli lehké trauma díky zkušenostem za posledních pár let, a tak poslední, co jsme chtěli, bylo začít nový vztah, aniž bychom se rozhodli s čistou hlavou. Toho jsme si byli vědomi jak my, tak Floor. A Floor naštěstí s připojením do kapely souhlasila!
Když jsme se bavili o situaci s Floor, došlo i na Troye. Naprosto skvěle si s ním všichni rozumíme a také jeho zkušenosti s mnohými hudebními nástroji se budou v budoucnosti rozhodně hodit. Ať už při zkouškách starších písní, nebo při tvorbě nového materiálu. Zkrátka jsme se rozhodli, že bychom chtěli Troye prohlásit za oficiálního člena. Měli jsme štěstí, protože i jeho odpověď byla pozitivní.
Troye i Floor jsme o našem rozhodnutí informovali v Tampere, v loby hotelu Ilves, během after party na Sauna Open Air. Seděli jsme si tam v rohu, celá naše parta a řekli jsme Floor a Troyovi o našich nápadech. Ten moment je nezapomenutelný.
Nálada v kapele je momentálně naprosto perfektní. V červenci se sejdem, abychom společnými silami vytvořili písně pro nadcházející album, a upřímně se toho už nemůžu dočkat. Shodli jsme se na tom, že bychom rádi udělali album, které bude víc o Nightwish, víc o kapele. Samozřejmě, že všechny ty orchestrální aranže a velké věci budou i nadále součástí naší tvorby, ale chtěli bychom, aby tentokrát kapela vyčnívala trochu více. Uvidíme, jak to dopadne - rozhodne se v létě!


Gerard má nový song !

10. října 2013 v 14:04 Gerard-Way

Gerard Way i po rozpadu My Chemical Romance dál skládá hudbu. Jeho nová píseň se jmenuje Millions.
Rozpadem My Chemical Romance skončila pro Gerarda Waye zásadní hudební kapitola jeho života. Bývalý frontman úspěšné rockové skupiny, která z hudební scény odešla v březnu letošního roku, ale neskládá zbraně a dál se věnuje muzice. Na svět se konečně dostala další z jeho písní. Jmenuje se Millions a její zvuk zaznamenal jeden z fanoušků během její sobotní koncertní premiéry v australském Sydney.
Už v červenci zveřejnil Gerard Way text písně a na svém Twitteru uvedl: "Doufám, že příští týden vám budu moct říct, co chystám dál… nebo alespoň část toho." Dál se ale o Millions fanouškům nezmínil, dosud se neví, kdy oficiálně vyjde, a tak je potřeba vzít zatím za vděk ne úplně kvalitním audio záznamem z vůbec prvního živého představení skladby. Ten je k poslechu pod článkem.
A o čem že Millions vypráví? "O skupině zlodějů šperků. Nejdřív je všechno v pohodě, potom se ale věci hrozivě pokazí," říká její autor. Však si celý její text můžete přečíst třeba pod tímto odkazem.

ukázka na poslech:
a můj osobní názor? podle mě je to velice pěkné a rozhodně jsem ráda že náš Gerard pokračuje v muzice byla by velká škoda kdyby skončil byla bych i ráda kdyby překvapil albem by bylo něco :D


Pink o Miley

2. října 2013 v 16:39 Pink

Americká zpěvačka Pink se nenadchla pro provokativní styl své mladší kolegyně Miley Cyrus. Ta na zářijovém předávání cen MTV Video Music Awards tančila polonahá, třela se o popředí kolegy Robina Thickeho a později vydala videoklip k písničce Wrecking Ball, ve kterém je úplně nahá.

"Jestli se mi líbí? Ne, a myslím to vážně. Miley má obrovský talent, dokáže všechno zazpívat a navíc je pěkná. Ona nás ale ohlupuje, a podvádí i sebe samu. Jsem umělkyně a beru svou práci velmi, velmi vážně. Neustále se snažím být lepší a lepší, protože lidé chtějí mít jasno, za co dali při mé show a při mých písničkách peníze. Chci být co nejlepší, chci dělat opravdu skvělou show, ne lacinou," vysvětlila Pink.
Připomeňme, že videoklip k písničce Wrecking Ball vidělo šest dnů po jeho premiéře na sto milionů diváků. Písnička propaguje nové album, které se jmenuje Bangerz a vyjde 8. října.
Zatím poslední album Pink se jmenuje The Truth About Love a vyšlo v září loňského roku.zdroj: Play.cz