Srpen 2014

na kus řeči....

29. srpna 2014 v 23:03 Blog and me
Ahooj Lidi,

Předem se vám chci omluvit za mou dlouhodobou nepřítomnost vím že jsem slíbila že se blogu hodlám naplno věnovat ale bohužel přišly komplikace které se prostě museli nezbytně řešit které tu nebudu rozebírat nebo tohle je příliš osobní ale nejsem momentálně v jednoduché situaci... jen se modlím aby se některé věci vyřešily tak mi držte palečky a nezlobte se že kvůli tomu kašlu na blog jen jsou teď důležitější povinnosti... a co jinak jak si užíváte poslední dny prázdnín?? toto uteklo co?? už v pondělí zas škola závidím těm kteří do ní jdou.. já měla původně si zopáknout ročník ale z určitých důvodů si budu hledat práci tak jsem zvědavá co seženu v pondělí pomažu na pracák a už to začne ten kolotoč no to bude úžasný... jinak prázdniny ale celkem ušli strávila jsem je víceméně v rodné praze a dotoho si užila koncert 30 seconds to mars ze kterého mám nezapomenutelný zážitek ale bohužel jsem se dostala asi jen do prostřed publika :( snad příště bude větší štěstí :) no nic musím už končít ale co bude dál s blogem nevím vzhledem jiným zájmům a povinnostem teď už na něj není čas pokusím se na něj nezanevřít úplně ale bohužel už to nebude takové jako dřív nezlobte se prosím děkuju všem co sem stále chodí mám vás ráda

S pozdravem Vaše Veru

Gerard promluvil o chystané desce

29. srpna 2014 v 22:52 Gerard-Way
O tom, že bývalý frontman dnes už neexistující kapely My Chemical Romance chystá sólové album, se už nějakou dobu ví. Gerard Way teď prozradil podrobnosti.

Fanoušci budou moci nahrávku začít objednávat od 19. srpna. Pokud této možnosti využijí, můžou si hned stáhnout skladby "Action Cat" a "No Shows".

Gerard Way uvedl, že deska je inspirovaná kapelami jako Pulp nebo Blur.

"Mým cílem bylo vytvořit něco, co lze považovat za nekompromisní umění, s použitím v současné době rádii neoblíbeného hudebního nástroje, kterým je kytara," řekl bývalý člen My Chemical Romance k prvnímu sólovému počinu.

"Věděl jsem, že budu hodně pracovat s pedály, vyměním spoustu Fenderů. Věděl jsem, že se inspiruji mými kytarovými hrdiny, ke kterým jsem vzhlížel, když jsem byl ještě na umělecké škole. A taky, že použiju prvky shoegazingu a britpopu. Chci, aby zvuk té desky lidi povzbudil."
A ještě doplnil: "Podíval jsem se na práci britpopových básníků jako jsou Jarvis Cocker a Damon Albarn. Také jsem experimentoval s abstrakcí a inspiroval se pracíFranka Blacka, ať už s Pixies nebo sólovou. Neměl jsem ohraničený koncept, nic mě nesvazovalo."

Album Hestitant Alien nabídne tyto skladby:

Bureau
Action Cat
No Shows
Casting Shadows
Millions
Zero Zero
Juarez
Drugstore Perfume
Get The Gang Together
How's It Going To Be
Maya The Psychic
zdroj : http://www.abradio.cz/