Gerard promluvil o chystané desce

29. srpna 2014 v 22:52 |  Gerard-Way
O tom, že bývalý frontman dnes už neexistující kapely My Chemical Romance chystá sólové album, se už nějakou dobu ví. Gerard Way teď prozradil podrobnosti.

Fanoušci budou moci nahrávku začít objednávat od 19. srpna. Pokud této možnosti využijí, můžou si hned stáhnout skladby "Action Cat" a "No Shows".

Gerard Way uvedl, že deska je inspirovaná kapelami jako Pulp nebo Blur.

"Mým cílem bylo vytvořit něco, co lze považovat za nekompromisní umění, s použitím v současné době rádii neoblíbeného hudebního nástroje, kterým je kytara," řekl bývalý člen My Chemical Romance k prvnímu sólovému počinu.

"Věděl jsem, že budu hodně pracovat s pedály, vyměním spoustu Fenderů. Věděl jsem, že se inspiruji mými kytarovými hrdiny, ke kterým jsem vzhlížel, když jsem byl ještě na umělecké škole. A taky, že použiju prvky shoegazingu a britpopu. Chci, aby zvuk té desky lidi povzbudil."
A ještě doplnil: "Podíval jsem se na práci britpopových básníků jako jsou Jarvis Cocker a Damon Albarn. Také jsem experimentoval s abstrakcí a inspiroval se pracíFranka Blacka, ať už s Pixies nebo sólovou. Neměl jsem ohraničený koncept, nic mě nesvazovalo."

Album Hestitant Alien nabídne tyto skladby:

Bureau
Action Cat
No Shows
Casting Shadows
Millions
Zero Zero
Juarez
Drugstore Perfume
Get The Gang Together
How's It Going To Be
Maya The Psychic
zdroj : http://www.abradio.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama