30-seconds-to-mars

pěkná fotka Toma

13. prosince 2013 v 13:32

Roztomilej Shannon :D

2. srpna 2013 v 0:05

30 Seconds To Mars: Fanoušci nám budou chybět!

29. července 2013 v 21:36

30STM patří mezi nejlepší rockové kapely současnosti. BRAVO pokecalo s Jaredem a spol. po jejich koncertě v Kolíně nad Rýnem...
Partička 30 Seconds to Mars odehrála ke své desce This is War už přes 300 koncertů a zapsala tím Jareda Leta jeho bráchu Shannona a Toma Miličeviče do Guinnesovy knihy rekordů. BRAVO se s klukama sešlo a vyzpovídalo je:


BRAVO: Nejdřív vám moc gratulujeme k tý třístovce odehraných koncertů. Nevypadáte ale nějak extra zničeně...
SHANNON: Každý den se tak strašně potíme v tělocvičně, že nám koncert příjde spíš jako zívačka. (smích) Ne, pravda je taková, že nám fanoušci dávají strašně moc energie a nám ani nepříjde, že už hrajeme tolikátý koncert v kuse.

BRAVO: Jarede vypadáš úžasně, jak se udržuješ v kondici?
JARED: Dřív jsem hodně sportoval, dělal jsem karate a kick-box. Už jsem přece jen starší a po každém tréninkujsem byl úplně zničený proto jsem toho nechal. Každopádně se snažím žít zdravě. Stal se ze mě vegetarián a popravdě mi maso vůbec nechybí.

BRAVO: Hodně při koncertech komunikujete s publikem, není pro vás dokonce ani problém slézt z podia mezi ně. Chcete být tímto způsobem fanouškům blíž?
JARED: Fanoušci jsou pro nás všechno a my je hrozně milujeme. Když jsme jeli vlakem z Frankfurtu sem, do Kolína nad Rýnem, normálně jsme se s ostatníma spolucestujícíma bavili. Chceme, aby naši fanoušci pochopili že jsme si rovni- my je potřebujeme a zbožňujeme jako oni nás.

BRAVO: Když už jsme u těch fanoušků - jaký nejoriginálnější dárek jste od svých fanoušků dostali?
TOMO: Na tohle se nás ptá hodně lidí. Dostali jsme spoustu krásných dárků. Ale tím nejlepším je vědomí, že nás fanoušci podporují. Jsme za to velmi vděční. Jinak všechny dary od fanoušků si pečlivě schováváme ve zvlášť tomu určené místnosti.

BRAVO: Nejsi jen zpěvák, ale i herec. Mezi teenagery je hodně oblíbená Twilight sága. Co na ty filmy říkáš?
JARED: První část jsem viděl v hotelovém pokoji, když jsem onemocněl, a myslím, že Robert Pattinson odvedl výbornou práci. Mám rád filmy o upírech, je fajn občas zapomenout na všední realitu a tak trochu se zasnít.

BRAVO: Máte za sebou dlouho tour, co budete dělat teď?
JARED: Plánujeme dlooouhou pauzu. Na jednu stranu se těším a na druhou mi budou všichni fanoušci moc chybět.
TOMO: Teď to vyznělo, jako bysme končili. Tak to ale rozhodně není. Už během tour jsme začali skládat na navou desku, tak uvidíme co se ztoho vyvrbí.


ZDROJ: dovolila jsem si sem vypsat jeden ze starších rozhovorů 30STM kdo ho nečetl můžes i to přečíst ovšem kopírovat jen s mým zdrojem je to vlastní výpisek z jednoho brava

nová fotečka Jareda a Shannona

25. června 2013 v 23:54

ta fotka se povedla hrozně se mi tu líbí Shannon

tak tady mi příjdou jak mafiáni vtěch brýlích :D

7. června 2013 v 19:22

tahle fotka se mi děsně líbí :)) tak jí sem zveřejňuji :) co jinak říkáte na jejich nové album líbí? já ho teda neslyšela celý ale už teď hodně miluju písničku city of angels jinak jsem zkusila soutěž snima o vstupenky tak se uvidí zda bude štěstí na fesťák :)

Jared Leto z 30 Seconds To Mars dostal brutální dárek. Fanoušek mu poslal své ucho!

19. dubna 2013 v 18:53
30 Seconds To Mars mají jednoho hodně bláznivého fanouška. Pravda, díky působivému dárku už si jejich hudbu naplno nevychutná...
Znáte to - máte někoho rádi, fandíte mu, tak mu pošlete nějaký ten hezký dárek - kytku, bundu, parádní triko nebo podprsenku, hrneček, zvířátko plyšové a občas i živé. To jeden fanoušek populárního herce a zpěváka30 Seconds To Mars Jareda Leto vymyslel opravdu hodně originální a nečekanou zásilku. "V životě jsem nedostal tak pozoruhodný dárek. Ani kluci z kapely," řekl Jared v rozhovoru pro britskou stanici XFM. "Byl to nejzvláštnější projev přízně, se kterým jsem se kdy setkal," pokračoval.

Bylo to hodně divné. Celé úcho!

Nebudeme vás napínat, stejně to už víte z titulku... "Jednou si někdo prostě uříznul ucho a poslal mi ho. Bylo to hodně divné. Celé ucho!" Zpěvák u něj našel i vzkaz, na kterém bylo jednoduše napsáno: Posloucháš?Co s takovýmhle dárkem udělal? Nebyl by to Jared Leto, aby nezažertoval: "Propíchnul jsem ho a nosil jako náhrdelník," odpověděl na otázku. Byla by to asi zajímavá podívaná, kdyby touhle svéráznou bižuterií doplnil svůj nedávný vzhled, kdy kvůli filmové roli Jared Leto drasticky zhubnul a nechal si vyholit obočí i ostatní ochlupení.
Připomeňme, že už 20. května vychází nové album 30 Seconds To Mars s názvem LOVE LUST FAITH + DREAMS a bude to 20. května. Čeká vás tu 12 nových skladeb a jednu už určitě znáte... Líbí se vám Up In The Air? Hlasujte v naší anketě!
A co určitě nesmíte prošvihnout - v létě Jared Leto a spol. vystoupí na Rock for People! A vemte jed na to, že to bude stát za to! Stejně jako zhruba před třemi lety, kdy 30 Seconds To Mars odehráli úžasný koncert v Praze.

můj názor tak podle mě tohle je dost brutální dárek docela by mě zajímalo co je natom pravdy

úžasná fotka Shannona ze Shootu 2011

16. března 2013 v 23:35

30 Seconds To Mars se objeví na fesťáku v Hradci Králové!!

10. března 2013 v 20:08
Up In The Air je jméno nejnovějšího singlu z připravovaného alba americké kapely Thirty Seconds To Mars - headlinera letošního Rock for People. A těžko si tahle parta mohla vymyslet lepší způsob, jak písničku představit: první výlisek CD přidali k více 550 kilogramům vědeckého a technického materiálu a tuně potravin, které v pátek 1. března vzlétly na palubě kosmické zásobovací lodi Dragon k Mezinárodní kosmické stanici ISS.
Kapela na Floridě sledovala start nosné rakety Falcon 9 z mysu Canaveral a chystá se navštívit velící centrálu v Houstonu, aby si na dálku popovídali 18. března z Tomem Mashburnem, jedním z astronautů na palubě ISS. Tato beseda, (nebo chcete-li Q&A) bude přenášena živě online, detaily budou dostupné zakrátko na www.thirtysecondstomars.com. Ten samý den bude píseň Up In The Air představena a následující den 19. března bude uvedena na trh. Singl, který bude vlastně pokřtěn ve vesmíru, avizuje čtvrtou studiovou desku skupiny, která vyjde ještě v letošním roce.
Jedna z nejzajímavějších a nejpopulárnějších kapel z rockově úrodné Kalifornie vznikla původně jako rodinný projekt bratří Letových v roce 1998. Jared Leto, frontman skupiny, zpívá a hraje na kytaru, prošel několika uměleckými školami a je také známý coby hollywoodský herec. Jeho starší bratr Shannon, bubeník kapely, se na filmovém plátně objevuje čas od času také a je také fotograf. Třetím členem "Marsů" je původem bosenský Chorvat Tomislav Miličević, kytarista, varhaník a houslista.
Mezi headlinery letošního RfP se tak řadí kapela, jež prodala již přes 3,5 milionů kusů alb, jejíž videa posbírala řadu ocenění (MTV Video Music Award, Fuse Award, Kerrang! Award) a kterým Youtube napočítalo již přes 300 milionů zhlédnutí. K více než pěti stovkám koncertů (namátkou z největších festivalů Lollapalooza v USA, Pinkpop v Holandsku, Download v UK, Rock am Ring v Německu či japonský Summer Sonic) přidá letos i Hradec Králové!
tak tohle je podle mě naprostá bomba ale já se tam s největší pravděpodobností nedostanu :( pač je to pro mě daleko...

3 krásné animky kluků :)

6. února 2013 v 18:02

sexy fotky z koncertu :))

1. února 2013 v 19:13

dokonalé animky se Shannonem :)

13. ledna 2013 v 18:51

úžasný tohle :D :D :D

16. září 2012 v 14:22

Shannon s bráchou :D

8. září 2012 v 13:48

3 fotky marsíků z klipu from yesterday

21. srpna 2012 v 18:27

krásná fotka s Jaredem :)

7. srpna 2012 v 14:53

Animka Toma z klipu Hurricane

6. srpna 2012 v 18:51

fotka marsíků z nějakýho rozhovoru

4. srpna 2012 v 20:01

Tomík v nahrávacím studiu :)

3. srpna 2012 v 23:10

Jared a Tomík fotečka :)

1. srpna 2012 v 18:49

30 Seconds to Mars - Night of the Hunter

29. července 2012 v 21:10
tu miluju ♥

animka se Shannonem

25. července 2012 v 20:06

Jared s Tomem :)

24. července 2012 v 19:10

tady to klukům sluší :)

23. července 2012 v 20:21

vysmátí kluci:D

21. července 2012 v 20:09

jůůůů tady to klukům moc sluší :)

20. července 2012 v 18:34
 
 

Reklama