Christina-Aguilera

Photoshoot Christiny z roku 2011

13. prosince 2013 v 13:45

pěkná fotečka nová Christiny

10. prosince 2013 v 17:42

Christina Aguilera - Army Of Me

4. září 2013 v 18:39

ta písnička se mi hrozně líbí je fakt sice je to jinej styl od ní ale ona je svým hlasem prostě jedinečná!

Christina v diamantových šatech

31. července 2013 v 20:33

ty šaty jsou podle mě skvělý a sluší jí :)

fotka Christiny z klipu Feel This Moment

13. května 2013 v 20:45

Co jinak říkáte na klip? já tu písničku miluju ona má prostě dokonalý hlas paní zpěvačka prostě

Christina ve fialových šatech

21. prosince 2012 v 22:46


další fotky Christiny z klipu Lady marmalade

25. října 2012 v 23:34

Docela zajímavá fotka s Christinou :)

29. září 2012 v 18:25

Christina fotka ke klipu Dirty

15. září 2012 v 18:47

Billie Joe a Christina spojili síly!

16. srpna 2012 v 18:42

Americká verze pevěcké soutěže The Voice má novou posilu! Tou je frontman punk-rockové kapely Green Day Billie Joy který usedl jako porotce po boku Christiny Aguilery a připojil se tak k jejímu týmu. A co že změnil Billie Joy najednou svůj názor na talentové show a stal se jejich součástí? Soutěž The Voice je o něčem jiném. Dává začínajícím zpěvákům informace a užitečné rady bez toho aniž by měnila jejich styl. Navíc si během natáčení užijeme spoustu legrace. Je to skvělé!

Zdroj: Bravo 2012

Christina Aguilera: „Klidně se svléknu před kamerou“

9. srpna 2012 v 19:50
Jako zpěvačka dobyla Christina Aguilera svět. Nyní se rozhodla zkusit své štěstí coby herečka ve filmu Varieté.

Kdysi jste řekla, že filmová kamera pro vás má sexuální kouzlo. Jak jste to myslela?
Asi je to nepřenosná zkušenost, ale já kameru vnímám jako milence. Sleduje mě, sleduje každý můj pohyb, čeká, co předvedu, čím si ji získám. Doslova hltá každý centimetr mého těla, a tím ve mně probouzí neskutečnou ochotu se před ní doslova a do písmene svléknout, odhalit se, abych ji svedla.
Takže svléknout se před kamerou by pro vás nebyl vůbec žádný problém?
Asi ne. Nakonec sexuálno a erotično je nedílnou součástí hudební branže, marketingu. Pracovala s ním Madonna, využívá ho i Lady Gaga a já v určité míře taky. Samozřejmě bez talentu by toto všechno bylo k ničemu, protože prsy a nahotou nic nezazpíváte. (smích)
Hodně zpěvaček už zkoušelo uspět u filmu, ale povedlo se to jen málokteré. Nebojíte se, že skončíte...
...myslíte jako Madonna nebo Whitney Houston? No, mám samozřejmě strach, nechtěla bych, aby se mi všichni vysmívali jako jim - a při vší úctě k jejich pěveckému umění, herečky skutečně nejsou dobré. Ale také tu jsou pozitivní vzory jako třeba Cher a Barbra Streisand.

Přistupovala jste k herectví jako k zábavě?
Je vidět, že mě ani trochu neznáte. Nic nedělám na půl plynu, všemu se věnuji na dvě stě procent. Takže půl roku natáčení jsem chodila na hodiny herectví a tance, protože v tom filmu se tančí opravdu hodně.
Proč jste si vybrala pro svůj první film zrovna Varieté? Svým námětem tak trochu připomíná slavný propadák Showgirls...
V Showgirls byla k vidění spousta nahých krásných holek a zajímavé taneční scény, takže až tak marný film to nebyl. Ale vážně - dostala jsem předtím už několik scénářů, ale převážně šlo o teenagerovské komedie a do těch se mi nechtělo. Jednak už nejsem teenager, jednak mi jejich příběh nebyl blízký. Varieté mě oslovilo tím, že se odehrává v prostředí showbyznysu, které znám.
Máte se svou postavou něco společného?
Její svobodomyslnost a odvahu jít si za svým snem. Ali zpočátku žije v Iowě, pracuje jako servírka, ale sní o tom, že se jednoho dne stane zpěvačkou. A když zemře její babička, která byla předtím jediným, co ji k Iowě poutalo, vydá se do Los Angeles a začne pracovat na tom, aby se zpěvačkou stala, což se jí nakonec podaří.
Prostě klasický příklad amerického snu?
Ano. Zní to jako klišé, ale ono to přesně takhle funguje. Já jsem toho zářným příkladem. Pokud něco skutečně umíte, dřív nebo později dostanete šanci ukázat, co ve vás je, a je jen na vás, jestli uspějete. Na Americe se mi líbí právě to, že tohle je tu možné. Jistě, jsou slavní, za jejichž slávou jsou miliony producentských peněz, ale vyvažují je stovky těch, kteří jsou slavní proto, že umějí.


Christina 1 foto z roku 2010

1. července 2012 v 20:30

Christina dělala Santa Clause

19. května 2012 v 13:23

Christina Aguilera se rozhodla zpříjemnit Vánoce dětetm své bývalé sokyně Britney Spears a vydala se začátkem prosince na nákupy do luxusního losangeleského butiku s dětským oblečením Petit Tresor. Chci pro děti něco úžasného do chladného počasí požádala Chris majitelku obchodu. Po půlhodinovém váhání nakonec zakoupila dva modré kašmírové svetříky za téměř 300 dolarů a na radu samotné Britney ještě dvě dětské židličky ve tvaru medvídků za téměř dvě stovky. Snad Britney brzy pochopí že Xtina je pro ni lepší kamarádkou než třeba Paris Hilton.

zdroj: Starší Music&Mobile

Christina a její narozeninový dort

8. května 2012 v 18:48

Christina na nákupech fotka z roku 2003

5. května 2012 v 20:06

2 grafiky s Christinou

11. prosince 2011 v 19:08
3 fotky z klipu Hurt

10. srpna 2011 v 16:57

2 fotky Christiny z nějaké akce

21. července 2011 v 18:19

Christina Aguilera – Bionic -rozhovor

16. července 2011 v 13:23
Zpěvačka, která má 30 miliónů prodaných alb a jako jediná zpěvačka mladší 30 let je na seznamu 100 nejlepších umělců časopisu Rolling Stone, pětinásobná držitelka ocenění Grammy Award - takových úspěchů dosáhla Christina Aguilera, která poslední rok strávila ve studiu nahráváním svého čtvrtého studiového alba Bionic. Album vyjde 7. června 2010. K jeho vydání Christina poskytla tento rozhovor:
Album Bionic bude obsahovat skladby, na kterých se autorsky podílela Christina Aguilera spolu s dalšími umělci, mezi které patří například Sia, Tricky Stewart, Polow Da Don, Le Tigre, Hill & Switch, Ladytron a mnozí další. "Práce na tomto albu s tolika talentovanými umělci a producenty, které obdivuji, byla opravdu úžasná zkušenost. Lidé, které jsem oslovila ke spolupráci, vnesli do nahrávky mnoho specifických zvukových poloh. Mým cílem bylo vstoupit do jejich světa a zkombinovat ho s mou vlastní vizí a zvukem," říká Christina Aguilera.
Christina Aguilera popisuje své album jako unikátní směs mnoha žánrů a stylů hudby. "Snažila jsem se vytvořit svěží, sexy atmosféru za použití jak elektronických, tak běžných nástrojů, s tématy písniček, které sahají od hravých až k osobním. Strašně se těším, až moji fanoušci uslyší tento nový zvuk. Myslím, že je to zvuk, který ode mě nikdo nečekal".
***
Vysvětli jméno nového alba "Bionic", jaký smysl za ním máme hledat?
Význam názvu Bionic je ve více rovinách. Pro mě to znamená že mám "bionické" části těla, na abalu alba jsme třeba obzvlášť zdůraznili hlasivky. Na obalu je v místě hlasivek pták, který zpívá, a přes sestavu trubek se ve výsledku zvuk změní na lesní roh a zvuk z hlasitého telefonu.Je to skvělá a hodně komplikovaná kresba D*Face, jednoho z mých nejoblíbenějších graffiti umělců. Stejně tak je pro mě Bionic dojem, že jsem totálně elektronicky nabitá, těším se na to, co přijde. A také je to můj názor na to, jak vidím ženy. Ženy jsou "superčlověk" v tolika ohledech. Rodíme, dáváme život, děláme to všechno, ale každá jsme jiná. Ale všechny stejně pracujeme a zaroveň vychováváme rodiny a chráníme své domovy. Stát se matkou rozhodně přispělo k vyznění alba Bionic.
Řekni nám něco o spolupracovnících, se kterými jsi nahrávala Bionic.
Spolupráci s lidmi na Bionic jsem si užila, byla to pro mě zábava. Byla to výzva pracovat s lidmi, kterých si tolik vážím a chovám k nim coby k umělcům úctu. Můj manžel mi řekl: "Když už máš tyhle lidi tak ráda, tak proč to neuděláš s nimi?" Musel mě popostrčit, abych je oslovila. Možná jsem z toho měla trochu nervy, ale nakonec to dopadlo skvěle. Sáhla jsem po Ladytron a Sia . Jsem velká fanynka toho, co udělala pro Zero 7. Zájem jsem měla o spolupráci s La Tigre, Peaches a Goldfrapp, producenty M.I.A. a Santogold, kterých si také hodně vážím. Vyústilo to ve spolupráci, kdy se všichni jmenovaní podíleli i na psaní skladeb. Byla to fakt zábavná jízda, pracovat se všemi těmito respektovanými umělci. Přistoupovala jsem k tomu tím způsobem, že jsem jim řekla: "Jsem vaše fanynka…chtěla bych s vámi spolupracovat a trochu poznat váš hudební svět. Potom ho zkombinujeme s mým náhledem na hudbu a mojí vizí zvuku této nahrávky. A bylo to prostě magické a zábavné."
Jsi spoluautorkou několika skladeb na desce, jak svými slovy popíšeš vlastní kreativní vklad?
Moje kreativní práce na albu byl hodně komplikovaný proces. Manžel mi jednou řekl: "Kreativní proces je, že se vztekáš na vše kolem tebe, ale to, co z toho vzejde, je zlato." To je kompliment a zároveň pravda, protože jsem se mnohokrát trápila, v mnoha ohledech, že jsem moc velká perfekcionalistka a trvám si na svém, což ale může být prezentováno různými způsoby. Někdy je to přirozené, někdy dost syrové jak po pěvecké, tak po hudební stránce. Často skladby ovládnou emoce a zranitelnost. Je tam ještě další stránka věci. Chci dodat sílu jiným ženám. Chci vyprávět příběhy z mé minulosti, kdy jsem třeba byla agresivní, vlastně jsem hledala světlo a pomyslné vzkazy na konci tunelu. To byl základ mé tvorby a kreativity a samozřejmě mě to inspirovalo v textech. Na téhle nahrávce jsem se po deseti letech ráda vrátila ke svým "pop" začátkům z 90.let. Odvážila jsem se udělat vtipnou popovou desku, která ale bude mít sofistikovaný základ. Za těch asi deset let jsem trochu dospěla. Vlastně průběžně během let sbírám své nápady a dávám je na mood boardy (domácí nástěnky, kam lepíte dle nálady své fotky, texty, nápady, apod., pozn. aut.), potom je ukážu producentům s tím, že takhle by to mělo znít a vypadat, abych to byla já. Tímhle způsobem pracuji s kolegy a s každou další nahrávkou v sobě znovu hledám sebe. Neustále mě inspiruje cestování, noví lidé, které potkávám. Nové inspirace: nové věci a zvuky. To je součást mého způsobu vyprávění příběhu. Odpočinete si a prostě do sebe nasajete atmosféru, kterou poté přetvoříte do vlastních slov a zvuků. Takže tohle je pro mě důležitá součást kreativní tvorby.
Vlastně tenhle únik do futurismu zavinili před lety Prodigy. Když mi bylo patnáct - ohromně mě inspirovali. Slyšela jsem jejich nahrávku a říkala si: "Co to sakra je?" Jak jsem se k tomu dostala? V ten moment mi bylo jasné, v patnácti, že bych chtěla natočit podobně futuristickou nahrávku, chtěla jsem se odvděčit soulovým a blues & jazzovým hudebníkům, kteří mi dali tolik inspirace v mém hodně mladém věku. Věděla jsem, že s každou nahrávkou bych měla přijít s jinou hudební perspektivou. Teď jsem věděla, že je ten správný čas, možná v tom hrálo roli moje dítě, myšlenky o další generaci a vlastně o budoucnosti, tak jsem si řekla: "Kde jsou vlastně Prodigy? Nechte mě hrát si s mými hudebními kořeny." Takže ten zvuk jsem na albu chtěla. Přitom jsem navíc poslouchala hodně elektroniky, Goldfrapp, Lady Tron a undergroundové umělce.
Napsala jsi a nahrávala většinou doma, nebo jsi kvůli albu Bionic hodně cestovala?
Všechnu hudbu jsem nahrála doma. Všichni tihle skvělí umělci se předvedli v mé Red Lips Room, tak jsem pojmenovala své studio, převzaté od Ozzyho Osbourna. Býval to jeho dům, kde točil svou show a měl v něm skvělé studio. A tam jsem si tvořila jak jsem chtěla a fantasticky si to užila.
V čem je nové album Bionic odlišné od tvých tří minulých studiových alb?
Tohle album je jiné. Myslím, že je už podle obalu jasné, že je futurističtější. Při jeho poslechu slyšíte, že každý ze singlů má jiný náboj a náladu, vlastně jej nemůžete hodnotit jedinou písničkou. Je hodně rozmanité, připomíná všechna místa, kde jsem byla a jak jsem se tam cítila. Vzala jsem si něco od všeho, co jsem kdy nahrála. Od současného popu až k mým kořenům z před deseti lety, dnů Genie in the Bottle, ale v chytřejší rovině. Najdete tam prvky ze všech mých dosavadních nahrávek, které jsem na Bionic různými způsoby zařadila.
Můžeš něco bližšího říct k prvnímu singlu "Not Myself Tonight"? Jak ho mají lidé chápat?
"Not Myself Tonight" se objevilo na konci mého natáčení snímku Burlesque. Nahrávku jsem dokončovala, ale musela jsem to odložit kvůli natáčení filmu. To trvalo šest měsíců, práce na desce stála, ale já během těch dnů dostala novou inspiraci, stala jsem se jinou osobou. Hodně jsem se naučila, tak jsem zavolala producentům, ať mi pošlou tracky zpět, že mám nové příběhy, o kterých chci zpívat. Prostě přišla čerstvá inspirace. Mám nové věci, o kterých si vyprávět, prostě mě ten půlrok změnil.
Jak bys popsala Bionic v několika slovech?
Silné. Sexy. Zábavné. Hravé.
Je na albu písnička, která pro tebe má nějaký zvláštní význam?
Všechny nahrávky zaznamenávají nálady, které jsem během dní, týdnů a měsíců prožívala. Mohu říct a taky to říkám, že o srdci nahrávky nejvíce vypovídají nahrávky na kterých pracovala Sia a Sam Dixon. Já jsem složila písničku jako ukolébavku pro mého syna. Je to jednoduchá, ale krásná, na pianu postavená balada "All I Need" s nádhernými smyčci, ta mě prostě dostala. Tři další skladby, které jsem s ní napsala, jdou od srdce. Tyhle nahrávky se obejdou bez elektroniky. Byl to spontánní, nádherný nápad. Sam a Sia byli geniální.
Těšíš se, až s touhle deskou vyjedeš na nové světové turné? Které země a města bys chtěla navštívit?
Super, super! Chci znovu koncertovat a potkávat své fanoušky a být s nimi. Navíc to přináší nové inspirativní věci pro další tvorbu. Těším se, až předvedu na koncertech nový program. Na turné mě lidi poznají z mé jiné strany, kterou nikdy předtím neviděli. Speciální efekty, elektronika, baví mě objevovat nový svět Bionic. Turné začne v USA v červenci, přesune se do Evropy, následně do Asie a Austrálie.
Existuje země, kde máš nejbláznivější, naprosto oddané fanoušky? Co nejdivočejšího třeba tvůj fanoušek provedl?
Fanoušci jsou úžasní všude. Každý reaguje svým způsobem. Nejhlasitěji, jak je to jen možné. Dublin, to byl pořádný hukot, lidi byli výborní. V Austrálii to byl trochu "hardcore", ale naprosto úžasní fandové. Kdykoliv vyjdu na pódium v Británii, nabije mě to energií. Ten seznam je nekonečný. Skvělou energii na koncertech dostanu všude po světě. Baví mě pokaždé zkoušet na koncertech něco nového. Je to zábava.

Nelly - Tilt Ya Head Back ft. Christina Aguilera

12. července 2011 v 17:25
nějaký ten klip na poslech od Christiny:)

Christina se synkem kusovka:)

9. července 2011 v 18:29

pár fotek Christiny z roku 2000

6. července 2011 v 18:07docela hezká fotka s Christinou

2. července 2011 v 17:59

Christina fotky z nějakýho natáčení

2. července 2011 v 13:07kresba christiny z klipu Lady Marmalade

30. června 2011 v 16:59
 
 

Reklama