Gerard-Way

Gerard promluvil o chystané desce

29. srpna 2014 v 22:52
O tom, že bývalý frontman dnes už neexistující kapely My Chemical Romance chystá sólové album, se už nějakou dobu ví. Gerard Way teď prozradil podrobnosti.

Fanoušci budou moci nahrávku začít objednávat od 19. srpna. Pokud této možnosti využijí, můžou si hned stáhnout skladby "Action Cat" a "No Shows".

Gerard Way uvedl, že deska je inspirovaná kapelami jako Pulp nebo Blur.

"Mým cílem bylo vytvořit něco, co lze považovat za nekompromisní umění, s použitím v současné době rádii neoblíbeného hudebního nástroje, kterým je kytara," řekl bývalý člen My Chemical Romance k prvnímu sólovému počinu.

"Věděl jsem, že budu hodně pracovat s pedály, vyměním spoustu Fenderů. Věděl jsem, že se inspiruji mými kytarovými hrdiny, ke kterým jsem vzhlížel, když jsem byl ještě na umělecké škole. A taky, že použiju prvky shoegazingu a britpopu. Chci, aby zvuk té desky lidi povzbudil."
A ještě doplnil: "Podíval jsem se na práci britpopových básníků jako jsou Jarvis Cocker a Damon Albarn. Také jsem experimentoval s abstrakcí a inspiroval se pracíFranka Blacka, ať už s Pixies nebo sólovou. Neměl jsem ohraničený koncept, nic mě nesvazovalo."

Album Hestitant Alien nabídne tyto skladby:

Bureau
Action Cat
No Shows
Casting Shadows
Millions
Zero Zero
Juarez
Drugstore Perfume
Get The Gang Together
How's It Going To Be
Maya The Psychic
zdroj : http://www.abradio.cz/

Gerard má nový song !

10. října 2013 v 14:04

Gerard Way i po rozpadu My Chemical Romance dál skládá hudbu. Jeho nová píseň se jmenuje Millions.
Rozpadem My Chemical Romance skončila pro Gerarda Waye zásadní hudební kapitola jeho života. Bývalý frontman úspěšné rockové skupiny, která z hudební scény odešla v březnu letošního roku, ale neskládá zbraně a dál se věnuje muzice. Na svět se konečně dostala další z jeho písní. Jmenuje se Millions a její zvuk zaznamenal jeden z fanoušků během její sobotní koncertní premiéry v australském Sydney.
Už v červenci zveřejnil Gerard Way text písně a na svém Twitteru uvedl: "Doufám, že příští týden vám budu moct říct, co chystám dál… nebo alespoň část toho." Dál se ale o Millions fanouškům nezmínil, dosud se neví, kdy oficiálně vyjde, a tak je potřeba vzít zatím za vděk ne úplně kvalitním audio záznamem z vůbec prvního živého představení skladby. Ten je k poslechu pod článkem.
A o čem že Millions vypráví? "O skupině zlodějů šperků. Nejdřív je všechno v pohodě, potom se ale věci hrozivě pokazí," říká její autor. Však si celý její text můžete přečíst třeba pod tímto odkazem.

ukázka na poslech:
a můj osobní názor? podle mě je to velice pěkné a rozhodně jsem ráda že náš Gerard pokračuje v muzice byla by velká škoda kdyby skončil byla bych i ráda kdyby překvapil albem by bylo něco :D

Gerard way hovoří o jednom albu

20. července 2013 v 0:13
Po vyčerpávajícím turné k jejich třetí desce 'The Black Parade' si dali My Chemical Romance přestávku a zmizeli z povědomí veřejnosti, aby se doma mohli dát opět do pořádku. Zpěvák Gerard Way dokonce stihl počít dceru Bandit Lee.
Začátkem roku 2009 dostali MCR příležitost natočit cover Dylanovy písně "Desolation Row" pro adaptaci grafické novely 'Strážci - Watchmen' a kapela začala zvažovat, jaký bude její další krok."Byl to takový test, kam až můžeme zajít,"říká Way."Začínali jsme na Sex Pistols, ale rozhodli jsme se posunout ještě dál, do doby před punkem. Ale co bylo vlastně před punkem, co by punk připomínalo? MC5, The Stooges a detroitská scéna."
A to je jen několik jmen, jejichž vliv se odráží na dosud nepojmenovaném čtvrtém albu kapely, které vyjde na jaře. My jsme zatím měli možnost slyšet sedm songů ("Death Before Disco," "Save Yourself," "Trans Am," "Only Hope," "Light Behind Your Eyes," "Black Dragon Fighting Society" a "L.A. Heavy") a patrná z nich je i inspirace kapelami jako Judas Priest, Def Leppard nebo The Hives.
Zatímco Gerard stále píše nové texty, v nichž dává vyniknout svému satirickému pohledu na svět, melodie prozrazují, že je kapela ve skvělé formě.
S Wayem jsme si povídali o nové desce, jejích kořenech v domovském státě New Jersey a taky o jisté reality show stanice MTV, která se tam natáčí.

Jak se ti podařilo zkombinovat práci na novém albu s povinnostmi čerstvého otce rodiny?
G:"Práce na desce byla ještě náročnější než se starat o mimino, a přitom mimčo bylo hodně náročný. Byl jsem hrozně unavenej. Narodilo se nám dítě a dva týdny nato už jsem byl ve studiu. Celý týdny jsem se neholil, vypadal jsem strašně a nakonec jsem měl na hlavě úplný dredy. Vůbec jsem se nesprchoval. Kolikrát jsem přišel v tričku pozvraceným od dcery - určitě si umíte představit, jak jsem byl atraktivní. Každý den jsme ve studiu makali a hned, jak jsme skončili, spěchal jsem domů, abych Lindsay pomohl s malou."
Muselo být fajn moct každý den běžet domů a vidět dítě ještě než je uloženo ke spánku.
G:"To určitě. Sice tak nahrávání trvalo déle než obvykle, ale víc jsem si to užíval. Myslím, že nebylo dne, kdy bych ve studiu zůstal déle jak do deseti nebo jedenácti - opravdu jsem chtěl být doma. Taky jsme si uvědomili, že nemusíme pracovat až do pěti do rána, aby vznikla skvělá deska. Akorát bylo nutný natáhnout proces nahrávání do čtyř měsíců namísto dvou."
Zatím jsme slyšeli sedm songů z nového alba. Bylo nám řečeno, že se při psaní uplatnila i newjerseyská atmosféra - a to i přesto, že jste nahrávali v Los Angeles.
G:"To je zvláštní, protože nedávno jsem pouštěl jednu písničku Grantu Morrisonovi, kterej na ni okamžitě reagoval slovy, že to zní jako Kalifornie. Ale co se estetický a fikční stránky týče, je deska o tom, jaký to je být patnáctiletým klukem v Jersey, kterej se snaží vyhrát zrcátko Motley Crue nebo čepici Iron Maiden, a to v době, kdy se heavy metal teprve měl stát hair rockem.
Je to taky o Bruce Springsteenovi. Právě jeho show byla mým prvním koncertem. Bylo to v době, než se proslavil po celým světě. Je to o pocitu, že když jsi z Jersey, chceš odtamtud vypadnout. Já mám Jersey rád, ale chtěl jsem odejít. A právě o tom pro mě vždycky byla Springsteenova muzika. O tom, že jednoho rána vstanete a vypadnete."
Vaše zatím poslední album bylo zjevně koncepční, což ovšem neplatí o tom novém, které je sjednoceno spíše akusticky a není narativní.
G:"Nová deska obsahuje spoustu témat: že díky rock'n'rollu se může aspoň na jednu noc stát kapela i její publikum nesmrtelný, jak je důležitý v něco věřit, o tom, jaký to je být tím, kdo přežil, o útěku z domova a o návratu zpátky. Bylo proto těžký dát desku dohromady. V tomto ohledu byla 'The Black Parade' jednoduchá - měla předehru, vrchol a závěr. Koncepční alba produkujeme od úplnýho začátku, takže pro nás nebylo snadný natočit desku, která se neopírá o žádný narativ. Je to přímější. Pokud jsme se s 'The Black Parade' něco jenom naznačili, pak s novou deskou činíme smělé prohlášení."
Pojďme k novým songům. Zdá se mi, že "Death Before Disco" má podobu proto-punku, který je typický pro The Hives.
G:"V přípravný fázi jsme právě tuhle písničku hráli Wayneu Kramerovi z MC5, což bylo mimochodem skvělý. Chtěl se stavit a navštívit nás a my hned využili příležitosti a zahráli mu ten song, protože se v něm o MC5 zmiňujeme - zásadně totiž ovlivnili zvuk naší nové desky. "Death Before Disco" je vlastně o tom, když se střetne síla rock'n'rollu dělnický třídy se slávou. Rock pracujících versus červenej koberec a všechno to pozlátko okolo."
Kapely, které zmiňuješ, jsou opravdu představiteli rock'n'rollu dělnické třídy - tam teď směřujete i vy? I přesto, že máte za sebou velká turné a tak?
G:"Přesně tak. Právě tak jsme začínali a chvíli bloudili. Je to vtipný, protože když jsme byli rockovou kapelou z dělnické třídy, snažili jsme se předstírat, že jsme úspěšní. Hráli jsme ve sklepeních a já blábolil o našem velkým letadle - byla to sranda a my očividně žádný neměli. Tehdy jsme si ani nemohli dovolit prát oblečení. Teď je tomu naopak. Jsme bohatí a cestujeme po světě, ale tahle role se k nám nehodí. Proto se snažíme pamatovat na doby, kdy jsme byli kapelou z dělnický třídy."
"Trans Am" je další song, který má podobný ráz: je rychlý a oplzlý. Navíc v něm, jako v každé dobré písničce o Jersey, vystupuje dívka jménem Jenny.
G:"No jasně! Moje Jenny odkazuje k songu The Killers, v němž Jenny chybí. Inspirovalo mě to, určitě je v tom nějaká spojitost."
Když už mluvíme o Jersey, sleduješ v televizi pořad 'Jersey Shore'?
G:"Sleduju. Nevím, jestli se to dostalo na veřejnost jenom proto, aby zvýšili sledovanost, ale doslechl jsem se, že lidem, kteří v té show účinkují, a taky těm, co ji produkují, někdo vyhrožuje smrtí. Tak jsem si říkal, že to musím vidět. Přiznám se, že jsem byl docela zklamaný, protože je to stejný jako milion dalších show, co v televizi vysílají. Mohli to stejně dobře natočit v Arizoně. Určitě to není přesný zpodobnění New Jersey, spíš určitýho druhu lidí z Jersey. S podobnýma jsem totiž chodil do školy."
Jak se těšíš na první Vánoce tvojí dcery? Bude to velká událost?
G:"Je to velká událost. Těším se moc. Nezáleží na tom, co ji dáme, ona si to stejně nebude uvědomovat, ale máme pro ni několik legračních oblečků."
Třeba soba nebo něco takového?
G:"Jo, přesně tak. Chceme ji nechat vyfotit profesionálem - takový ty nechutný stylizovaný fotky. Vidím to tak na příští týden."
Bude se dívat jiným směrem než do kamery?
G:"Jo a za ní bude nějaký hnusný papírový pozadí."


i když už je to docela dlouho rozhodla jsem se sem zveřejnit jeden pěkný rozhovor s Gerardem protože se mi líbí a navíc stále doufám že se my chemical romance dají opět dohromady já prostě tomu nevěřím že se rozpadli :(

ježiši tak tohle je hustá Fotomontáž Billiho a Gearda :D

10. března 2013 v 18:40

Jako tohle mě fakt rozesmálo ale je to dobrý :D

1 fotka s Gerardem:)

29. července 2011 v 13:50

Tohle miluje... Gerard Way

28. června 2011 v 17:45
Zpěvák kapely My Chemical Romance Gerard Way se stal miláčkem miliónů holek na celém světě téměř přes noc. Patří i k tvým velkým láskám? Pak tě určitě bude zajímat bez čeho
nemůže žít!


Babička Elena:

Jeho babička Elena Lee Rush se kterou měl Gerard krásný vztah ho naučila kreslit zpívat a vystupovat. Jeden z největších hitů My Chemical Romance nádhernou písničku Helena kde se vyzpívává ze svého smutku jí napsal jako poctu v den kdy zemřela.


Japonsko

Miluje město Tokio a celé Japonsko. Styl jídlo muziku umění divadlo zkrátka všechno! Sám je napůl Ital a napůl Skot.


Počítačové hry

Rád paří na počítači! World od Warcraft a The Sims 2 jsou jeho nejoblíbenější :-)


Tetování a Piercing

Kérky a naušničky se mu líb í ale sám si nejspíš nikdy žádnou z těchto ozdob těla nedopřeje protože má obrovský strach z jehel

Tajemno

je posedlý představou smrti a prý se dožil spoustu strašidelných zážitků. Když byl dítě uvědomil si že všichni které má rád jednou zemřou. Miluje temné a tajmené příběhy a staré věci které mají duši.


Oblíbená muzika a Jeho idol

Jeho oblíbené kapely jsou: Iron Maiden The Cure Green Day The Smith a zpěvák Morrissey. Gerard je také obrovským fanouškem a obdivovatelem zpěváka Davida BowiehoKomiksy & Kreslení

Navštěvoval školu výtvarných umění v New Yorku a jeho velkým snem bylo kreslit komiksové knihy ( miloval je a jeho nejoblíbenější super hrdina byl vždycky Wolverine) Sám teď pracuje na vlastním komiksu The Umbrella Acaddemy. Komiksové postavičky pronikly i do jejího života. Každý rok o svátku Halloween vyrážel do ulic převlečený za BatmanaKrásné Vůně

Mám rád vůni oceánů a lesů po dešti! To jsou ty nejkrásnější vůně na světě rozplývá se.

Netopýři

Vždycky jsem miloval netopýry jsou taková malá noční zvířátka stejně jako já říká.
Dlouhé šály

Miluju šály! Není nad to mít se do něčeho schovat před celým světem směje se.

http://www.myshaweb.cz/wp-content/uploads/clanky/kava/kava.jpg

Čerstvé kafíčko


Tvrdí o sobě že je doslova závislý na kávě a neumí si bez ní představit ani jeden den života.

Zdroj Starší Bravo Girl

Gerard live 3 fotečky

27. března 2011 v 22:03


hustá live fotka Gerarda:D

20. ledna 2011 v 20:46

Gerard a super Mario:D

9. ledna 2011 v 18:18
Imagen

sice stará ale povedená kusovka kluků:D

27. prosince 2010 v 16:37

2 novější fotky Gerarda ze shootu:)

30. října 2010 v 17:10

Gerard snad jako ďábel nebo co to je:D

20. srpna 2010 v 18:06
jared

gerard s joelem:)

1. srpna 2010 v 19:24
ger

menší mix s Gerýškem:D

13. dubna 2010 v 19:56
Gerard

sexy Gerard nová fotka:D

13. dubna 2010 v 19:18
Gerard

Gerard Way na obálce ruského časopisu

3. dubna 2010 v 18:40
Gerard

Gee jako skřítek:D

10. února 2010 v 19:33

Gerard s Amy Lee

7. února 2010 v 20:57

překrásná kusovečka s Gerardem:)

6. února 2010 v 17:00

Krásná kusovečka s naším Gerardem:)

29. ledna 2010 v 18:55

Gerard v komixu

20. prosince 2009 v 20:56

vykulenej Gee s fanynkou:D

14. prosince 2009 v 21:26

ouuuuu sexy fotka s Gerardem:)

14. prosince 2009 v 21:23

ouuu roztomilé:)

9. prosince 2009 v 22:21

hustá kusovka s Gerardem:D

9. prosince 2009 v 22:13
 
 

Reklama