Lindsay-Lohan

Opět nové foto Lindsay

13. prosince 2013 v 13:24

líbí se mi jaké tu má šaty

aktuální foto Lindsay

8. prosince 2013 v 18:49

Lindsay Lohan: V léčebně pořádně kyne

24. května 2013 v 19:17
Herečka Lindsay Lohan (26) v kalifornském Centru Betty Fordové pro léčbu závislostí nesmí užívat léky na svou neurovývojovou poruchu. Na hyperkinetickou poruchu ADHD brala psychostimulant Adderall, který jí teď lékaři působící v sanatoriu odebrali. Už po pár dnech se ale Lindsay kvůli přejídání zakulatila.

"Lindsay byla extrémně emocionální celý poslední týden a hledá útěchu v jídle. Lindsay nemůže přestat jíst a přibrala už dvě a půl kila, protože se přejídá. Dříve cvičila, ale teď nemá dost energie, protože už nesmí užívat Adderall, což je psychostimulant, který obsahuje amfetamin," píše magazín Radar Online.
Adderall užívají mnozí lidé právě kvůli hubnutí, lék pomáhá udržovat štíhlou postavu bez touhy přejídat se. A podle všeho to byl i případ Lindsay. U Adderallu se snadno vypěstuje psychická závislost.

Osoby trpící ADHD nemají schopnost udržovat pozornost, jsou impulzivní a hyperaktivní.
můj názor nevěřím že se z toho už někdy dostane i když kdoví někdy to dokáže zázraky ale ona už má problémy víc než 5 let :( co si myslíte vy?

Lindsay utekla z léčebny a znovu jí čeká vězení!

12. května 2013 v 19:26
Kontroverzní herečka Lindsay Lohan (26) si zadělala na další problémy. Ve čtvrtek měla totiž nastoupit do léčebny, kde měla zahájit devadesátidenní odvykací program, který jí nařídil soud. Rebelka do kalifornského sanatoria dorazila, ale během několika minut se otočila na podpatku a odletěla zpět do New Yorku.Když Lindsay utekla z léčebny, v níž jí soud povolil vykonat svůj trest, udělala obrovskou chybu. Takové rozhodnutí má vážné důsledky, a pokud se nedomluví s právníky a státním žalobcem, ten pak půjde následující ráno a vydá na ni zatykač," uvedl deník Radar Online.
"Všem řekla, že léčení nepotřebuje a odešla. Všichni byli jako opaření," uvedl zdroj, který byl události přítomen.
je mi jí vážně líto měla a teď je zní více méně troska :(

Lindsay jako zrzka

16. března 2013 v 23:23

docela jí tohle slušelo

Lindsay Lohan prý po nocích pracuje jako escort společnice!

20. ledna 2013 v 19:27
Hvězdička bulváru byla obviněna vlastním otcem z toho, že se živí jako luxusní štětka! Lindsay Lohan (26) se podle Michaela Lohana prý nechává vydržovat bohatými muži, kteří ji za sex platí v podobě různých drobností jako jsou večeře či peníze na nákup šperků a oblečení!

Lindsay Lohan (26), která nemá se svým otcem zrovna nejlepší vztahy, se od něj dočkala zatím nejhorší podpásovky. Michael Lohan se ale možná nezbedné dcerce "jen" mstí za to, že před pár lety se herečka chtěla vzdát svého příjmení po otci kvůli jeho sexuálním aférám ...

Americký podnikatel pro časopis Star řekl, že Lindsay si nechává platit za to, že ji bohatí muži zvou na rande a nepohrdne ani tím, když jí zaplatí bydlení v drahých bytech. Jejím "pasákem" či spíše pasačkou je prý matka Diana, která za ni vyřizuje všechny formality! Tomu se říká tandem!

Nejbohatším mužem mezi jejími klienty je prý brunejský princ Haji Abdul Azim, který herečce údajně zaplatil 100 000 dolarů za to, že s ním v Londýně oslavila příchod nového roku. Další muži ji většinou platí za večeře, nebo jí nakupují luxusní oblečení a šperky! No, a samozřejmě taky chlast ...


tak tohle už vážně podle mě přehání :( měla jsem jí moc ráda a jak dopadla fakt čím dál víc klesá :(

Lindsay v žlutých šatech nová fotka

2. září 2012 v 13:38

teda tady bych jí vůbec nepoznala

Lindsay s Jaredem fotky z filmu Zavraždění Johna Lennona

15. srpna 2012 v 0:34

3 grafiky s Lindsay

3. srpna 2012 v 23:05

2 černobílé fotky Lindsay ze shootu 2012

3. srpna 2012 v 0:35

Lindsay Lohan photoshoot 2010 pár fotek

27. července 2012 v 13:45

kusovka Lindsay z nějakého filmu :)

20. července 2012 v 12:56

Lindsay zkolabovala

3. července 2012 v 19:05
Americká herečka Lindsay Lohanová v pátek ve svém hotelovém pokoji v Los Angeles zkolabovala vyčerpáním a dehydratací.
Lohanovou museli ošetřit zdravotníci, informuje agentura Reuters. "Producenti měli starost, že nevycházela ze svého pokoje, a z opatrnosti zavolali zdravotníky. Lindsay vyšetřili, je v pořádku, ale trpí vyčerpáním a dehydratací," řekl její mluvčí Steve Honig.
Pětadvacetiletá Lohanová se stala známou díky roli ve filmu Past na rodiče, ve kterém si zahrála s Dennisem Quaidem a Natashou Richardsonovou. Dalším filmem byla komedie Zpověď královny střední školy, zahrála si také ve filmu Protivný sprostý holky a dalších snímcích.Některá média informovala, že herečka v bezvědomí skončila v nemocnici. Honig to popřel. "Nyní odpočívá a doufá, že už toto odpoledne bude v pořádku," dodal.

Lindsay dluží peníze za umělé opálení

3. června 2012 v 13:34
Už se zdálo, že se věčná potížistka, herečka Lindsay Lohan (25) dostane ze všech problémů, které si během posledních pár let natropila, ale opak je pravdou. Momentálně vyplynulo na povrch, že salónu krásy Tanning Vegas dluží přibližně osm set tisíc korun za umělé opálení.
Kosmetický salón Lindsay navštěvovala od roku 2007 do roku 2009 a svůj dluh měla splatit již před devíti měsíci, což neudělala.
V minulých letech známá rebelka porušila několik zákonů a podmínečných trestů a nějakou dobu strávila i za mřížemi. Vypadá to, že se slavná blondýnka ze svých chyb snad nikdy nepoučí.


upřímně už je mi jí docela líto protože je fakt že každý si za své problémy může sám ale spadla už hodně hluboko.

1grafika s Lindsay

12. května 2012 v 18:19

Lindsay Lohan - Ultimate

10. května 2012 v 17:56
sice stará ale není špatná :)

Lindsay ve filmu zpověď královny střední školy

6. května 2012 v 11:57

Lindsay jako miminko

5. května 2012 v 13:50

kusovka Lindsay z roku 2009

26. října 2011 v 20:05

Lindsay nejspíš se svou expřítelkyní na zmrzce

19. září 2011 v 20:21

Lindsay Lohan se soudí s Pitbullem

17. září 2011 v 20:07
Lindsay Lohan patří k těm, kteří se jednou vyšvihli na vratkou hrazdu popularity a dnes se zuby nehty drží, aby je nevystrčily přívaly neokoukaných tváří deroucích se nahoru. Jak se člověk udrží? Skandály, večírky, kde sice sněží, ale sníh to není, a soudní pře. A tak se Lindsay pustila do soudu s rapperem Pitbullem, protože použil její jméno v textu své písně.
Lindsay Lohan jakž takž setrvává v povědomí lidí díky skandálům, i když léta filmové slávy (např. úspěch Mezi námi děvčaty s Lee Curtis z roku 2003) má už za sebou. A tak, sotva byla propuštěna z domácí vazby, kde strávila 35 dní kvůli krádeži, zažalovala textaře, že použil její jméno v písni Give Me Everythin'. Někomu se v soudní síni prostě líbí.
Lohan uvedla, že by text písně by jí mohl způsobit "nenapravitelnou škodu" na jejím "dobrém jménu," a tak sáhla po občanském zákoníku státu New York, který "ochraňuje občany před zneužitím jejich jména pro komerční účely." Zažádala proto, aby veškeré vysílání písně bylo zastaveno.
Ohledně škodlivosti textu padla otázka, zda ho herečka správně pochopila. Zpívá se v něm "I got it locked up like Lindsay Lohan." Klíčová fráze "got it locked up" se totiž dá přeložit "mám to pod kontrolou jako Lindsay..," ale i jako "mám to pod zámkem jako Lindsay...," ačkoliv v druhém případě by vůbec nedávala smysl. Je ale dost možné, že jde o dvojsmyslnou narážku od textařů.
Vše je teď na tom, zda soud žalobu vůbec přijme. Boj o dobré jméno už totiž může uznat za prohraný již několik let.


zdroj : http://www.kinobox.cz

nová fotka Lindsay

25. července 2011 v 19:50

Lindsay Lohan - A beautiful life (La Bella Vita)

24. července 2011 v 12:30
nějaká ta stará písnička od Lindsay na poslech

Lindsay fotky z filmu jen trocha štěstí

2. července 2011 v 13:21
Lindsay Lohan fotky z filmu Bobby

15. června 2011 v 20:12 
 

Reklama