Shakira

Shakira s míčem a maskotem :)

29. září 2012 v 18:36

Shakira je podle španělského časopisu těhotná

1. září 2012 v 13:56
Španělský časopis QMD! přišel s tvrzením, že oblíbená kolumbijská zpěvačka Shakira (35), jejímž přítelem je známý španělský fotbalista Gerard Piqé, je v požehnaném stavu.

Redakci daného magazínu se podařilo získat fotografie, na kterých je vidět zpěvaččino zakulacující se bříško. Informacím o jejím těhotenství nasvědčuje i to, že známý pár byl nedávno spatřen během cesty na gynekologickou kliniku v Miami.
Zprávy o těhotenství pěvecké divy se začaly objevovat již v červnu. Tehdy radostnou novinu médiím údajně oznámil Shakiřin otec. Zpěvačka ale informaci zatím nepotvrdila.

2 fotky Shakiry z klipu Waka Waka

16. srpna 2012 v 18:21
Shakira Waka Waka Dance (FIFA 2010)

jedna hezká fotka se Shakirou :)

6. srpna 2012 v 23:16

Shakira v čepičce

12. července 2012 v 12:43

tady jí to podle mě sluší :)

Na Shakiru zaútočil lvoun! Zpěvačka křičela strachy

8. května 2012 v 18:21
Výlet zpěvačky Shakiry (35) za mořskými živočichy ji málem stál život. Kolumbijka zažila šok, když na ni z vody vyskočil lvoun. Bála se o život a křičela strachy.

Dnes odpoledne jsem si vyrazila prohlédnout lvouny a velryby do Kapského města. Pomyslela jsem si, jak jsou roztomilí, a rozhodla jsem se dostat k nim trochu blíž než ostatní turisté a sešla jsem dolů po skále. Náhle jeden z nich vyskočil z vody a pokoušel se mě kousnout," svěřila se zpěvačka fanouškům na Facebooku.
"Všichni včetně mě křičeli. Zachránil mě bratr Tony. Když jsme utíkali, o skálu jsme si rozedřeli ruce a nohy," dodala.

jako je to sice starší článek ale i tak to sem dávám a vůbec jí to nezávidím..

zdroj: http://www.blesk.cz/ - únor

pár grafik se Shakirou

27. července 2011 v 12:14

Zpěvačka Shakira tvrdí, že je příšerná herečka

21. července 2011 v 13:52
Kolumbijská zpěvačka Shakira (32) se prý nikdy nevrátí na televizní obrazovky, protože je "strašná" herečka.
Kráska singlu " Hips Don't Lie" začínala jako herečka ve snaze získat slávu. Ale prý byla tak špatná, že se na televizní obrazovky už vrátit nechce.
" Jednou jsem někde hrála - už před lety. Byla jsem tak hrozná , že jsem se rozhodla s tím přestat. A vždycky se musím strašně omlouvat, když mi někdo nabídne roli. Já nevím. Jsem si velice jistá svými dovednostmi, ale co se herečky týče, tak nevím."
Blonďatá kráska nedávno také prozradila, že je skutečně těžké psát písničky, protože se na každé slovo musela podívat do angicko-španělského slovníku.
" Psaní písniček pro mě bylo tak těžké," řekla Shakira, přičemž její poslední album bylo převážně v angličtině. "Před několika lety jsem sotva uměla anglicky, a tak jsem k psaní písniček používala slovník. Byla to práce plná lásky a já jsem tam hodiny seděla a hledala slova. Ale teď už mi angličtina jde naštěstí přirozeně a spontáně."

sice starší článek ale tak snad neva zdroj: http://www.extrakrasa.cz

fotky shakiry z 30.3.2011

7. dubna 2011 v 19:48Shakira - Ojos Así

11. března 2011 v 19:58
Starší video se Shakirou

nějaká ta kusovka se Shakirou

18. ledna 2011 v 19:16
...

shakira 3 fotky z roku 2010

20. prosince 2010 v 21:17
Shakira

Shakira Shoot z roku 2010

2. listopadu 2010 v 19:51
shakira

shakira nejspíš u sebe doma:)

6. září 2010 v 12:58
Shakira

shoot shakiry z roku 1999

5. září 2010 v 13:02
shakira

Shakira v Miami fotky

27. srpna 2010 v 14:49
Shakira

Shakira smyslná kráska

19. července 2010 v 22:28
shakira
Shakira je krásná čtyřiadvacetiletá Kolumbijka kterou můžeš znát třeba  z reklamních spotů Pepsi.

Není jen krásná prý je to i zázračné dítě.. Hovoří totiž třemi jazyky a svou první píseň napsala v 8 letech. Je perfekcionistkou která ve studiu tráví dlouhé a dlouhé hodiny. Musí být u vzniku každé písně i když její největší vášní je jiskření její elektrické kytary. Ostatně její krajan Gabriel Garcia Márguez o ní napsal: Její hudba má zcela osobní pečeť- s nikým si jí nespletete nikdo nedokáže zpívat nebo tančit jako ona.Navíc s tak smyslnou nevinností... Ve třinácti letech získala první nahrávací smlouvu a vydala debutové album Magia. Po základní škole se rozhodla zasvětit svůj život muzice - natočila alba Peligro a Pies Descalzos která jí pomohla k obrovskému úspěchu v Latinské Americe Brazílii ( kde prodeje překročily milionovou hranici) a ve Španělsku. Teprve její další album s názvem Dónde Están Los Landrones? zní učinilo největší hvězdu latinskoamerického poprocku. Narodila jsem se a vyrostla v Kolumbii ale poslouchala jsem kapely Led Zeppelin The Cure Beatles a Nirvanu. Byla jsem zamilovaná do rockové hudby ale díky svému otci který je libanonského původu jsem poslouchala i arabskou hudbu. Dneska jsem určitým mixem těchto stylů které dokážu v jednu chvíli sladit do jedné skladby. Myslím že teď oslavuji život víc než kdykoliv dřív. Kdysi jsem měla velice přesnou představu o lásce ale teď si připadám hrozně odkrytá... ¨jakoby nahá proto jsem své album také nazvala Laundry Service.
Shakira píše své písně na uraguayském venkově kde prý čerpá energii z okolní přírody. Den po dni jsem se musela učit jak vyjadřovat své příběhy pocity a myšlenky v angličtině. Takže jsem si koupila několik slovníků rýmů četla poézii a autory jako Leonarda Cohemna a Walta Whitmana. Dokážu vyjádřit své milostné pocity ve španělštině ale pořád jsem přemýšlela o tom jak to udělám v angličtině. Když se dnes někdo zaměří na témata mých písní pak zjistí že většina z nich vypráví o mých vlastních zkušenostech a pocitech popisují čím jsem si prošla ve svém životě říká Shakira. Je nemožné nepsat o lásce.. Vždyť je to tak nádherné tajemství života které mě nutí klást si každý den nové a nové otázky.
Shakira je jednu z nejpoetičtějších písničkářek své generace označována za nejlepší ženskou textařku v Latinské Americe. Snažím se reprezentovat pouze sebe samu ale je spousta žen které se se mnou identifikují. Rozhodně nejsem špinavá holka která každý den přepírá svému manželovi špinavé prádlo.. Jen doufám že to nezní jako prohlášení nějaké féminnistiky- já se jen snažím být co nejupřímější.

Zdroj: Dívka 2002

nějaký ten rozhovor se Shakirou

10. července 2010 v 12:28
Dnes jste vedle držitele Nobelovy ceny za literaturu Gabriela Garcíi Márqueze nejslavnější osobností Kolumbie. Ostatně právě tento slavný spisovatel patří k vašim velkým fanouškům, dokonce s vámi kdysi dělal velké interview - na co se vás tenkrát ptal?
To už je hodně dávno, dobře deset dvanáct let, tehdy mi bylo kolem dvaceti. Moc už si nepamatuji, jaké měl otázky, ale dodnes si živě vybavuji, jak jsem z něj byla strašně nervózní. Znala jsem samozřejmě většinu jeho knih jako asi každý v Kolumbii, vždyť Gabriel García Márquez je v naší zemi nesmírně populární, prostě klasik, navíc jeho knihy jsou povinná školní četba ... A tahle celonárodní ikona najednou seděla naproti mně, obyčejné dvacetileté naivní holce! Ale teď si vlastně vzpomínám na větu, kterou celé naše povídání zahájil. Řekl mi: "Tak mi, Shakiro, něco o sobě pověz, jinak si to budu muset vymyslet - jsem spisovatel a fantazie mám dost." A tak jsem mu raději převyprávěla celý svůj život, aby si tu svou fantazii mohl šetřit do knížek. Nakonec se ten můj portrét přece jen neobešel bez určité literární invence, ale napsal to krásně; vždyť je to taky nesmírně chytrý pán! Od té doby si dovolím tvrdit, že jsme s Gabrielem Garcíou Márquezem velcí přátelé; vídáme se docela často.
I proto jste byla oslovena, abyste před dvěma lety napsala hudbu k filmu Láska v čase cholery, který režisér Mike Newell natočil podle slavné stejnojmenné novely Gabriela Garcíi Márqueze?
Oslovil mě tehdy přímo Márquez, sám mi zavolal a řekl, že by byl poctěn, kdybych složila pár písniček do tohoto filmu - takovou žádost nešlo odmítnout. Navíc jsem mohla zkusit hudbu, která nepatří zrovna do kategorie popu. Ta hudba byla jak hory v Andách - starodávná, mystická, tajemná a mohutná. S brazilským skladatelem Antóniem Pintem, který zkomponoval veškerou ostatní hudbu pro tenhle film, jsme napsali písně Hay Amores, Despedida a Pienso En Ti; asi to nebyla tak špatná muzika, když skladba Despedida byla nakonec nominována na Zlatý glóbus. Škoda že samotný film si vysloužil tak špatné recenze ...
Je pravda, že jste si ve filmu měla i zahrát?
Režisér Mike Newell mi nabídl malou roli, ale protože jsem v jedné scéně měla být nahatá, tak jsem to odmítla. Nedokázala bych se vysvléct před kamerou, před celým filmovým štábem; jsem dost stydlivá.
Ptal jsem se i proto, že svou novou desku She Wolf, jež v těchto dnech vychází, jste uvedla klipem k titulní skladbě, který svým sexuálním nábojem silně kontrastuje s vaší tak proklamovanou stydlivostí. Tohle pojetí nejnovějšího klipu byl nápad manažerů, nebo vás přibývající léta pomalu zbavují ostychu?
Je ten klip opravdu tak sexy? Mělo to být spíše jemně erotické ... Chtěla jsem, aby to bylo smyslné, dráždivé, ale zároveň vkusné, rozhodně nic laciného, podbízivého a lascívního. Dodnes se sice trochu stydím, když mám ze svého těla ukázat víc, než je běžné, ale je taky pravda, že jsem přece jenom starší, jsem už dospělá žena a tenhle klip zachycuje můj vnitřní svět, zobrazuje ženu ve zdánlivě dívčím těle. Před deseti lety bych takový klip natočit nedokázala, tehdy jsem byla malá holka plná nejistoty a pochybností, zatímco teď už si přece jen věřím mnohem víc; tuhle sebedůvěru však lze získat pouze s věkem. Několikrát jsem se bavila s padesátiletými ženami, které mi tvrdily, že by chtěly vypadat jako ve dvaceti, ale zároveň mít svou současnou sebedůvěru. Rozumím jim - teprve někdy kolem třicítky si většina lidí začne věřit, protože se smíří s tím, jak vypadají a jací jsou, přijmou všechny své nezměnitelné nedostatky, přestanou se trápit vlastní nedokonalostí a začnou se snažit co nejlépe naložit s tím, co mají.

Nechce se mi věřit, že zrovna vy byste se někdy trápila kvůli svým fyzickým nedostatkům ...
Ve skutečnosti jsem kvůli svému vzhledu probrečela bezpočet nocí! Přece jen pocházím z Latinské Ameriky, kde se ženy rodí s určitými tělesnými dispozicemi - pokud bych to měla říct nějak diplomaticky, pak naše pozadí nesplňují zrovna evropské parametry; rozhodně nejsme žádné modelky! A já ještě ke všemu nikdy nebyla v oblasti sportu příliš disciplinovaná; z mých starších klipů je to docela dobře patrné. Bohužel už mi není dvacet, takže mi nezbývá než se přemoci a začít občas cvičit. Kvůli klipu k písni She Wolf jsem se docela nadřela - dost tvrdě jsem posilovala, každý den jsem byla ve fitku. Cítila jsem každý sval svého těla - panebože, to bolelo! Jenže - nebudeme si přece nic nalhávat - jsem popová zpěvačka a to je hudební oblast, kde se vzhled, krása a mládí cení stejně, ne-li víc, jako hitová melodie.
K pop-music patří rovněž určitá sexuální provokativnost v mezích středostavovské morálky - a v tomhle ohledu je váš aktuální klip She Wolf skvělým marketingovým tahem!
Mimochodem, to je vůbec poprvé, co jsem ukázala v nějakém klipu nohy; dosud nikdy! Nebylo to proto, že bych byla taková moralistka, zkrátka jsem tak byla vychována - nahota je striktně intimní věc, na veřejnost v žádném případě nepatří! A já se těmito zásadami vštípenými rodiči celý život řídila. Teprve v poslední době se mi podařilo z těchto předsudků částečně vymanit. Najednou jsem si řekla: "Vždyť nemám zas tak špatný nohy, abych je nemohla ukázat světu! Jsou krátký, to jo, ale donesou mě, kam potřebuju, takže jsou vlastně v pohodě!" Pokusila jsem se trochu osvobodit, uvolnit svou skutečnou osobnost. A tohle je výsledek. Ale samozřejmě to můžete považovat za pouhý marketingový tah, mně to nevadí. Tedy pokud nemáte nic proti mým nohám!
Ani v nejmenším! Takže ona vlčice v názvu desky je výrazem pro vaši osvobozenou osobnost?
Přesně tak! Vzniklo to velice spontánně, zrovna když jsem ve studiu pracovala na instrumentální části této skladby. Najednou se mi v hlavě zjevil obrázek vlčice a zasekl se někde mezi vědomím a podvědomím; já ji nestvořila, někde ve mně vždycky byla, jen jsem ji nikdy neviděla - jsem přesvědčena, že tuhle vlčici nebo vlka máme v sobě všichni. A ve chvíli, kdy jsem to nejméně čekala, se tahle vlčice začala kolem mě potulovat, funět a kňučet; drala se ven. Během deseti minut jsem měla skladbu She Wolf napsanou - slova i hudbu; to se mi ještě nikdy nestalo! Bylo to zvláštním způsobem nebezpečné, ale zároveň nesmírně osvobozující, jakási cesta ke štěstí ... Jestli máte rád magický realismus, tak víte přesně, o čem mluvím.
Již devět let žijete s Antoniem de la Rúou, nejstarším synem bývalého argentinského prezidenta Fernanda de la Rúy, jenž byl po masových demonstracích v prosinci 2001, které si vyžádaly bezmála třicet obětí, nucen abdikovat. To pro vás muselo být obtížné období ...
Nikdy jsem politiku moc nesledovala, ale od dob, kdy se kolem Antonia a jeho otce odehrávalo tohle drama, už mě vůbec nezajímá. Nechci moc vzpomínat, bylo to hrozné období - strašně jsme se o Fernanda báli. Nikdy nevíte, kam až dokáže zajít rozzuřený dav - a že my Latinoameričané umíme být pěkně horkokrevní! Nevím, co přesně se tehdy za finanční krize v Argentině dělo, nedokážu posoudit, co Fernando de la Rúa zavinil a z čeho je jen neprávem obviňován, nejsem politoložka. Jen jedno vám mohu říct - nikdy za celou kariéru o mně noviny nepsaly tak ošklivě. Chvílemi jsem si připadala skoro jako milenka nějakého nacistického pohlavára - měla jsem pocit, že svým vztahem s Antoniem jsem zavinila veškerou argentinskou chudobu. Psali o mně, že jsem prezidentská děvka, která žije z peněz argentinského lidu, anonymní dopisy mi vyhrožovaly smrtí, kolumbijské noviny mi radily, abych se s Antoniem rozešla - prý je to v národním zájmu! V národním zájmu! Proboha! Bylo to prostě šílené.

Dnes už si veřejnost i média na váš vztah zvykly?
Ale vůbec ne! Všechny naše dny osvětlují blesky fotoaparátů a natáčejí televizní kamery, akorát už to není tak hrozné, už nás nechtějí lynčovat. Vlastně se občas nad některými zprávami s Antoniem docela pobavíme. Někdy se třeba dozvím, že jsem se před několika dny vdala, pak zase, že to není pravda, ale že mají novináři nezvratné důkazy o tom, že jsem těhotná, za týden se dočtu, že si opět chystám svatbu, dvakrát už jsem se dokonce rozváděla. Sice jsem se ve skutečnosti nikdy nevdala, ale proč by zrovna tenhle detail měl být překážkou k rozvodu? Líbí se mi tenhle můj paralelní život, který média vytvořila. Novináři přebírají informace sami od sebe, na mně už dávno vůbec nezáleží. Někdy si o sobě při snídani na terase svévšechno ho domu na Bahamách ráda čtu, jak jsem zcela zhroucená z právě probíhajícího rozvodu, že nejsem schopna pozřít ani sousto, radikálně jsem ztratila na váze a musím brát uklidňující prášky. Většinou je to docela sranda. Akorát když mě jeden kolumbijský plátek nechal zahynout při automobilové nehodě, tak to mé rodiče poměrně dost vyděsilo.
Slyšel jsem, že jste po skončení svého turné k desce Oral Fixation začala v roce 2007 studovat na proslulé Kalifornské univerzitě (UCLA) historii západní civilizace - proč se holka z Kolumbie rozhodne zrovna pro tenhle obor?
Vždycky mě západní civilizace fascinovala. Po pravdě řečeno, dějiny Latinské Ameriky jsou dost nudné - na začátku jsou indiánské kmeny, primitivní, ale ověšené zlatem, pak přijdou Evropané, nejčastěji Španělé a Portugalci, polovinu původního obyvatelstva právě kvůli zlatu vyvraždí a obsadí jejich území. Potom se začnou řezat mezi sebou a bojovat o moc, jedna revoluce střídá druhou, puč následuje puč, každou chvíli vypukne vojenský převrat. Určité oživení nastává jen ve chvíli, kdy západní svět přijde na chuť kokainu a z Latinské Ameriky se stane drogová velmoc v čele s mou rodnou Kolumbií. Vedle státních převratů tak na lokální úrovni spolu navíc začnou bojovat drogové kartely; taková menší představení, jakási Off -Broadway. A tak je tomu v podstatě až do současnosti. Nic moc zajímavého. Oproti tomu západní civilizace se svými templáři, vyvražděním hugenotů, Francouzskou revolucí, první a druhou světovou válkou, Hitlerem a Stalinem, komunismem a koncentračními tábory - tomu říkám vzrušující dějiny! Taky když dneska něco čtu, tak jsou to skoro výhradně historické knihy - což je zvláštní, protože na základce mě dějepis vůbec nebavil.

Jak mezi sebe přijali spolužáci slavnou popovou zpěvačku?
Velmi dobře - oni totiž nevěděli, kdo jsem. No opravdu! Na univerzitu jsem se přihlásila pod svým prostředním křestním jménem a pravým příjmením - jako Isabel Mebarak. Profesorům jsem namluvila, že jsem obyčejná studentka z Kolumbie, která momentálně žije u příbuzných v Los Angeles. Navíc jsem nosila čepici, volné kalhoty, boty bez podpatku a na zádech jsem tahala obrovský batoh - vypadala jsem jako kluk, vlastně jsem se tak i chovala. Nechtěla jsem, aby mě někdo poznal a celá škola se ke mně začala chovat jako k celebritě. Nakonec to samozřejmě stejně prasklo, ale většinu spolužáků mnohem víc překvapilo, že jsem ve skutečnosti holka, než že jsem popová zpěvačka Shakira ... A pak se mi divte, že ukazuji v klipu k písni She Wolf své poloobnažené tělo a snažím se vypadat eroticky přitažlivě, když si mě v mých třiceti letech spolužáci rok pletli s klukem!

Shakira

shakira-scany z časáku Cosmopolitan

30. června 2010 v 20:44
Shakira

Novější fota shakiry

21. dubna 2010 v 20:48
Shakira

článek se Shakirou: Líbí se příteli Shakiry její sexy image? NE

7. dubna 2010 v 19:02
shakira
Líbí se příteli Shakiry její sexy image? NE

Většina mužů by byla z porvokativního vzhledu Shakiry úplně vedle ale příteli ANtoniovi de la Rúa (syn bývalého argentinského prezidena Fernanda de la Rúa) neodolatelný šarm téhle kolumbijské dračice vadí. Poslední kapkou pro něj bylo když pak viděl klip k hitu She Wolf. Požádal mě abych si přes sebe příšě něco víc hodila pozradila Shakira a dodala nemám v plánu měnit svou sexy image. Spíš udělám jednu soukromou show jen pro Antonia aby si ty minihadříky a nakrucování u mě zamiloval směje se chytrá horákyně Shakira.

zdroj: prosinec in touch 2009

Shoot se shakirou 2002

1. dubna 2010 v 10:20
shakira

Novej shotík se shakirou:)

13. března 2010 v 13:09

nějaké tapetky se shakirou:)

22. února 2010 v 18:27

shoot s Shakirou z roku 2009

11. ledna 2010 v 13:45
 
 

Reklama